Bigbanki laenuportfell kasvas kõige enam leedus

Bigbanki laenuportfell kasvas kõige enam leedus. „Oleme jätkanud esimesel poolaastal oma strateegia elluviimist, mille üks eesmärke on töötava laenuportfelli suurendamine,“ ütles Bigbanki juhatuse esimees Sven Raba.

Laenuportfell kasvas - Bigbank

. Bigbanki laenuportfell kasvas kõige enam leedus. Kui müüja on positiivne pensionär ja kiirlaen ilme, aga ta ajas jalad oma kuludest ja tuludest, sea. „Panga kasumlikkus on kasvanud eeskätt tänu sellele, et keskendume madalama krediidiriskiga klientidele, mis on võimaldanud lisaks töötava laenuportfelli kasvatamisele vähendada ka laenukahjumeid. „Panga arendustegevuses keskendusime kliendikogemuse parandamisele teenuste automatiseerimise kaudu.“ „Rootsis alustasime koostööd Upgraded lahenduse pakkuja ja Apple’i toodete edasimüüjatega,“ märkis Saar. Ehkki see on põhjustanud intressimäärade järkjärgulist langust, mis mõjutab intressitulu, on laenukahjumite vähenemine olnud oluliselt suurem kui intressitulu langus. Smslaen ja kiirlaen võivad mõne inimese kõrvade jaoks küll samamoodi kõlada, kuid tegu on siiski pidut erinevate laenudega.

BIGBANKi laenuportfell kasvas 2012. aastal ligi kolmandiku.

. „Rootslastel on nüüd võimalus kasutada Ameerika Ühendriikides laialt levinud Upgrade Plan’i, mis võimaldab tarbijal nutiseadme välja vahetada kohe, kui uus versioon on turule tulnud. Kõige rohkem on veaks peetud laenu võtmist ja kahetsejatest veidi üle kolmandiku tahtis lepingut enne tähtaega lõpetada, kuid kahel juhul kolmest seda ei võima. Teisiti öeldes keskendume üha madalama intressimääraga laenude väljastamisele klientidele, kellel on võimekus ja soov laen tähtajaliselt pangale tagastada.“

Märkused