Ivar jõesaar eesti kaitsejõud viivad läbimõtlematu ühendamine vivus meie laenu teenus maailma mõjutustega

Kalev/Cramo president ütles nädal tagasi Eesti Päevalehele, et nad räägivad iga mängijaga eraldi läbi, kui palju suudetakse oma kohustusi täita.

Ilmus raamat, mille abil saavad kõik voltida endale üheksa.

. Seotud lood:     "Mind see puudutanud ei ole. Terve meeskond ja personal pandi seejärel kaheks nädalaks karantiini. Jõesaar ütles Delfile ja Eesti Päevalehele, et on hetkel äraootaval seisukohal ega tea, mis edasi saab. "Mul on kodu lähedal üks jõusaal, kus saab teha." Jõesaar tunnistas, et tuleviku osas ta oma pead väga ei vaeva. Oleme ikka kodus edasi," sõnas Jõesaar. Ei oska midagi arvata, mis saab." Tema leping Kaleviga - mis ennetähtaegselt lõpetati - oleks läbi saanud mai lõpus. Ta lisas, et hakkab nüüd vaikselt jooksmas käima ja püüab end ka jõusaalis vormis hoida.

Kodu vanas majas - Eesti rahvusbibliograafia

. "Kõik on karantiini täie tõsidusega võtnud," kinnitas Jõesaar. "Olukord on väga ebaselge. "Eks ikka olen mõtisklenud, mis edasi saab. Klubijuhi sõnul on pooled mängijad nende pakutud tingimustega nõustunud, pooltega jätkatakse läbirääkimisi. Näiteks 3000eurose köögimööbli laenuga ostmisel võib sõltuvalt pakkujast, laenu liigist ja laenuperioodist laenukulu kokku olla 3160 kuni 4700 eurot. Aga seda ei tea keegi ette, mis saama hakkab. Saame sellest kriisist kiiresti üle ja eluga edasi minna," sõnas ta. Jõesaar usub, et tema jäi viirusest puutumata, kuigi testi tehtud ei ole. Musta stsenaariumi peale, mis tähendaks Kalev/Cramo tegevuse lõpetamist ja tippklubi kadumist Eestist, Jõesaar samuti ei mõtle: "Kui nii peab juhtuma, siis tuleb mujalt tööd otsida.

Autor: Ivar - Apollo

. Kalev/Cramo lõpetas märtsis koroonaviirusest tingitud eriolukorra tõttu kõikide mängijatega lepingud ning kaalub üldse klubi tegevuse peatamist. Praegu on majanduslikult raske aeg, aga vahest saab uus hooaeg ikka korralikult peale hakata. Jõesaar ei tahtnud täna oma lepingust ja läbirääkimistest rääkida, öeldes, et las see jääb tema ja klubi vaheliseks asjaks. Ta on klubikaaslastega ühenduses olnud ja teab, et ka teised Kalevi mängijad on terved.

märtsil, et ühel nende meeskonna liikmel tuvastati koroonaviirus. Seetõttu väga pead ei vaeva. "Peame kuhugi tõmbama piiri,” nentis Linamäe. Ivar jõesaar eesti kaitsejõud viivad läbimõtlematu ühendamine vivus meie laenu teenus maailma mõjutustega. Karjäär selle pärast. "Ootame, mis klubi teeb ja otsustab," sõnas Jõesaar

Märkused