Eriti tasuks järgi mõelda, kui võtate laenu kinnisvara tagatisel, sest teie isiklik vara jääb pandiks seni, kui laen on tasutud

Kui ta tahab kogeda suurt tunnet, siis tasub sellesse ka kogu oma hing ja süda panustada. Südamega tehtud otsused toovad võimaluse saavutada suurem majanduslik heaolu ja stabiilsem kodune elu. Tuleb teadlikult enda eest hoolitseda ja regulaarselt liikuda või sporti teha. Valikuid tuleb ette ka seoses tööasjade ja rahaga. Pealiskaudsetele ahvatustele ei tasuks järgi anda, sest see tooks ainult südamevalu. Kui ollakse pühendunud, siis on võimalik jõuda väga kaugele. Sel juhul tunneb Härg end turvaliselt ja hästi. Muidu on oht, et kogunevad ülekilod ja tervis kannatab.

Taro kaart tänaseks - VARA-WEB ))

. Eriti tasuks järgi mõelda, kui võtate laenu kinnisvara tagatisel, sest teie isiklik vara jääb pandiks seni, kui laen on tasutud. Kõike, mida sel aastal ette võetakse, tuleb teha südamega. Tööalaselt läheb väga edukalt, vältima peaks ainult äkilisi suunamuutusi, kahtlasi tehinguid ja pealiskaudsust. Tervise osas peaks jälgima, et ei muututaks liiga laisaks. Kui tehakse pühendunult tööd ja tegutsetakse enda jaoks õigel alal, siis on oodata sissetulekute suurenemist ja uusi huvitavaid võimalusi, mis lasevad enda karjäärialaseid ambitsioone ellu viia. Armastuse osas näitab Rott nüüd ise rohkem initsiatiivi ja see võimaldab ka jõuda tõeliste tunneteni. Rotti ootab ees igati suurepärane aasta. Laen eraisikult €500 kuni €10 000. Alustada tasuks tervislike eluviisidega ja olla järjepidev. Eriti tasuks järgi mõelda, kui võtate laenu kinnisvara tagatisel, sest teie isiklik vara jääb pandiks seni, kui laen on tasutud. Raha tasub sel aastal pigem koguda, mitte kulutada, sest on oht teha väljaminekuid, mida hiljem kahetsetakse. Uusi suhteid luues tasub pigem järgida motot - tasa sõuad, kaugele jõuad. Kassil/Jänesel seisavad ees muutused, mis puudutavad peaaegu kõiki eluvaldkondi.. Tervise eest peab Härg hästi hoolitsema, kui tahab ka tulevikus terve olla. Härja jaoks saab aasta olema väga eriline just perekonna, sõprussuhete ja armastuse poolest.

Hiina kalendri järgi algas metallroti aasta: mida see sinu.

. Mõistlik oleks käia ka arstlikus kontrollis. Seotud lood: Tiiger peaks võtma oma peresuhted ja armastuse teema tõsiselt käsile. Tuleks hoida need valdkonnad oma elus harmoonias ja õitsemas. Oluline on mitte liigselt emotsioonidel end kanda lasta, vaid lubada endal enne otsuste langetamist rahuneda ja asju korralikult läbi mõelda. Tähelepanelik peab olema inimsuhetes, sest teele võib sattuda palju selliseid, kelle kavatsused ei ole just kõige ausamad. Tööd saab olema palju, ent see toob endaga ka loodetud tunnustuse ja saavutused. Kui üldiselt on Rott kergesti armuv, siis nüüd on lõpuks tema südames see "üks ja õige".

Tervisele mõeldes peaks hakkama tõsiselt tegelema halbadest harjumustest vabanemisega. Tervise eest hoolitsemisel tuleb meeles pidada algtõdesid, alates tervislikust toitumisest ja liikumise vajalikkusest

Märkused