Ärge võtke laenu niisama šoppamiseks, lõbutsemiseks või kasiinos mängimiseks, vaid kasutage seda elamiseks vajalikeks toiminguteks nagu näiteks auto parandamiseks

Aruandeaasta lõpul arvuti kaudulaenud püsikliente üle käigus augustis suletud i. Nii saate kokku hoida ka laenu intressidelt ja halduskuludelt.Otsuse tegemisel võtke endale aega seda eriti, kui võrdlete erinevaid laenusid omavahel. Selles pole midagi imelikku, nii saate kindel olla, etlaen on teile jõukohane. Kui teil ei ole igakuist sissetulekut või see on liiga ebastabiilne ei ole laenu võtmine tark otsus ning te peaksite tegelema endale stabiilsema töö leidmisega. Kujutan ette, kuidas seda vaadates tundsid end vastutusvõimelised kehval järjel inimesed, kes ei ole selliseid tükke teinud, aga kelle elujärg veel kehvem on. Mõistlik on laenata pikaajaliste ja tavapärastest kallimate ostude sooritamiseks nagu kinnisvara, auto, ettevõtlus, jne. Laenu võtmisel on äärmiselt oluline, et teie netopalk oleks stabiilne ning laekuks igal kuul, sest ainult nii olete võimeline laenu osamakseid korrektselt tasuma. Kui lisate laenuavaldusse enda kohta paremad näitajad, kui need tegelikult on, kahjustate ainult ennast, võttes laenu, mis ei vasta teie finantsvõimekusele. Uurige ka seda, kas laenu andev ettevõte pakub maksepuhkuse võimalust. Siiski, kui olete oma maksevõimes kindel võib teie võetud laen olla ka teile sobivalt lühema tagasimakse tähtajaga. Kui tagasi ei maksa, saab pank kõik endale. Hetkeline luksuslik nauding smslaenu näol võib lõppeda pikemajaliste majandusraskustega, millest välja tulemine võib väga keeruliseks osutuda. Kaaludes laenu tähtaegasid võtke arvesse asjaolu, et lühem laen on teie jaoks küll soodsam, kuid selle kuumakse peab olema jõukohane. Kindlasti mõelge ka enne laenu võtmist kõigile võimalikele ette tulla võivatele olukordadele, näiteks, mis juhtub siis, kui jääte ilma oma töökohast, mille eest plaanite sellises olukorras oma laenu tagasi maksta. Pidage meeles, et laenu võtmisega kaasnevad ka lisakulud, nagu lepingutasu, võttes laenu kinnisvara tagatisel, on vaja see näiteks ära hinnata, mis on samuti tasuline teenus.

Jääge realistlikuks oma maksevõime hindamisel. Ärge võtke laenu niisama šoppamiseks, lõbutsemiseks või kasiinos mängimiseks, vaid kasutage seda elamiseks vajalikeks toiminguteks nagu näiteks auto parandamiseks. Ärge võtke endale korraga mitut laenu või, kui olete seda teinud ärge varjake seda oma konto väljavõttel, mida laenu väljastavad firmad nõuavad. Aga huvitav oleks tõesti tagamaid teada, suurem osa jäi ju siiski rääkimata mis juhtus, see mida näidati oli jäämäe veepealne osa. Kõige parema ja soodsama laenu saate, kui võrdlete erinevate laenupakkujate sarnaseid laenusid omavahel. Võib olla said lapsed teada ja vihastasid sellise lolluse peale ja ütlesid, et sööge nüüd ise seda suppi vms. Ühe laenuga ei ole kindlasti mõistlik teist tagasi maksta. Ilmselt siis vanemad tegutsesid täiesti omapäi ja salaja, lapsed vast oleks BIGi eest hoiatada osanud ja aidanud kuidagi laenuga ka. Tundub, et tüütu mõttetu nõue, eesti kõige tähtsam probleem eelarve tasakaalu laen mobile, ja kiirlaen illma tuvastuseta, laen mobile veini, kahe toidu ja kahe. Arvutage enne laenu võtmist korralikult läbi, et suudaksite sellise tingimuse täita, nii ei raiska te enda ja teiste aega. Kui laenu kohta on informatsiooni, mis jääb teile mõistetamatuks küsige kindlasti laenu väljastajalt lisainfot. Vajuta siia, et tunnustada. Laenu refinantseerimine on sobilik vaid juhul, kui uue laenuga saate vana tagasi maksta ja uue laenu tingimused on palju soodsamad. Parandage mind, kui sain valesti aru. Ainuke juhus, kui uue laenu võtmine vana tagastamiseks on õigustatud on siis, kui teie eelnev laen on tunduvalt kallim, kui uus ning te säästate uue laenuga vana kinni maksmisel märkimisväärselt intressidelt. Igapäevaostud tuleks sooritada siiski ilma laenuta, nende eest tasumiseks peaks piisama inimese enda sisstulekust ning laenu võtmine selliste ostude sooritamiseks on väga halb mõte.

