Irina, postimaja annab laenu sulas ühistranspordi kasutaja pank

Irina Embrich saab presidendilt teenetemärgi | Varia | ERR

. Kui aga vaadata vaimset plaani, ma ikka saan aru ja laenud taotlus matsu. „Eksklusiivset ehet kandes tuleb olla valmis selleks, et teid hakatakse vaatama. Ei, en ole tiukkapipoinen.

Ka kivi võttis sellest valimisest osa. He ovat haastaneet toisensa tikkakisaan ja on istuvat pöydän ääreen kertomaan, miksi he elävät alkoholitonta elämää.Irina Saari empi aluksi haastatteluun tuloa, koska aiheesta puhuminen tympii. Irina töödes mängib kivi peamist rolli, helmed ja kõik muud elemendid on aga täienduseks. Irina, postimaja annab laenu sulas ühistranspordi kasutaja pank. Kuid ehtekunstnik ei kopeeri kunagi ega kedagi. Ilmselt on see saatus," usub Matusihis. Alkoholittomat oluet ovat tulleet takahuoneisiin, sosiaalisessa mediassa julkaistaan puolimaraton-tuloksia. Iga meister igatseb tunnustust, seda, et su loodu ei meeldiks ainuüksi sulle endale," ütles Matusihis. Ehtekunstnik ütleb, et iga ehe, mille ta loob, peab esmajoones talle endale meeldima, ja kui see nii on, siis jätkab oma tööd. Ausalt öeldes ei teadnud ma neist midagi. Jollain tavalla valtion pitää kontrolloida veroin ja myyntiajan rajoituksin alkoholin saantia. Kui Irinal on mingeid muresid või seisab ees tähtis reis või toimub mõni oluline elusündmus, siis kannab ta seda ehet, tunneb ennast sellega hästi mugavalt. Helteisenä päivänä helsinkiläisen Hakasalmen huvilan terassilla monen lasissa on olutta, siideriä tai lonkeroa. Naised, kes minu ehteid kannavad, peavad armastama kive, eksklusiivsust ja autorlust," leiab ehtekunstnik. Veel kuus aastat tagasi juhtis Irina firmat, kuni ühel hetkel tajus, et on sellest väsinud ja ihkab loomingulist eneseteostust. „Enne seda ma helmestega ei tegelenud. Seb uuring: eesti kodanikud on valmis võtma laene turul aktiivsemalt tegutsejatelt väikelaen on eestis endiselt väga populaarne.

Politsei otsib Tallinnas kadunud 45-aastast Irinat - Krimi.

. Irina itsekin rentoutuu parhaiten juosten tai hiihtäen metsässä.Saari sanoo olevansa luonnostaan rempseä ja heittäytyvä, eikä tarvitse ”relaksanttia”. Irina, postimaja annab laenu sulas ühistranspordi kasutaja pank. Mitu korda on tahetud talt seda ehet ära osta, kuid ta ütleb, et seda ei müü ta ilmselt kunagi. Tema sõnul leidub ideid nii palju, et võõrast tööd korrata pole tema jaoks huvitav. Aga mingil hetkel sattus kõik väga sobivasti omavahel kokku. © Фото : из личного архива дизайнера-ювелира Ирины МатусихисOriginaalsed looduslikest kividest ja mineraalidest Irina Matusihis autoriehted. „Mulle isiklikult on ehete loomine - õnn! Kui mu töövili meeldib mitte ainult mulle, vaid ka teistele, teeb see mulle tõelist heameelt.

Saa teada, milline on sinu juhtiv ehk dominantne silm!

. „Ehted - need on osake inimese hingest ja olemusest. Ja päästä siihen piiriin.Alle parikymppisenä Irina Saari alkoi itse tehdä uraa muusikkona. Üks neist on tema kõige esimene töö. Silloin Saari ei jää kertomaan tarinaansa raittiudesta.– Kiitän juomasta, otan sen vastaan ja annan jollekin tutulleni. Originaalsed looduslikest kividest ja mineraalidest autoriehted, ääristatud helmestega ja vääristatud hõbedaga - need kõik on Irina Matusihise fantaasia vili, kuid see ei ole sugugi alati niimoodi olnud. Päätimme, että työviikon jälkeen joisimme jotain muuta kuin valkoviiniä Spritella, jota olimme aiemmin kokeilleet.Tytöt päättivät kokeilla Koskenkorvaa. Ma vastutan nende tunnete eest, mida minu ehted nende omanikes tekitavad, selgitas ehtekujundaja. Matusihise isiklikus kollektsioonis on vaid kolm ta oma kätega valmistatud ehet. „Juhtub, et ütlen inimestele ära, kuid püüan pakkuda mõnd alternatiivi. Ehted ainult kindlatesse kätesse Irinal on alati hea meel, kui tema ehted leiavad endale omaniku, kuid nende müük ei ole eesmärk omaette. Se on todella hankala kysymys, mutta Raija Oranen vastaa.– Alkoholihan on hermomyrkky. Hänellä ei ole ollut koskaan alkoholiongelmaa, mutta hänellä on kokemus, että tipattomuutta joutuu selittämään enemmän kuin sitä, että joisi paljon.– Mua ehkä vähän ärsyttää, että sitä pitää perustella. Kive on väga palju ja seega võin alati leida midagi, mis sobib just teile," sõnab ta. Ja nimelt ei tee ehtekujundaja mitte kunagi juhuslikke kingitusi või töid, mis konkreetsele inimesele ei sobi. Haluan osoittaa, että olen messissä, hän kertoo.– Mutta sitä tapahtuu lähinnä silloin, jos olen flunssassa.Toisinaan fani haluaa tarjota hänelle juoman keikan yhteydessä. Muusikko Irinan ja kirjailija Raija Orasen laseissa on kuitenkin raikasta Vichyä, sillä he eivät juo lainkaan alkoholia. Alkoholi ei vain sovi mulle. Tai jos ennen keikkaa otamme porukassa shotit, voin ottaa terävää lasin pohjalle ruokalusikallisen. Ryhmäpaine ajoi silti kokeilemaan.– Alkoholia piti kokeilla siitäkin huolimatta, että olin lapsesta asti nähnyt, mitä se voi ihmiselle tehdä.. Kui sa ei häbene ega peida silmi suuremat sorti tähelepanu eest, siis on see imetore," lisas ta. Ta usub, et kui inimene on endale kivi valinud, siis on see vastastikune. Ta ütleb, et ei kipu kunagi kedagi veenma midagi ära ostma, kui näeb, et see ehe või kivi tollele inimesele ei sobi. Igaühele oma kivi Irina usub, et kõigel siin ilmas on hing, aga looduslikel kividel on oma kindel vägi. Juhuslikult avastas ta enda jaoks helmed ja üsna samal ajal tutvus vääriskivide maaletoojaga. Irina jälgib kõrgmoodi ja huvitub sellest, mida teevad tema tsunftikaaslased - kõik see annab talle inspiratsiooni, näitab suunda.

Märkused