Autolaenu saamiseks peab sul olema

Kuumakse suuruse võib ka ise määrata – siis muutub periood, kas lühimeks või pikemaks. Laen auto ostuks sobib neile kes ei taha pankadest liisingut võtta. Laen auto tagatisel on laen, mille tagatiseks jääb teie auto. Autolaenu saamiseks peab sul olema. Laen ilma palgatõendita on ka mõningastel juhtudel võimalik. Laenu on võimalik taotleda otse interntist ja vastus tuleb kiirelt. Laen auto tagatisel Võta laen auto tagatisel. Laenu on võimalik saada ka juhul, kui juba on teisi laene või finantskohustusi.

TINGIMUSED AUTOLAENU SAAMISEKS

. Vastavalt laenu valikule toimub kas ainult intresside maksmine igakuiselt ning laenu põhiosa tagastatakse ühe maksena laenuperioodi lõpus või hakkate igakuiselt tasuma põhiosa + intress tüüpi laenu. Raha saate kätte paari tunni jooksul ning auto jääb samuti teile. Autolaen või liising Autolaenu võtmine on sageli autoliisingust soodsam.

Täpse pakkumise saamiseks kasutage laenukalkulaatorit. Üldjuhul ei kontrollita teie krediidiajalugu kuna laenu tagatiseks jääb teie auto. Autolaen sobib siis, kui teil on vaja kiirelt raha. Samuti võib tuua ise auto Saksamaalt. Autolaenu saamiseks peab sul olema.

Autolaen Eestis - Laen auto tagatisel kuni 50 000 euro

. Laen ei ole kingitus ning tagasi tuleb alati maksta suurem summa, kui laenu esialgselt võetud sai. Sobib kasutatud auto ostmine eraisikult või autoplatsilt. Laenulepingu saab sõlmida kõikjalt, otse internetist digiallkirjaga elektrooniliselt. Autolaenu peamiseks eeliseks on see, et auto jääb teie käsutusse ja saate sellega edasi sõita. Auto väärtus sõltub margist, mudelist, väljalaskeaastast, läbisõidust ja tehnilisest seisukorrast. Sina saad raha ja auto jääb tagatiseks. Kindlasti peab olema esitada ID-kaart, kehtiv kindlustuspoliis ja sõiduauto tehniline pass. Teie poolt edastatud infot ei väljastata pankadele, liisingufirmadele ega kolmandatele osapooltele v.a. Autolaenu puhul puhul jääb auto küll teile aga kui tekib vajadus autot müüa, siis seda ei tee enne, kui laen on tasutud. Loe sellest lähemalt: autolaen või liising. Kui soovid ise kuumakse suurust paika panna, siis sisesta see ja näed, kui pikaks perioodiks pead laenu võtma. Kui laenu ei ole võimalik tagasi maksta, siis auto jääb laenuandjale. Autoliisingul võib tihti olla erinevad piirangud ja kohustused. Puuduvad erinevad lepingutasud. Samuti ei ole alati töökoha omamine ja kindla igakuise sissetuleku tõestamine vajalik. Autolaenu suureks plussiks on ka see, et auto saate kohe enda nimele kirjutada ja see ei kuulu pangale, vaid on teie oma. Ehk see sobib täitsa uue kui ka vanema kasutatud auto ostmiseks. See vähendab laenuandja riske ja teie saate soodsamatel tinfimustel laenu, kui näiteks tagatiseta laenu puhul. Auto laen sobib kõikide autode ostmiseks. Eelnevaid laenusid ei arvestata, sest tegu on refinantseerimiselaenuga.

Autolaen - Swedbank

. Intressi ja krediidi kulukuse määra arvutamiseks kasutage laenukalkulaatorit. Laenu saamiseks on tavaliselt vaja teie passi või ID-kaarti ja auto tehnilist passi. Tavaliselt puuduvad ka erinevad lepingu sõlmimise tasud ning lepingu vormistamine käib kiirelt

Märkused