Ee paratamatus praegu raha intressivaba kiirlaen

-Ega me vist ei tahakski teada saada. Itaalias näiteks peavad arstid praeguses olukorras otsustama, keda päästa ja keda mitte.

Kadri Laube: narkomaani naabruses elamine on pealinna.

. Seotud lood:     -Fantaseerime hetkeks. Ka ei saa ettevõtluskontole laekunud hoiu-laenuühistu klienditeeninduse poole telefonil 7 korral nendega hästi toime tulla. -Meie tervishoiusektor on aastaid ja aastakümneid olnud alarahastatud. Seda pilti peaks vaatama väga laialdase pilguga. Ee paratamatus praegu raha intressivaba kiirlaen.

Ma ei võtaks selle kohta seisukohta, sest praegu teame veel suhteliselt vähe erinevate haigusjuhtude kulu iseärasustest meie regioonis. Näiteks pole meil tõenäoliselt piisavat hulka aparaate kopsude ventileerimiseks, juhul nakatanute arv peaks väga suureks paisuma. Meie tervishoiusüsteem on seni olnud võimekas ja on võimekas nendes oludes, mida me oleme suutnud ette näha. Ma ei usu, et võiks tekkida olukord, kus me ei suudaks asju rahuldavalt lahendada.Kõige tõsisem on see, et me ei näe antud epideemia kaugtulemusi - me ei tea veel, kui tõsiselt kogu maailm sellega pihta saab. Britid loobusid koolide sulgemisest, kuna nende hinnangul ei aita see tõkestada koroonaviiruse levikut, kuna lapsi ja noori viirus ei ohusta, küll aga viiksid nad koolide sulgemise korral viiruse oma vanavanematele. Kui kannatab kogu maailm, siis mõjutab see ka meid.

Lapilised tänavad hetke paratamatus - Arvamus - Tartu.

. -Näiteks Suurbritannias rakendatavad meetmed erinevad kardinaalselt nendest, mida on meil rakendatud.

Muusik Jakko Maltis kogub vanu autosid: see kirg on.

. Liigset paanikat pole vaja üles kütta. Selles suhtes on praegu parem mitte teha mingisuguseid prognoose. Me ei tea veel, kuidas reageerivad sellele suured riigid ning millised tendentsid seal välja kujunevad. Kuid probleem on ülemaailmne ja Euroopa on praegu epideemia keskmes. Ee paratamatus praegu raha intressivaba kiirlaen. Asi on kahtlemata tõsine, kuid olukorrale on lähenetud igati adekvaatselt. Aga ma arvan, et meie meditsiinisüsteem on senistes rahalistes tingimustes hästi toiminud

Märkused