Ekspressraha pakub kahte liiki finantsteenuseid – ekspresslaen ja tarbimislaen

Ekspressraha spetsialiteediks on tagatiseta laenude ehk ka kiirlaenude väljastamine. Laenutaotlus, mida saab esitada laenuandja koduleheküljel või kontorites (vaata eelmist punkti). Kui peaks juhtuma et laenutaotlejalt saadud vastus on negatiivne, ei pea jääma niisama kurvastama, vaid võib pöörduda laenuandja poole, et täpsustada negatiivse otsuse põhjuseid. Isikutuvastus on vaja teha vaid ühe korra, edaspidi saab laene taotleda ilma isikutuvastuse vajaduseta. Järgmiseks sammuks on teha läbi isikutuvastus kas Ekspressraha esinduses või Omniva postkontoris. Makseraskuste tekkimisel või kui on oht, et need tekivad, tasub kohe Ekspressraha klienditeenindusega ühendust võtta, et vältida probleemide suuremaks muutumist. Kui ükskõik mis jääb arusaamatuks, on täiesti sobilik laenuandjalt lisainfot küsida. Ekspresslaenu eesmärgiks ongi olla abiks etteplaneerimata kulude katmisel. Ekspressraha pakub kahte liiki finantsteenuseid – ekspresslaen ja tarbimislaen. Kindlasti on laenuhaldurid valmis ka soovitusi jagama, et järgmisel korral oleks vastus positiivne. Tarbimislaen on mõeldud olukordadesse, kus kulud on suuremad ja pole mitte niiväga ootamatud, vaid pigem ette planeeritud.

Ekspressraha laenud - võtta või jätta? [Arvustus + plussid.

. Esmakordsetele klientidele pakub Ekspressraha Sooduslaenu.

Lokaalsumin – Lehekülg 10 – Eesti laenud

.. Ekspresslaen on mõeldud olukordadesse, kus raha on vaja pigem lühemaks perioodiks: äkki katki läinud kodumasina parandamine või ootamatult kulukaks muutunud hambaravi. See tähendab, et laenu saavad inimesed, kes suudavad laenu reaalselt ka tagasi maksta ning kes ei satu raskustesse, mis elu keeruliseks teevad. Alati tasub paika panna ka see, kas või kuidas saab laenu tähtaega pikendada, laenuperioodi muuta või laenu ennetähtaegselt tagasi maksta. Kui tehtud on positiivne laenuotsus ning klient on edukalt läbinud isikusamasuse tuvastamise, kantakse laenusumma kliendi kontole üle niipea kui võimalik.

Taotle laenu! Selle taga, et on suutnud sedavõrd edukalt turul tegutseda, on muidugi üks väga kindel väärtus – vastutustundliku laenamise põhimõte järgimine. Taotluse saab esitada nii Ekspressraha veebilehel kui ka Ekspressraha kontoris paberi peal. Ekspressraha eesmärgiks on olla klientide jaoks mugavaks finantsinstrumendiks, abimeheks ja partneriks. Ekspressraha pakub kahte liiki finantsteenuseid – ekspresslaen ja tarbimislaen. Laenu saamiseks pole vaja pantida ei oma sõidukit ega ka kinnisvara, mistõttu on Expressraha paljude inimeste lemmikuks. Pärast taotluse läbivaatamist saab haldur otsuse teha. Tarbimislaen annab sulle võimaluse täita oma soove – kodu renoveerimine, uue köögimööbli ostmine jms. Ekspressraha toote poolt pakutav lühiajaline tagatiseta tarbimislaen on lihtsalt taotletav mugav ilma sihtotstarbeta laen.

Ekspressraha » Kiirlaen ja väikelaen eraisikutele.

. Laenutaotleja saab valida sobiliku laenusumma ning laenuandjal on vaja see heaks kiita. Ekspressraha valikus on nii ekspress- kui ka tarbimislaenud

Märkused