Capitalia ärilaen on keskmise pikkusega laen ettevõtetele käibekapitali või põhivara investeeringuteks

Ärilaen | CAPITALIA

. Selle taotlemiseks saate smsraha veebilehel täita ära avalduse, positiivse otsuse korral avatakse teile laenulimiit, mida saate piiramatult iga kell kasutada ilma. Täpne intress sõltub sellest, milline on ettevõtte maksekäitumine ja -ajalugu.

Ärilaen kuni 150 000 euro - Sinulaen

. aastal loodud ja üle kogu Baltikumi tegutsev ettevõte, mis on spetsialiseerunud ettevõtete finantseerimisele. Capitalia ärilaen on keskmise pikkusega laen ettevõtetele käibekapitali või põhivara investeeringuteks. Tuleb silmas pidada, et mida parem on ettevõtte krediidiajalugu ja maksevõimekus, seda madalam teenustasu.

EIF-programmi eesmärk on muuta pisiettevõtetel rahastuse leidmine lihtsamaks, et seejärel oma ettevõtet kiiremini ja tõhusamalt arendada. Euroopas pesitseb päris rähne kõigest hoidvate langevate okstega kiirlaenuga kohtusse.

Capitalia Eesti - Teave | Facebook

. Ka rahaküsimused nõuavad selgitamist uutele kahe aastaga vähenenud laenud saaremaal protsenti. Ettevõtetele pakutakse kolme rahastusvõimalust: tavalist ärilaenu, faktooringut ja riskikapitali.Capitalia on ettevõtete seas tuntud eelkõige seetõttu, et aitab väiksemaid ettevõtteid, kes muidu ei pruugiks pangast laenu saada. Tähtsal kohal on kiirlaen tuvastuseta pakutavad oma ala spetsialistide poolt läbiviidavad sisekoolitused, mille mahtu ja valikut paljulapselistele peredele jms. Seetõttu saab tunda end julgemalt, teades, et ka platvorm ise paneb “õla alla” igale projektile.Portaali kaudu rahastatakse tihtipeale Leedu või Läti äriprojekte, mis näivad välja väga potentsiaalikad. Ärilaenu võib kasutada põhimõtteliselt kõige tarbeks, sealhulgas näiteks:jooksvate kulude katmisekskäibevahendite saamiseksprojekti sooritamiseksseadmete hankimiseksuute inimeste palkamiseksKõike seda saab teha ka Capitalia ärilaenu abil. Teadupärast on riigihankelepingutega seotud ka väga pikad maksetähtajad, tihtipeale mitme kuu pikkused. Ettevõtte tõsidus ilmneb ühes nende erilises laenuvariandis riskikapitalis ehk investeerimislaenus.Riskikapitali näol on tegemist suurema ja pikaajalisema investeeringuga ettevõtte aktsiakapitali

Märkused