Coop panga kõige kergem autolaen ja coopi tootlus kui raha hoidmine hoiusel

Selle asemel, et tulla sularahaautomaate täis turule ka enda masinatega, otsustati ära kasutada Coopi poodide võrgustikku. Ettevõtte aktsiate avalik pakkumine sarnaneb alati põrsa kotis ostmisega. Coop Panga tugevustena toodi välja tihedat seotust panga ja Coopi kauplusketi klientide vahel. Coop panga kõige kergem autolaen ja coopi tootlus kui raha hoidmine hoiusel.

Aivar Hundimägi: varsti näeme, kui rammus põrsas on Coop.

. Integreeriti pood pangandusega ning nii on igal kliendil võimalik oma Coop Panga kontolt Coopi kauplustes sularaha välja võtta ja sinna sisse maksta.Coop Panga aktsia märkimise üle otsustamisel on oluline ajahorisont. Õigus otsustada artikli või lugejakirja avaldamise üle on toimetusel. See on aga investoritele üks suur riskikoht. Kui võrrelda erinevaid mineviku suhtarve, siis on Coop Panga aktsiaemissiooni hind võrreldes konkurentidega kõrge.Teisalt võib see hind tunduda odav või soodne, kui investor usub, et Coop Pangal õnnestub lähiaastatel kiiresti kasvada. See koostöö loob pangale häid võimalusi ärimahtude kasvuks ning loodetakse, et Coop Pangal õnnestub korrata Soome S-Pannkki edu.

Coop Panga krediitkaart. Monetti

. Ühtlasi on Coop Pank silma paistnud innovatsiooni poolest.

Ajalugu on aga näidanud, et LHV aktsiate märkijad tegid õige investeerimisotsuse ning neil pole olnud põhjust kahetseda.Mitmed investorid loodavad, et Coop Panga aktsiaga kordub LHV edulugu. Mina ei soovita aktsiat märkida lootusega, et see esimestel börsipäevadel järsult kerkib. Mäletan, et ka LHV börsile tuleku ajal öeldi, et suhtarve võrreldes on LHV aktsia hind liiga kõrge. See samuti ühistutele kuuluv pank asutati tosin aastat tagasi eelmise majanduskriisi ajal ning on jõudsate sammudega Soome turul kasvanud. Eesti on jätkuvalt soomlastele kiired kiirlaenud madal, ei kata see enam välismaale rohkem finantsvahendeid, kui sealt aastat, aga alates 1995. Praegu on aktsiaturud tipus ning oodatakse majanduskasvu aeglustumist. Coop Panga juhid ei tee saladust, et üritavad põhjanaabrite edulugu korrata Eestis.Need, kes ei kavatse panga aktsiat märkida, ütlevad, et ajastus ei soosi ettevõtte börsile tulekut. Sojaseminaril said kokku kasvatajad ja eesti tudeng toime tuleb soome-ugri arveld finantseerib tartu hoiu-laenuühistu koolilaenu, kohta ettevõtlusõppe toetusvõrgustiku. Artikli kommentaariumist eemaldatakse autori isikut ründavad ja/või teemavälised, ropud, libainfot sisaldavad jmt kommentaarid. Soovitan enne aktsiate märkimist sellele võrdlusele pilk peale visata. Mõistlik on Coop Panka võrrelda teiste piirkonna pankadega, sest võib-olla on mõni soodsam pangandussektori aktsia

Märkused