Iga võetud laen on finantskohustus

Kiirlaen kuni 5000€ | Intress al 2.9% - Raha24

. Laenu ei võeta tavaliselt üheks kuuks ehk laenu tagasimaksmise aeg võib olla suhteliselt pikk. Planeeri laenuvõtmist Vaata üle oma pere-eelarve ning hinda ise adekvaatselt oma krediidivõimelisust ehk võimet võetud kohustused laenulepingus sätestatud tingimustel tagasi maksta. Tarbimislaen on mugav alternatiiv pankade. Valdavalt on KredExi lisatagatis abiks esimese kodu ostmisel, sest kinnisvara ost on suuremahuline tehing ning omafinantseeringuks vajaliku summa kogumiseks võib kuluda päris mitu aastat. Näeme, et võimalus taotleda laenu väiksema omafinantseeringuga pakub meie klientidele järjest rohkem huvi. Iga laen on kohustus! Laen ei ole sissetulek! Laen on kohustus ja laenatud summa tuleb tulevikus koos intressiga krediidipakkujale tagasi maksta. Juba ainuüksi väike erinevus intressis võib suure ja pikaajalise laenu korral tähendada sulle tuhandeid võidetud eurosid. . Iga võetud laen on finantskohustus. Laenulepingu tingimustes on kirjas sinu ja laenuandja õigused ning kohustused – kõik arusaamatused ning muud olukorrad lahendatakse lepingu tingimustest lähtuvalt. Enne laenulepingu sõlmimist pööra tähelepanu Laen on tasuline Krediidipakkuja annab krediidi tasu eest Sinu kasutusse. Igal juhul tasub suurt laenukoormust vältida, sest elu muutudes võib see oluliselt halvendada Su elukvaliteeti ning põhjustada tõsiseid probleeme. Peamine tasu on krediidipakkujale makstav intress.

Krediidikonto – uus toode finantsmaailmas!

. Lisaks krediidi tagastamisele, tuleb alati arvestada muude täiendavate kuludega, näiteks intress, lepingutasud või krediidihaldustasud jne. Loe täpsemalt: Intress ja muud laenamisega seotud tasud.   Kui laenu tagatiseks on kinnisasjale laenuandja kasuks seatav hüpoteek, autole seatav pant või eraisiku käendus, tee endale selgeks nende õiguslik tähendus. Swedbanki eluasemelaenude valdkonnajuhi Anne Pärgma sõnul on KredExi käendus muutnud kodu soetamise paljude inimeste jaoks lihtsamaks. Pikaks ajaks võetava laenu korral mõjutab juba väike intressi erinevus oluliselt krediidipakkujale makstava intressi kogusummat. Teisisõnu: kui suudad maksta tagasi laenu koos intressidega, siis suudad tegelikult vajamineva summa ka koguda. Mõnikord on kasulikum soovitud eseme ost edasi lükata ning vajalik summa koguda. Pööra erilist tähelepanu mitte ainult oma praegustele, vaid ka võimalikele tulevastele kohustustele või sissetulekute võimalikele muutustele. KredExi käendusega laenajatest kuulub enamus noore spetsialisti või noore pere sihtgruppi. Küsi laenupakkumist vähemalt kolmelt erinevalt pakkujalt! See tasub end kuhjaga ära, sest sellest sõltuvad sinu väljaminekud tulevikus. KredExi käendus on muutnud kodu soetamise paljude inimeste jaoks lihtsamaks. Estraveli kuldkrediidi järelmaksu lepingut saab sõlmida iga estraveli klient ilma lepingutasuta ja panga kiirlaenudest märksa soodsama intressiga,» kinnitas rü. Krediidipakkujate veebilehtedelt leiad tihtipeale laenukalkulaatorid, mis näitavad, kuidas intressi, omafinantseeringu ja laenu tagasimakse tähtaja muutmisel muutub laenu eest pakkujale makstav tasu – intressi kogusumma. Uuri veel lisaks, kui suured on teised krediidi võtmisega kaasnevad kulud, näiteks lepingutasu, tagatise hindamisega seotud kulud, riigilõiv hüpoteegi seadmisel tagatisele, tagatiseks oleva vara kindlustamine, notaritasud. Tarbimise puhul – reisimine, rõivaste ostmine – on vastus küllap „ei“. Intressi maksmisest sind aga reeglina ei vabastata. Kui sa päris täpselt laenulepingu mistahes sättest aru ei saa, siis tea, et sul on alati õigus küsida selles osas selgitusi laenuandjalt. Selle aja jooksul võivad tekkida ootamatud majanduslikud raskused või planeerimata väljaminekud.

Iga viies kodulaen on võetud KredExi käendusel - Järva Teataja

. Maksepuhkus tähendab, et sa ei pea kokkulepitud aja jooksul tegema laenu põhiosa tagasimakseid. Vastavalt seadusele on krediidipakkujal õigus nõuda üksnes mõistlikku hüvitist kahju eest, mis on otseselt seotud krediidi ennetähtaegse tagasimaksmisega. Ee puhastamine langetab aga ise vahetada, mis jällegi on või laenufirma kontoris.

Enamus KredExi käendusel kodulaenu võtjad kuuluvad noore spetsialisti sihtgruppi ning valdavalt on tegemist esimese kodu ostuga. Sa peaksid vaatama oma eelarvet ja mõistma, kas suudad omale laenu tagasimakse näol uusi igakuiseid lisakohustusi lubada. „Näeme, et võimalus taotleda laenu väiksema omafinantseeringuga pakub meie klientidele järjest rohkem huvi. Loe täpsemalt Muud laenulepingu tingimused

Märkused