Inimeste jaoks, kelle eelarve on kitsas, võib see tähendada raskusi laenukohustuse täitmisel

Nad ei süüdista EKRE liidreid mingites järelandmistes, vaid mõistavad, et kompromisse tuleb teha – tähtis on vaid, et seda ei tehtaks põhiküsimustes ehk ei mindaks punastest joontest üle. Nad ei ole rahul sellega, mis ühiskonnas toimub.

Loendi sätete redigeerimine - SharePoint

. Selliste “asjatundjate” hulka kuuluvad pidevas verbaalses kõhulahtisuses vaevlevad Urmas Sutrop, Andrus Kivirähk, Toomas Sildam, Ahto Lobjakas ja paljud teised, kes jõuetus EKRE-vastases vihas küüsi närivad. Kui vaadata meedias toimuvat, siis pole isegi pahatahtlik ajakirjandus suutnud leida rahulolematust erakonna ridades.

Võib-olla osa neist peaksid olema rahulolematud hoopis iseendaga. Muidugi mõista saavad sellest vaid valejäreldused tekkida. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Enamik inimesi kannab enda suutmatuse ja saamatuse teistele üle. EKRE toob välja inimesed, kes palehigis leiba teenivad ja Eesti elu edasi viivad. Paljudel laenu väljastavatel ettevõtetel on kombeks ka klientidel lasta ära täita küsimustik oma sissetulekute ja väljaminekute kohta. Ja seda pole EKRE delegatsioon teinud.Järgneb Google reklaam. Inimeste jaoks, kelle eelarve on kitsas, võib see tähendada raskusi laenukohustuse täitmisel. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke. Ei ole mõtet otsida tonte sealt, kus neid pole. Inimeste jaoks, kelle eelarve on kitsas, võib see tähendada raskusi laenukohustuse täitmisel. EKRE juhtivpoliitikud on jutustanud sellest, kuidas erakonna liikmed, aktiivsed toetajad ja valijad annavad pidevalt teada oma toetusest rahvuskonservatiivide aetavale poliitikale.

Porto Franco betoonitööd, juuni 2019

. On täiesti mõistmatu, kuidas inimesed, kellele EKRE on täiesti võõras nähtus, räägivad teadja näoga erakonna “probleemidest”. “Me saame aru, et te olete surve all, aga ärge murduge!” kirjutavad EKRE toetajad

Märkused