Auto jääb laenu tagatiseks parklasse – sellisel juhul on intress mõnevõrra soodsam kui siis, kui auto jääks laenuvõtja käsutusse

Auto jääb laenu tagatiseks parklasse – sellisel juhul on intress mõnevõrra soodsam kui siis, kui auto jääks laenuvõtja käsutusse. Nimetatud rahavooprognoosid võetakse aluseks kontserni juba viiendat aastat järjest pärnumaa arvelduslaen, ostjate nõuete ja tarnelepingute.

AUTOLAEN - laen auto tagatisel - Autoliising

. Nagu kiirlaenude nimigi viitab on tegemist laenutootega, mida väljastatakse väga lühikese aja jooksul. Kiirlaen ilma intressita. Allkirjastame dokumente autoregistris koos teiega. Laenu on võimalik saada, kui auto on registreeritud teie nimele ning ei ole teises kohas panditud. Tagatiseks võib olla nii sõiduauto, mootorratas, ATV, lumesõiduk, uunikum kui ka veotehnika. Kui meie tingimused sobivad teile, tulete meie kontorisse, kus me hindame teie sõiduki tehnilist seisundit ning kirjutame alla kõigile dokumentidele. .

Autopant - Eraisikud saavad laenu taotleda enda vara tagatisel, see jääb laenuperioodiks Autolaenud.ee valvega parklasse. Invest In OÜ annab laenu auto, mikrobussi või muu transpordivahendi tagatisel.

Laenukeskus: autolaen, kinnisvaralaen, palgalaen, SMS-laen

.

Autolaen | SEB

. Auto jääb laenu tagatiseks parklasse – sellisel juhul on intress mõnevõrra soodsam kui siis, kui auto jääks laenuvõtja käsutusse

Märkused