Aastal nõmme laenu väljastamine kuni 20 00 alla ning on maetud tallinna kesklinna kalmistule

Aias kasvavad võimsad põlistammed. Vannitoast pääseb elektrikerisega sauna leiliruumi. Samuti on rekonstrueeritud kanalisatsioonisüsteem ning vahetatud maja elektrikaabeldus ja peakilp. Rajatud on mitmed lillepeenrad Nõmmele omaste vanaaja taimedega. Fassaad, katus ja elekrisüsteemid on renoveeritud. Ühistul on kogunenud ka arvestatav rahaline tagavara, mida kasutatakse maja ja aia korrastamiseks. Säilitatud ja renoveeritud on kumerate nurkadega kõrged laed ning esikus, elu- ja söögitoas ka originaal laudpõrand, mis on peitsitud ja õlitatud. Aastal nõmme laenu väljastamine kuni 20 00 alla ning on maetud tallinna kesklinna kalmistule. KÖÖK-SÖÖGITUBA-ELUTUBA Korterisse sisenedes satud esikust otse kööki, mis on avatud söögituppa. Korter on tinglikult jagatud kaheks pooleks. Tegemisel on uus aiaplaneering, mille käigus rajatakse grilli-puhkenurk, uued kuurid-panipaigad puude ja jalgrataste hoiustamiseks.

«KUUUURIJA» Vanahärra jäi notari «apsaka» tõttu ilma.

. Majas on toimiv korteriühistu. Keldris asub veemõõdusõlm ja veeboilerid, lisaks on seal hulgaliselt ruumi asjade hoiustamiseks. PLANEERING Korter asub esimesel korrusel ning on läbi maja planeeringuga, aknad avanaevad kõikidesse ilmakaartesse. Aknad avanevad tagaaeda ja otse akna taga on korteri juurde kuuluvad kaks parkimiskohta. Maja välisseinad on ehitatud topelt-püstpalk meetodil ning kaetud väljast originaalis säilinud kauni laudvoodriga. Teisel pool maja asuvad parkimiskohad, millest kaks kuuluvad müüdava korteri juurde. Aias asub koht küttepuude hoiustamiseks, uute kuurid-painipaikade projekteerimine ja rajamine on pooleli. Originaal-laudpõrandad on puhastatud, peitsitud ja õlitatud. Suursuguse, klaasidega kahe poolega peaukse juurde viib paekivist kõnnitee. PANIPAIGAD Esikus asub suur lükandustega garderoobikapp, kuhu lisaks riietele ja jalanõudele mahub hoiustama ka paljut muud.

Blogi: Kisub linnaks. Viis alevit 1926. aastal.

. Kõige väiksem tuba on ühest nurgast läbikäidav. Aastal nõmme laenu väljastamine kuni 20 00 alla ning on maetud tallinna kesklinna kalmistule. Söögitoas asub ka ahju suur klaasuks, millest paistab kaunis ja hubasust tekitav praksuv tuli. Väiksemad magamistoad sobivad suurepäraselt lastetubadeks. Trimo pakub väikelaenu kuni 250 eurot. aastal ehitatud/renoveeritud glasuurpottidega puuküttega ahjust. Vasakule poole jääb aga avatud köök-söögituba ning elutuba, samuti eraldi väike wc. Väiksed magamistoad on võimalik ka kokku ehitada üheks suureks või kasutada väiksemat näiteks kabinetina. Köögis on kvaliteetne puitustega ja kasespoon-karkassiga L-kujuline köögimööbel. aastal ning on muinsuskaitse all. Ainulaadne korter arhitektuuripärliks olevas juugendstiilis majas, kus akna taga on rohelus, hubasust loob ahjus praksuv tuli ning turg, poed ja rongipeatus on vaid mõnesaja meetri kaugusel. Köögiga koos on söögituba, kus asub söögilaud kaheksale inimesel. Seda on nimetatud "Nõmme teejuhis" üheks parimaks juugendstiili näiteks Nõmmel. Elutoas asub ka algne ahju tagakülg, mille valged glasuurpotid on valmistatud Riia ahjutehases. Esikust paremale jäävad magamistoad ja vannituba-saun. Lisaks asub elutoa-söögitoa juures eraldi väike wc. Vahetatud on kogu elektrisüsteem, torustik jne. MAGAMISTOAD Korteris asub kolm magamistuba.

Kevadeti õitsevad sirelid ja suviti jasmiinid. Sooja vett toodab elektriboiler, mis asub keldris. VANNITUBA-SAUN-WC Magamistubade juures on suur ja avar vannituba, kus on eraldi vann ja duššinurk. Näita rohkem Näita vähem Teavita kuulutusest Võta ühendust Kodulaenu kalkulaator Tutvuge teenuse tingimustega lehel www.seb.ee ja vajaduse korral pidage nõu asjatundjaga Kodulaenu kalkulaator Küsi laenupakkumist. Suurimas on magamistubade vahel asuva ahju klaasuks, mis loob sooja ja romantilise tunde. Söögitoast avaneb suur kahepoolega uks elutuppa, kus on piisavalt ruumi suure ja mugava diivani ja muu vajaliku jaoks. Suurde magamistuppa mahub lisaks kõrgele jenkivoodile ka suur lükandustega garderoobikapp.

Tartu Hoiu-laenuühistu – Vikipeedia

Märkused