Nõuanded raha laenamiseks

. Laenu arvutused tuleb teha väga hoolikalt. Enne laenu saamiseks mõne ettevõtte poole pöördumist vaadake üle oma igakuiselt laekuv netopalk ja kulutused. Samuti ärge võtke laenu liiga lühikese tähtajaga, madalam intress võib näida ahvatlev, kuid kui jääte hätta laenu osamaksete tasumisega osutub see laen teile lõpuks palju kallimaks, kui oleksite võtnud pikema tähtajaga laenu. Eriti soodne on lühikese tagasimaksetähtajaga smslaen, kiirlaen või tarbimislaen, sest selle intress on madalam. Enne laenulepingule alla kirjutamist veenduge, et olete kõik laenutingimused läbi lugenud ning neist ka aru saate. Suurem laen mõjutab meie elu kaua aega ning mida kindlam selle võtmisel olete, seda parem teile. Aga need teised… jäi mulje, et tegelikust vaesusest ei tea see paarike ega see mees midagi, ja kindlasti polnud ma ainuke, kes nii mõtles.

Soodsaim väikelaen 700 euro - Võrdle laenude intresse

. Sellist laenu kutsutakse ka nimega refinantseerimislaen. See muudab teie rahalise olukorra vaid kehvemaks. Laenu võtmine tekitab teile pikaajalise finantskohustuse, seega ärge muutke kiirustamisega oma elu keerulisemaks. Kindlustunne rahaasjades on laenu võtmise absoluutne eeldus. Vaatamata sellele, et see nõuab pisut uurimistööd, otsige endale laen, mis vastaks teie vajadustele ja võimetele. Paljudel laenu andvatel firmadel on mõned punktid väikeses kirjas, lugege kindlasti ka need enne lepingu allkirjastamist läbi, sest seal võib olla kirjas lisainfot. Kui teile tundub, et elamiseks jääb vähe raha ja loodate mingitele imedele, et teie majanduslik seisukord paraneb, ärge võtke uut laenu. See pole küll soodsam variant, kuid võimaldab teil laenu paremini ja väiksemate osade haaval tagasi maksta. Õige laenu võtmine säästab teile palju raha. Kogu selle info lisatasude kohta, saate iga laenupakkuja poolt eraldi, ärge kartke seda küsida, sest see kõik on teie enda huvides. Tänapäeval on tavaline, et täiskasvanud lapsed aitavad oma vanemaid, nii rahaliselt, kui nõu ja jõuga. Aga noh, see on nii uitmõte, suurelt kritiseerima ei kipu, inimesed ja elud ja erinevad. Ärge võtke laenu niisama šoppamiseks, lõbutsemiseks või kasiinos mängimiseks, vaid kasutage seda elamiseks vajalikeks toiminguteks nagu näiteks auto parandamiseks. Võtke laenu ainult teatud kindlal eesmärgil ning siis, kui seda vajate. See teeb kahju ainult teile endale, kui elate üle oma võimete. Sellega aga ei suudetud kogu kunagist laenu tagasi maksta ning mingi osa laenust on nüüd aastaid maksmata olnud ja viiviseid juurde kogunud. Mõelge sellele, milliseks kujuneb teie elu pärast laenu võtmist, see on oluline mistahes laenu võtmisel, kuid eriti oluline just pikaajalise laenu. Kuigi spetsiifilisi termineid laen kuni 50 euroni sms laen sularahas erinevate kogukondade teeb ta pigem hooletult ja toimunud langust ning omaniku laenu kapitaliseerimine. Hüpoteeklaenu ja tagatisega laenu puhul lisanduvad veel ka notaritasud, jne

Märkused