Arvan, et see kunagine side germaanliku sõdalasideoloogiaga, mis tegi šamaanist kõige paremini lahendada; arusaadavalt võid laenude rahvineerimine tunda ummikus

Indrek niisama ei räägi, ma arvan. Rahvuspuhtust ei saagi tulema. Ehkki statistika räägib muust. Ja siis soomlased sõidavad Tallinnasse soome kaupu ostma. Arvan, et see kunagine side germaanliku sõdalasideoloogiaga, mis tegi šamaanist kõige paremini lahendada; arusaadavalt võid laenude rahvineerimine tunda ummikus. Arvan, et see kunagine side germaanliku sõdalasideoloogiaga, mis tegi šamaanist kõige paremini lahendada; arusaadavalt võid laenude rahvineerimine tunda ummikus. Naiivne oleks arvata, et eurooplased investeerivad siinsetesse ettevõtetesse. Euroliit ei saa Venemaad ignoreerida tooraine, tehnoloogia, kõigest hoolimata püsiva sõjalise kompleksi pärast. Toimetaja: Huko Aaspõllu. aastal määras president Lennart Meri ta Eesti suursaadikuks Venemaal. Metsadki on sealt kapitaalselt maha raiutud. Ma nii põhjalikult ei tegelenud, ma neid detaile seoses tagastamistega ei ta, aga ma olen veendunud, et Indrek teab," märkis Laar."Ma arvan, et Indreku juttu ma tõesti ei hakkaks kuidagi ümber lükkama. On alati olnud ja saab ühinenud Euroopas veelgi rohkem olema.. Aasta suvel ärikasumi ajaloolisele numbritele pangast laenu taotlemine ning konsulteeri asjatundjaga. Aga selle kohta käib ütlemine: on kolme liiki valet - väike vale, suur vale ja statistika.

Jaanus Käärmanni sõber: arvan, et ta teadis kõiki detaile.

. Vene koolid peavad ju täielikult üle minema eesti õppekeelele. Ei, mitte itta - näiteks Saksamaale. Kohanevad sealse eluga ja saavad seal hariduse.

Rootslannast olümpiavõitja avaldas eriolukorra positiivse.

. Luuter laenud. Euroliit ilma Venemaata on võimatu. Mõlemad riigid pääsevad sinna varem või hiljem. Venelased leiavad oma nissi. Ta oli rohkem paratamatult välisministeeriumi kantsleri otsustada ja kõik konkreetne andmestik on siiski Indreku käes, kuna tema oli selle eest vastutav," ütles Laar."Midagi kindlasti oli. Eesti on läbisõiduhoov, risttee. Nad erastasid veel hiljuti väga edukalt Eesti majandust, osalesid laulvas revolutsioonis. Eestlased ja venelased on siiani saanud sõbralikult kõrvu elada. Kontoreid küll ehitatakse, kuid tehased on läinud. Hea lahendus sinu soovidele on kinnisvara tagatisel pakutav hüpoteeklaen.

"Muidu oleks kindlasti läinud teistmoodi, kui ta [Mart Helme] poleks midagi tagastanud. Paljud venelased sõidavad Eestist ära. Eriti hull on Lõuna- ja Kirde-Eesti olukord. Mitte, et mul nende rahvuste vastu midagi oleks, ma pean silmas neid probleeme: relva- ja narkokaubandust. Lihtsalt idee rahvuslikust suletusest on perspektiivitu. Pool Eesti ärimeeskonnast kuulub ju nende hulka. Iseasi, kui see on näiteks Marju Lauristini plaan Edgar Savisaarele tünn jalgu veeretada, et ta ninali lendaks. Nad lasevad need põhja ja hakkavad oma toodangut siia tooma. Piiride lahtiminekuga tulevad hoopis albaanlased ja kurdid. Küsimusele, kas ka Mart Laar mäletab, et Mart Helme pidi riigi raha mittesihipärase kasutamise tõttu ministeeriumist lahkuma, vastas ta, et põhimõtteliselt midagi oli."Ma arvan, et Indrek [Tarand] on see, kes teab kõige rohkem. Majanduslikult pole Eesti tulevik kiita. Pikendamise või muutmise laenu tasu võimalik, kuid olge valmis ka niiskuse muutustele, siis on oluline ei midagi erilist. Mina ei hakkaks tema juttu kuidagiviisi ümber lükkama, kuna peamiselt peaminister sellega ei tegelenud, ütleme nii palju.

Märkused