Autolaenuga sellist kohustust ei ole

Lisaks on Sul võimalik ise valida tagasimakse suurus ja tähtaeg ning, kui peaksid soovima laenu varem tagastada, saad seda teha ilma lisatasuta.

Autoelamu - Kasutatud sõidukid -

. Vaadake kõiki müüja pakkumisi. Sissetuleku vähenemise korral saad muuta maksegraafikut, pikendades laenu tähtaega ja vähendades seeläbi igakuiste kohustuste hulka. Sõiduki liisimine tähendab üldiselt kohustuslikku kaskokindlustust.. Müüja profiil peaks olema informatiivne. Ohumärgid on puudulik info müüja kohta, müügiportaalis tegutsemise lühike aeg, samuti näiteks müüdavate autode kinni kaetud numbrimärgid. Võimalik on valida mitme ostupaketi vahel: kõige lihtsam neist hõlmab enamasti ainult transporti, kallimad variandid sisaldavad ka ostueelset kontrolli ning garantiid. Ohumärk on ka see, kui müügis olevad sõidukid on pildistatud eri paikades: järelikult ei ole ettevõttel ühte alalist tegevuskohta või ta on need kuulutused teistelt kasutajatelt kopeerinud. Autolaenuga sellist kohustust ei ole. Laenu võid taotleda Sulle sobivas mahus – Sinu otsus, kas vajad raha vaid autoostuks või soovid laenu eest katta ka täiendavaid kulusid nagu auto ümberregistreerimine, suverehvid, talverehvid ja esimene autohooldus. Ameerika autode huvilisel tasub kaaluda võimalust importida auto Eestisse USAst. Kui esimesel juhul on kuludeks teie enda reisikulud ja aeg, siis teisel juhul tuleb maksta teenuse osutajale vahendustasu. Et maksed ei ununeks, saadame Sulle selle kohta e-kirjaga ka meeldetuletusi. Korrektse müüja puhul on avalikult näha tema nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja tegevuskoha aadress. Bondora laenu saab taotleda täielikult interneti teel ja laenupakkumine jõuab Sinu postkasti vaid loetud minutitega. Teiega võetakse ühendust, et kokku leppida individuaalne nõustamisaeg. Kasutatud autot on mugav osta võimalikult lähedalt, sest tark oleks see enne oma silmaga või koos spetsialistiga üle vaadata. Autolaenuga sellist kohustust ei ole. Autolaenu puhul ei ole esimene sissemakse kohustuslik, aga sõiduki saate kohe oma nimele vormistada. Saksamaalt või mujalt Lääne-Euroopast auto ostmist soosib sealne märkimisväärselt suurem valik ja vahel ka veidi soodsam müügihind. Kui tal on müügis ainult kolm-neli autot, siis on tegu väga väikese ettevõttega, kes võib igal hetkel äri sulgeda. Ameerika Ühendriikidest või mõnest teisest väljaspool Euroopa Liitu asuvast riigist autot ostes on transpordikulud suuremad ning samuti tuleb tasuda tollimaks ja impordi käibemaks.

Autolaen või autoliising? | Bondora

. Laenu hetkeseisu näed ja muudatusi saad taotleda, logides sisse Bondora kontole. Autolaen on väikelaenu liik, mida antakse sõiduki ostmiseks või remondiks.

Haagissuvila ja autoelamu - Kasutatud sõidukid -

. Näiteks viieaastase liisingu saate võtta kuni kümne aasta vanusele sõidukile. Kui auto on teistest omataolistest tuhandeid eurosid soodsam, siis on tõenäoliselt tegemist petuskeemiga. Lisaks ei ole Bondora laenuga autot ostes kaskokindlustuse sõlmimine kohustuslik ning sõiduk saab Sinu omaks kohe pärast ostu-müügitehingut. Pärast seda, kui auto on Eestisse jõudnud, esitate liisinguandjale tavapärase taotluse koos vajalike dokumentidega.

Autolaen - Laenu taotlemine internetist.

. Just vastupidi laenufirmad teevad endast vastavalt nõuetele vastav laenuleping on korrale juhul kui lepingus on kaasa arvatud oma strateegiate p2p laenamine laenu. Esimese sissemaksuta autolaen – laen, mille saamisel ei pea laenusaaja tegema esimest sissemakset. Ostke pigem ettevõttelt kui eraisikult. Vahendajale annate teada oma soovidest ja pärast otsingut pakub ta teile välja ühe või mitu sobivat sõidukit. Sinu ülesandeks on hoolitseda selle eest, et vastav summa oleks kantud igakuiselt õigeks kuupäevaks Bondora kontole. Kõige soodsam kodulaen. Seega peab teil endal või sõiduki vahendajal selleks raha olema. Auto liisimisega välismaalt kaasnevad lisatingimused Välismaalt ostetud auto liisimise soovi korral arvestage, et sõiduk tuleb enne liisimist välisriigis välja osta ja Eestisse toimetada. Autolaenuga sellist kohustust ei ole. Kui aga koduturu valik jääb väikseks, tasub vaadata välismaale. Sel juhul on probleemi korral raske nõuet esitada. Eraisiku müügikuulutusi on Lääne-Euroopas nagunii väga vähe ja ettevõttelt ostes on risk väiksem. Tehke õige eelarve Eelarvet kavandades arvestage peale müügihinna veel transpordikulude ja Eestis arvele võtmise tasudega. Liisinguandja vaatab auto üle ja määrab sellele turuväärtuse, mis võetakse aluseks maksimaalse krediidisumma arvutamisel. Pakkumine, mis on liiga hea, et olla tõsi, ilmselt ei olegi tõsi. Autolaenu abil saate osta just sellise sõiduki, mida vajate – autost mootorpaadini. Samuti võid muuta makse tegemise kuupäeva, kui see peaks vajalikuks osutuma.

Laenuvõrdlus. Kui olete sobiva sõiduki juba Eestisse toonud, siis esitage personaalse liisingupakkumise saamiseks liisingutaotlus. Lugege lisaks:    Mihkel Külaots vabakutseline ajakirjanik Mille poolest erineb Bondora laen autolaenust Bondora laen on tagatiseta väikelaen, mida võib kasutada igaks otstarbeks, sealhulgas auto või muu sõiduki soetamiseks. Bondora laen on paindlik ja aitab suure väljamineku hajutada pikemale perioodile, hoides seeläbi igakuised kulutused kontrolli all

Märkused