Ja saakašvili ei kiirlaenud

Ja saakašvili ei kiirlaenud. Mul on piisavalt tarmu, jõudu ja vastupidavust,» ütles Saakašvili.Ukraina kohus vabastas esmaspäeval Saakašvili uurimise ajaks vanglast.Saakašvili peeti läinud reedel kinni juba teist korda nädala jooksul. Gruusias ei usu seda versiooni eriti keegi ning paljud on veendunud, et peaminister tapeti Saakašvili käsul ja selle lasi täide viia tollane siseminister Merabišvili. Igatahes on Gruusia.

Saakašvili: Ukraina vaenlased on korruptsioon ja Vene.

. Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt. Loe lähemalt. See on äärmiselt lapsik ja sinisilmne arvamus, et kui jätta üks-kaks asja tegemata või muuta üht-kaht harjumust, siis ilmnevad peagi positiivsed tagajärjed. Juhul kui vajate siiski suuremat summat, siis laenu saamiseks minimaalne aeg, mis peab maksehäirest olema möödas on 6 kuud, samuti peate suutma tõestada, et teil. Esimene päev oli kõige raskem, kui pandi istuma ja öeldi, et jään siia mitmeks aastaks ja siis veel tuleb istuda mitu aastat Gruusias. Tuli välja, et ma üldse ei karda seda, isegi kõige hullemal kujul. Esimene katse jäi küll poolikuks, sest tema toetajad vabastasid ta julgeolekuteenistuse sõidukist.Saakašvilit kahtlustatakse muu hulgas Venemaa toetusel võimuhaaramise kavatsuses. Prokuröri sõnul tegi Saakašvili koostööd Ukraina endise presidendi Viktor Janukovitšiga ja võttis venelastelt raha.

DELFI VIDEO JA FOTOD | Gruusia endine president Mihheil.

. Saakašvili kõrval esines senati ees ka Garri Kasparov, kelle arvates sanktsioonid ei suuda Putinit ja tema agressiooni peatada. "Ärge soosige tema julma režiimi, millega ta teeb kahju venelastele," kutsus Kasparov ameeriklasi üles. Inglise keskpank otsustas baasintressimäära alandada kes väljastab oma klientidele väikelaene. «Panin end vanglas proovile. Kui mulle ei anta võimalust Ukrainas korda luua ja lastakse enne seda Gruusiasse, loome korra Gruusias ja naaseme siis Ukrainasse. Võite kindlasti arvestada sellega, et kaastaotlejaga laenul on madalamas intressimäärad, sest risk on laenu väljastava ettevõtte jaoks paremini hajutatud.

Mihheil Saakašvili – Vikipeedia

.

Ukraina võimud ei luba rongi Saakašviliga Poolast riiki - Kõik

. Kinnitan, et mind jagub mõlema riigi jaoks. Eesti pangakonto – laenusumma kätte saamiseks peab sul olema mõnes eestis tegutsevas pangas arvelduskonto.

Märkused