Ettevõte pole tõestanud ennast mitte ainult sõnadega, vaid ka praktikas tõestanud, et on valmis pakkuma igale laenuvõtjale lojaalsed laenutingimused, seda muidugi

Cleveroni pakirobotite tööd jälgitakse kaughalduse teel ja tarkvaralised probleemid ükskõik millises maailma nurgas saab lahendada distantsilt Viljandi arenduskeskusest.

Creditinfo Eesti blogi » “Edukas Eesti Ettevõte” tunnustus.

.

Sel aastal konkureerisid aasta ettevõtte tiitlile tuntumatest ettevõtest Cleveron AS ja Tallink Grupp AS, avalikkusele vähem tuntumatest, aga tublidest uutest tegijatest Aston Synthetics OÜ, Thermory AS, Ecometal AS, SA.MET AS ja Callisto Group OÜ. oktoobril tunnustati pidulikul auhinnagala raames selleaastaseid Eesti parimad ettevõtted.

Tarbijakaitse hoiatab reisifirma eest - Kasulik - Reisile

.

FOTOD | Aasta ettevõtte tiitli viis koju Viljandi külje.

. Cleveron pakub ainsana maailmas pakkide haldamiseks robotlahendusi, mis on reaalselt kasutamisvalmis ja oma kvaliteeti ka maailma suurima jaekaupleja Walmarti ning maailma suurima moekaupade müüja Inditexi kuulsa brändi Zara juures tõestanud.

Võltsmeilidega raha välja petmise skeemides on eestlasi.

. nii et ära heida meelt!autori kirjapilt pole küll viitav sellele, et tegu poleks eestlasega. aga tunduvalt lihtsam on selgeks õppima laadi-, välte- ja astmevaheldus. Lisaks on põhimõte, et tooteid müüakse ainult enda kaubamärgi alt – kõik kliendi kasutuses olevad robotid kannavad ka Cleveroni logo. Enamasti pole ettevõtete kiirlaen postkontorisse kujutlustki töötingimustest kui süsteemist, rääkimata kooskõlast põhjustab rikaste priiskamine ängi, mis isik annab. Ettevõte tegevusvaldkonnaks on robootilised pakiautomaatid ja viimase miili click and collect-lahendused jae- ja logistikasektorile. Ettevõte pole tõestanud ennast mitte ainult sõnadega, vaid ka praktikas tõestanud, et on valmis pakkuma igale laenuvõtjale lojaalsed laenutingimused, seda muidugi. See on kõrgtehnoloogiline ettevõte Viljandimaalt, mis on lahti murdnud maailma kõige suuremate kaubakettide uksed,” EASi juhatuse esimees Alo Ivask. Tema sõnul oli rõõm näha seekordsel konkursil nii palju võimekaid Eesti ettevõtteid. aga hea end ju välja vabandada, et pole eestlane.muide, juba ammu ei panda enam lühenditele punkte, st tähendab, et ei pandagi enam.Lühendi puhul kasutakse endiselt punkti juhul, kui ilma punktita see kattuks mõne sõnaga nagu k.a.. „Tänavune aasta ettevõte Cleveron on tõeliselt inspireeriv lugu, kus kõva tööga on nullist üles ehitatud äri, mis kasvab kordades. Ettevõtte peamised turud on Eesti, USA, Inglismaa, Hispaania, Soome. Ettevõte pole tõestanud ennast mitte ainult sõnadega, vaid ka praktikas tõestanud, et on valmis pakkuma igale laenuvõtjale lojaalsed laenutingimused, seda muidugi. see on kohe väga palju lihtsam. aastal ja põhineb Eesti kapitalil. Kui mingi välte- või laadivaheldus sõnas on, siis kolme esimese käändega tuleb see alati välja

Märkused