Erikampaaniad aitavad juba niigi rahahädas oma isiku tuvastamist kantaksegi laenusumma su kontole

"Distantsõpe on hea vaid kohati ja õpilastele, keda koolis õppimast segatakse," lausub kasvatusteadlane Tiiu Kuurme TTV koolialguse debatisaates. Enne seda, kui nakkuskordaja hakkab meile signaliseerima, et nüüd on vaja midagi teha," rääkis Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart kommenteerides, kuidas linn kasvavale koroonaohule reageerib. "Näiteks üks Tallink võrdub umbes mitme tuhande väikeettevõttega. Kahjuks veedab suur osa Eesti lastest oma koolipäeva just istudes ning liikumine on  täiesti unustusse vajunud.  Kõige suurem sõber – nutitelefon pakub lastele piisavalt meelelahutust, kuid muudab eluviisi istuvaks ja passiivseks. September on keskkonnasõbraliku liikumise kuu. "Tingimused sportimiseks on väga head ja trenn on ka hea koht suhtlemiseks," kutsub kepikõnnitreener Rene Meimer kõiki elanikke tasuta treeningutest osa võtma. Kampaania toetas ka lapsevanemate usku sellesse, et nad võivad oma laste käitumist mõjutada, seda ka siis, kui lapsed on eas, kus nende elu mõjutab palju tegureid, mida ei ole alati võimalik kontrollida.

kampaaniad | Arvutiturve

. Kui makse ei jää tasumata just kuudeks, ei mõjuta see kuidagi inimese võimalust tulevikus mõnest teisest pangast laenu saada. Lisaks andis kampaania värskemaid teadmisi alkoholi mõjust noore aju arengule. "Meie valisime tohutu suure hulga pakkumiste seast massmõõtmise seadme, millega saab hommikuti temperatuuri mõõta korraga mitmel kooli sisenejal," lausus Saksa gümnaasiumi direktor Kaarel Rundu. Kampaania ajal töötas tarkvanem.ee lehel tka e-nõuandla, kus nõustaja vastas saabunud küsimustele alkoholi ja lastekasvatamise teemal. Samuti tahab ta parandada liikumispuuetega inimeste igale poole ligipääsetavust linnaruumis. Kampaania eesmärk oli, et lapsevanemad võtaksid omaks idee, et selgelt kokkulepitud reeglid, mille kohaselt alkoholi enne täisealiseks saamist ei tarvitata, aitavad laste alkoholitarvitamist edasi lükata ja vähendada. "Nii ebaloogilisena kui see ka ei kõla – valitsusel tuleks toetada suuri," ütleb ettevõtluskonsultant Indrek Saul raskustes turismimajanduse kohta.

Erinevad kampaaniad > tööd - RF Maak

.. "Terviseameti hinnangul on Tallinn nakkushaiguste leviku vaates elanikkonna arvu ja asustustiheduse järgi kõrgeima riskiga piirkond Eestis. Erikampaaniad aitavad juba niigi rahahädas oma isiku tuvastamist kantaksegi laenusumma su kontole. Kui Soome turiste hakkab jälle rohkem käima, peavad hotellid olema võimelised neid kohe teenindama." "Osaliselt me peame hakkama rakendama ennetusmeetmeid ka enne seda, kui selleks tekib nii öelda "ametlik" vajadus. "Keskturg on kindlasti see, mille arendamist ja parendamist on kaua oodatud. "Selleks, et lapsehoiuteenust saavaid, era- ja munitsipaallasteasutuses käivaid lapsi koheldaks võrdselt, tegime ettepaneku katta laste toidukulu lapsehoiuteenusel ning koolieelsetes eralasteasutustes samas ulatuses," ütles Tallinna abilinnapea Betina Beškina. Tarkvanem.ee leheküljel olid üleval vanemlikke oskusi arendavad õppevideod ja informatiivsed videod alkoholi mõjust aju arengule ning alkoholiteemaliste artiklite sari, mis toetas lapsevanemaid piiride seadmisel ja probleemide mõistmisel. "Iga laps on võrdne ning seega võiks võrdne olla ka linna toetus lapse kohta – sõltumata sellest, kellele kuulub lasteaed," ütles Meelespea Waldorflasteaias käiva lapse vanem ja lasteaia juhatuse liige Jonna Pechter. "Kooli kriisimeeskond koos valvuriga hakkab igal hommikul sisenejaid kaamera abil jälgima ja vajadusel tuleb appi ka medõde." Tavapärane septembri esimese nädalavahetuse "Helisev linnamüür" toimus sel pühapäeval varasemast väiksemas mahus. Kool on suhted ja kaaslased ning teistega arvestamise, enese proovilepaneku ja näitamise koht. Sellega tuleb edasi minna väga jõuliselt, " ütles Kesklinna vanema kandidaat Monika Haukanõmm intervjuus Pealinnale. "Kooli asi ei ole üldse ainult ainete õpetamine. Selles vanuses hakkavad noortel tekkima esimesed kokkupuuted alkoholiga. Kool on koht, kus laps astub avalikkuse näitelavale." Uus kooliaasta on alanud ja lapsed taas koolipinki istunud

Märkused