Hüpoteeklaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara (korter, maja, maatükk)

Laen kinnisvara tagatisel (hüpoteeklaen) - Tallinna Hoiu.

. Majanduse langema kiirlaenud reeglina erandkorras 000 euro suuruse või teises peaks peagi ka tulema, kinnitas. Krediidiandjana järgib Hüpoteeklaen vastutustundliku laenuandmise ja rahapesu tõkestamise põhimõtteid ning edendab pidevalt krediidituru häid tavasid.

HÜPOTEEKLAEN -

. Oleme paindlikud, et leida igale kliendile parim võimalik laen. Hüpoteeklaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara (korter, maja, maatükk. Võtame vastutuse ettevõtja ja krediidiandjana Hüpoteeklaen panustab Eestis ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna kujundamisse ja on aktiivne Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Kindlustuslepingu sõlmimine on kohustuslik. Hüpoteeklaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara (korter, maja, maatükk. Soovin laenu eraisikutelt. Krediidileping tagatakse elamukinnisvarale seatud hüpoteegiga.

Kinnisvaralaenud on mõeldud taotlemiseks nii erakliendile kui ka ettevõtetele. Hüpoteegi seadmine on vajalik, et tagada laenusaaja rahaliste kohustuste täitmine laenuandja ees. Hüpoteeklaenult saadud laenu võib kasutada vastavalt oma vajadusele. Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Kuna laen on tagatisega, on meil võimalik pakkuda oma teenust võimalikult madala hinnaga.

Märkused