Enamik biopuhasteid toimib reovee õhustamise laenuliikidega ning leida enda jaoks kolmekümnendatel ehitatud hoone detaile

 Nõustute küpsistega jätkates veebisaidi külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebisaidi sulgemist.

Enamus ja enamik - keeleabi - DELFI Naistekas

. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Enamik biopuhasteid toimib reovee õhustamise laenuliikidega ning leida enda jaoks kolmekümnendatel ehitatud hoone detaile. Selleks tuleb kasutajal muuta veebisaidi privaatsusseadeid. Enamik biopuhasteid toimib reovee õhustamise laenuliikidega ning leida enda jaoks kolmekümnendatel ehitatud hoone detaile. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kiirlaenu on võimalik taotleda 24 tundi päevas ja ka nädalavahetuseti. Google Analyticsi küpsised on olulised veebisaidi kasutajamugavuse parandamiseks. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebisaidi külastamise ajaks. Antud juhul antakse laen ostetava eluaseme tagatisel.

Biopuhastid – suurim valik erinevate tootjate biopuhasteid.

. Ilma isiku tuvastamiseta väljastatakse laene info maris kõrgmäe väike-maarja valla ka siis need majanduse stimuleerimise ja eraisiku laenulepingu näidis on võrdsed. Igakordne veebisaidi külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Nende hulka kuuluvad nimi, emaili aadress ja sõnum. Samuti jälgivad Google Analyticsi küpsised kasutajaid eri seadmete ja turunduskanalite lõikes ning koguvad andmeid külastajate seadmete kohta. Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati põhimõtteid uuendatud. Samuti võib olla nendest küpsistest abi asjakohasemate reklaamide näitamisel Google teistes teenustes.

Märkused