Hiljem sõidu käigus oli näha, bigbank laenukalkulaator palgapäev laenu maksimumsumma laenukalkulaator

FOTO: DAMIEN MEYER/AFP/SCANPIXFOTO: DAMIEN MEYER/AFPTiimijuht Bart Hayden selgitas hiljem FIA inspektoritele, et oli käskinud augu juba viimase boksipeatuse ajal üle teipida, mehaanikud seda aga ei teinud. Paraku pidas Kobayashi rajatöötajatega sarnases vormis meest ööhämaruses kohtunikuks ja võttis enda arvates lubava märguande saanuna kohalt.«Tegu oli spontaanse žestiga, millel oli õnnetu tagajärg. Igasugune ’s seisvate autode kallal toimetamine on aga võidusõidureeglite järgi rangelt keelatud.Caron käskis teibirulliga auto juures asjatanud Ian Smithil sealt otsekohe lahkuda, mispeale läks meeste vahel sõneluseks. Vahele jäänud Smith üritas seejärel teipi autolt uuesti maha tõmmata ja Caron pidi teda selle käigus füüsiliselt takistama.Vaillante Rebellioni võistkonna rõõm kolmanda koha üle jäi üürikeseks.

"Jaapanlanna" oli Kiige kirjanduslik kõrvalehüpe | Elu

. Hiljem sõidu käigus oli näha, bigbank laenukalkulaator palgapäev laenu maksimumsumma laenukalkulaator. Tartu ülikooli ja tallinna ülikooli on eve eisenschmidt tallinna ülikoolist, laenuliike, mida pakub peaaegu iga. Tema võistkonna boks oli boksitee lõpus ehk täpselt seal, kus Kobayashi rajalepääsu ootas, ning pahaaimamatu Capillaire otsustas püstist pöialt näidates sõidu liidrile edu soovida. Kobayashi, Mike Conway ja Stephane Sarrazin pidid sestap kauaoodatud võidust taas suu puhtaks pühkima.Nüüd on selgunud, et Toyota katkestas siduriprobleemi tõttu. Vabandan selle pärast,» teatas Capillaire pärast võistlust Facebooki tehtud postituses.

Rebellion otsustas seepeale minna valetamise ja varjamise teed – FIA tehniline delegaat Benjamin Caron tabas pärast sõitu kinnisest parklast tiimi liikme, kes üritas saatuslikku auku teibiga katta, kirjutab portaal Racer.com. Küsimusele, miks otsustas tema alluv seejärel ’ reeglit rikkuda, ei osanud Hayden enam vastata. Teist korda oli Kobayashi aga seetõttu sunnitud kohalt võtma sidurit ja sisepõlemismootorit kasutades. Enda arvate sai jaapanlane hoolimata fooris põlenud punasest tulest talle vehkinud rajakohtunikult loa rajale sõita ja auto läkski liikvele.Tiimiliikmed märkasid siiski kohe eksitust ja käsutasid auto raadio teel uuesti seisma.

VIDEO: Alatud võtted? Froome: Nibali ründas, kui mul oli.

. Nimelt tekkis Nelson Piquet Jr-i, David Heinemeier Hanssoni ja Mathias Beche roolitud Orecal sõidu käigus probleem, mille tiim lahendas. suure haamri abiga.Auto starter hakkas keset võistlust jukerdama ja võistkond võttis kasutusele teada-tuntud nipi – käivitamiseks koputati haamriga paar korda starterimootori solenoidi pihta.

Pärnus tapeti taksoröövi käigus 65aastane taksojuht.

. Sidur oli üle kuumenenud turvaauto perioodi ajal, mil Conway asemel rooli isunud Kobayashi ootas boksitee väljasõidu juures luba rajale naasta

Märkused