Eesti panga töötajad said tunamulluse seisuga kinnisvaraga tagatud eluasemelaene maksimaalselt 30 aastaks ja tarbimislaene tähtajaga kuni kaks aastat

„Kui president Ilves mulle nüüd ei helista ja seda ettepanekut ei tee, siis pole mul kuigi palju tahta,” sõnas Männik.. Sel põhjusel oli „Kostivere mõisnik” Saarepere puutumatu isik ja teda laokil majapidamise ega kehvapoolsete väljalüpside pärast ei tülitatud. Männik ise tunnistab, et talle on nõukogu esimehe töö väga meeldinud, kuid see pole siiski ametikoht, kuhu niisama kandideeritakse. Selleks oli juunikuus Eesti krooni aastapäeva nomenklatuurne pangapidu ja vastuvõtt.Ehkki mõisa peale kulutati päris palju raha ja nüüdseks on kompleks päris heas korras, on hoone ikkagi vana ja vanamoodne, isegi peopidamiseks pisut ebamugav. Õppelaenu on võimalik tagastada ka ennetähtaegselt.

Urmas Kaju ja tema saladused - Eesti Ekspress

. aasta augustis ja seejärel lasi Eesti Pank hoone renoveerida.”„Üldjuhul ruume välja ei rendita ja Eesti Pank kasutab maja erinevate seminaride läbiviimiseks, oma töötajatel on võimalik kasutada ka majutusteenust,” lisas Mitt. Sama on ka Kuressaare puhkekeskusega, mis on juba igipõline Eesti Panga hoone ja oleme ka seda korras hoidnud.

Eesti Pank – Vikipeedia

. Eesti panga töötajad said tunamulluse seisuga kinnisvaraga tagatud eluasemelaene maksimaalselt 30 aastaks ja tarbimislaene tähtajaga kuni kaks aastat. [---]Omanikud olid kaugel pealinnas, ajasid tobedaid pangaasju, rabelesid, närveerisid ja tõmblesid – mõisarahvas aga puhkas värskes õhus ja nautis ilusat ilma. „Erasektoris ollakse veendunud, et kui sa ei suuda viie aastaga midagi ära teha, siis sa ei suuda seda kümne aastaga ka ära teha. Mõisa ametlik õigustus on eksisteerimine „õppekeskusena”, kuid isegi selle ainsas õppeklassis töötada on ebamugav.

Eesti panga töötajad said tunamulluse seisuga kinnisvaraga tagatud eluasemelaene maksimaalselt 30 aastaks ja tarbimislaene tähtajaga kuni kaks aastat. Laokil mõisast sai tõeline peavalu panga majandusmeestele – kuniks taipasid, kui tore on seal ise majandada ja omaette olla. Autokiirlaen. Valmistudes ainsaks tähtsündmuseks muidu nii rahulikult möödunud aasta jooksul. Nagu ütles panga president Andres Lipstok, tunnistab panga juhtkond, et mõisahoone ülalpidamine pole panga põhifunktsioon, kuid müümiseks ei lähe madalseisus olevate hindade tõttu. Kui masu pihta hakkas ehk aeg, millest ma ise rääkida saan, siis olid kõik kinnisvarahinnad all ja müügimõtetele vaatamine mõttetu, kuna me poleks saanud raha, mida need hooned väärt on ja mida me sinna sisse oleme pannud. Kunagi hoopis teiseks otstarbeks projekteeritud häärber ei suuda kuidagi võistelda kaasaegsete õppekeskustega. Laulu võib peeta mootorratta kiirlaen visiitkaardiks, kui teil on remondilaen hobi on see maailma peamiste valuutade. Loomulikult oleme ka ise sellele vaadanud, et kas nende hoonete üleval pidamine on ikka meie funktsioon ja kas me ikka peaksime sellega tegelema. aastal nõukogu esimehe lõppevad volitused ja ametikohale tagasisaamiseks võttis ta tugevamalt sõna

Märkused