Autoliisinguga saab laenata summat kuni 30 000 eurot, 10% omafinantseeringuga

Bigbanki autoliisinguga saab ettevõtja finantseerida uute.

.

Sinu Saab - Viking Motors

. See tähendab, et autoga ei tohi perioodi jooksul rohkem sõita, kui lepingus kokku lepitud. Intressimäär on terveks laenuperioodiks fikseeritud ega ole seotud Euriboriga. Jääkväärtus sõltub liisinguperioodist ja liisingu tüübist. Ehk puudub võimalus osta kasutatud auto eraisikult. Nii on Sul võimalik hoida ära auto müüki, täiendavaid kulusid ning kohtuvaidlusi.. Kui oled lepingu sõlminud, vaata veelkord üle tingimused. Võtame Sinuga mõne tunni jooksul ühendust, selgitame liisingu tingimusi, edasisi samme ning vajalikke dokumente pakkumise tegemiseks. Nii saad olla kindel, et täidad oma kohustused õigel viisil ja õigel ajal. Kõige tavalisem on läbisõidu piirang. Volituse registerpandi seadmiseks annad meile laenulepingu sõlmimise käigus. Nii pereinimesed kui ka ettevõtjad räägivad üksteise järel samast murest: oleme käendajaks, aga kuigi vastutame solidaarselt, siis pangad meile laenu kohta infot. Alati ei ole kogu summat kohe olemas või ei soovita suurt summat raha korraga välja käia. Autoliisingu tingimused ja taotlemine Autoliisingu tingimused Pakume ettevõtjatele nii kapitali- kui ka kasutusrenti. Meie omalt poolt sissemakset ei nõua. Sõitmiseks piisab kehtivast liikluskindlustusest. Seda punkti rikkudes peate maksma trahvi. Oluline info enne lepingu sõlmimist Kaalu hoolikalt, kas Autoliising on Sinu vajadusi ja rahalist olukorda arvestades sobiv valik. Autoliisingu taotlemine Liisingu taotlemiseks esita käesoleval lehel taotlus ning lisa juurde auto müügipakkumine. Registerpandi seadmine toimub Inbanki poolt pärast seda, kui auto on registreeritud Sinu nimele.

– AUTOLAENU & LIISINGU PAKKUJAD: Eesti.

. Liisinguauto müümine võib mõnedel juhtudel osutuda keeruliseks. Ka kaskokindlustuse sõlmimine ei ole Sulle kohustuslik. Sõiduki müügihind ei ole piiratud: võid osta ka laenusummast kallima sõiduki. Hindame Sinu aega Personaalse liisingupakkumise saad mõne tunni jooksul taotluse esitamisest. Autolaenul on võrreldes autoliisinguga paar suurt eelist. Soovi korral võid kindlustuslepingud sõlmida ka mujal, vabalt valitud kindlustusseltsis. Tutvu Inbanki erinevate auto ostu finantseerimise võimalustega  meie kodulehel ja küsi julgelt abi meie klienditeeninduselt. Isikut tõendavate dokumentidena aktsepteerime Eesti Vabariigi ID-kaarti, passi ja elamisloakaarti. Tutvu meie kirjadega tähelepanelikult ning anna meile kohe teada, kui Sinu kontaktandmed muutuvad. Samuti pakuvad mõned pangad autoliisingut ainult volitatud edasimüüja autodele. Terve tee sõitsid peaga, nooreperelaen kuritarvitamise vältimiseks on reeglid ka. Autolaenu ja autoliising võrdlus Autoliisingu firma võib samuti seada erinevad piirangud sõiduki kasutamiseks. Laenu ennetähtaegne tagastamine Autoliisingu summa saad meile igal ajal osaliselt või täielikult ennetähtaegselt tagastada ning siis ei tule Sul tasuda laenu kasutamata jätmise aja eest intresse ega muid tasusid. Vara müüja peab olema Eesti Vabariigis registreeritud juriidiline isik. Laenusumma maksame välja ühe tööpäeva jooksul pärast isikusamasuse tuvastamist ja lepingu allkirjastamist. Autolaenu puhul on ennetähtaegne tagastamine tasuta. Lisatingimused Kasutusrendi lepingut on võimalik sõlmida ainult juhul, kui automüüjaga on sõlmitud tagasiostuleping. Registerpandi seadmise kokkulepe tähendab, et auto omanikuks jääd Sina, aga meil on õigus nõuda auto müümist, kui Sul tekib laenu tagasimaksmisega raskusi. Oleme Sulle alati heaks partneriks. Sellest tulenevalt saad kindel olla, et kuumakse suurus ei muutu. Asukohast sõltumatu Taotluse saad mugavalt esitada panga kodulehel. Võrrelge, kumb variante teile rohkem meeldib ja tehke oma otsus. Mõtle hästi läbi, kui suurt riski saad endale lubada. Oled oma valikutes vaba Ideaalne lahendus uute või kasutatud sõidukite soetamiseks. Seejärel edastame lõpliku summa, mis Sul tasuda on jäänud. Kui soovid laenu mõne teise meie toote vastu ümber vahetada või tekib raskusi kohustuste täitmisel, anna meile sellest teada. Nii reisilaen kui tarbimislaen on võimalik tasuda ennetähtaegselt. Sõiduk peab enne liisingulepingu sõlmimist olema arvele võetud Maanteeameti liiklusregistris. Autolaen ja autoliising on mugav võimalus finantseerida oma uue auto ostu. Makstakse auto eest pikema aja jooksul, igakuiste pisemate summade kaupa – auto liisimine või laen. Kindlustusmaakleri vahendusel esitame liisingupakkumisele lisaks kindlustuspakkumised.

Enne lepingu sõlmimist tutvu hoolega lepingu ja tingimustega ning küsi julgelt, kui soovid rohkem teada. Selleks tuleb Inbanki klienditeenindusele esitada kirjalik sooviavaldus, märkides tagastatava summa ja kuupäeva. Autoliisinguga saab laenata summat kuni 30 000 eurot, 10% omafinantseeringuga. Täpne intressimäär sõltub Sulle pakutavatest tingimustest, millega saad positiivse otsuse korral tutvuda päeva jooksul pärast taotluse esitamist.

Küsimus majandusasjatundjatele - Perekooli Foorum

. Üsna suure summa kohe hoiate kokku laenulepingut sõlmides. Liisitud sõiduk peab olema kindlustatud kogu liisinguperioodi jooksul. Pane tähele, et meile jääb õigus nõuda Sinu auto müümist, kui jääd laenu tagasimaksetega hätta

Märkused