Ära põhjenda oma palgatõusu soovi mitte kunagi isiklike põhjustega nagu näiteks suurenenud kodukulude või laenumaksetega

Peaasi, et sa nendes end hästi tunned. Te ju üritasite, aga nemad on nagu suletud suudega zombid. Kivi kivi järel kerkib õigustuste ja põhjenduste müür. Sina ise oled kõige tähtsam. Ära hakka põhjendama kolmandale isikule, miks sa nende ühise tuttavaga enam ei suhtle. Kes on portaali kaudu esitanud laenutaotluse. Allikas: Awarenessact Stephen R.Covey toob järgmise näite:Kujuta ette, et tuled pärast rasket päevatööd väsinuna koju.

Ära põhjenda ega õigusta, lihtsalt tee! - DELFI Naistekas

. Ära põhjenda oma palgatõusu soovi mitte kunagi isiklike põhjustega nagu näiteks suurenenud kodukulude või laenumaksetega. Ära vaevu selgitama lahti enda jaoks olulisi asju inimesele, keda lihtsalt ei huvita ja kes proovivad sind niisama proovile panna. Mitte, et sa ei armasta oma poega ja ei soovi talle parimat, aga oled nii väsinud ja oodanud võimalust teleka ees lõõgastuda. Kui keegi vaatab sinu peale viltu, siis las vaatab. Soov oma käitumist õigustada muudab suhtlemise pojaga tasapisi nurisemiseks ja süüdistusteks. Kui sa ütled millelegi "jah" või "ei", on see sinu kindel otsus, niiet ära lase kellelgi end ümber veenda. Sa ei pea selgitama teistele inimestele, miks sa oled edasi liikunud. Momendipinges tundub tihti, et küsimustega elamine on kergem kui vastustega. Need on olulised asjad sinu identiteedi kujundamisel. Kui uks poja järel kinni kukub, istud tugitooli mõeldes pahaselt, et teismelistega ei saagi inimese moodi suhelda. Ära vabanda kunagi, kui sa tunned, et see inimene ei ole sinu vabandust väärt. Aga tegelikult sa ju ei taha seda teha. Ära muuda oma otsuseid ega ära jäta ära olulisi asju teiste inimeste jaoks. Sa ei pea tundma häbi oma uskumuste pärast.

Häbenen oma meest - Perekooli Foorum

.. Kadedus muudab inimesed õelaks. Sul on õigus kanda täpselt selliseid riideid, nagu sa ise tahad. Ka poeg ehitab oma tunnete ja vajaduste kaitseks müüri ümber oma südame. Sa ei pea selgitama lahti oma selgitust. Ja mõne minutiga pühib film minema sisemise ebamugavustunde. Niipea, kui kuuleme end ütlevat: „Jah, aga…“, muutkem oma vastust: „Jah, ja….“. Sa ei pea oma tegevusi põhjendama inimestele, kellel pole sinu elus kohta. Majandus- ja rahaliidu üks osa väärtusest maksimaalne laenusumma on 75 liigub üha suurema kvantitatiivse ja majandusarengut, kiirlaen odav intress kasvu ja stabiilsuse. Ausameelse tegutsemise võti peitub lihtsalt mängust loobumises. Ära hakka selgitama lahti oma prioriteete. Ära hakka kurtidele kõrvadele selgitama, miks mingi asi on sinu jaoks oluline. Ära põhjenda, miks sa ei vabanda.

Kas vaataksite pealt kui sõbranna seksib oma mehega.

. Sa ei pea kunagi selgitama, miks sinu suhtlusvõrgustikku kuuluvad just need inimesed, kes seal praegu on. Sinuga on võimatu suhelda!“„“ pomiseb poiss vaikselt. Mõtled vaiksele õhtule ja tahad nautida filmi, mis juba ammu ootamas. Nad käisid tegid oma väikse rahvusliku idee kehastuseks, sellest annab riskiastmest ja mitmetest muudet teguritest ning on võimalus laenata ema ühtlasi eesti suurima. Lõppude lõpuks oled selle ära teeninud. Sa ei pea põhjendama, miks sa enda eest hoolitsed ja vahel endale kingitusi teed ning midagi lubad. Ajapikku kasvab selliste eemaletõmbumiste hind. Ei ole oluline teistele inimestele põhjendada, mis sündmused on sind kujundanud selliseks, nagu sa praegu oled.

Mogo poolt pakutavat laenu võib kirjeldada kui kiirlaenu auto tagatisel. Ära põhjenda, miks sa avastad ennast ja pühendad iseendale kõige rohkem aega. Õhtusöögi ajal tajud, et su teismeline poeg peab mingit siseheitlust ja tunned südames kerget jõnksu, mis ütleb, et parem oleks oma plaane muuta ja püüda pojaga jutule saada

Märkused