Ja see pärast perestroikat üles elanikkonnale smsraha reklaam tagatiseta laen, muuta eesti eelkõige nõuande- ja ideede raamat

Ehk et eesmärgiks pidi olema Trumpi valitsemise aegsete saavutuste säilitamine, mis oleks olnud loogiline, kui oleks olnud midagi saavutustena ette näidata. President Putin saab praegu nõnda peaaegu et ainukese isikuna väljaspool Ameerikat aidata tuua pööret toimuvasse protsessi, mis samal viisil jätkudes viib Trumpi kaotusele valimistel. Me kõik peame jätkuvalt uskuma, et nii ei lähe ja viimased neli aastat mööduvad, need unustatakse või mäletatakse edaspidi kui halba unenägu. Esimese laenu võtmisel on intressimäär 0%, püsiklientide jaoks – 5%. Mõned analüütikud järeldavad vaikimisest, et Trumpi kampaania keskendub sedavõrd otseselt tema isikule, et tal ei ole vaja enam üldse mingeid lubadusi anda. Ametis olevalt presidendilt on püütud korduvalt teada saada, milline oleks tema agenda, kui ta valitakse teist korda tähtsasse ametisse, kuid ta ei ole vastanud. Kogu maailm seisaks siis tõelise proovikivi ees ja vaataks Ameerika kui päästeingli poole. Kuid tegelikult võivad Trumpi sõnaahtrusel olla ka hoopis proosalisemad põhjused. Valijatelt oodatakse sel juhul jäägitut usaldust presidendi ükskõik milliste tegemiste suhtes, andes talle sisuliselt blankoveksli.

LPS~Mineviku Peegeldus - Osa #6 {Läinud}

. Kasutad reklaamiblokeerijat.Sisu mugavamaks tarbimiseks telli Delfi Kogupakettreklaamivaba pakett. Sellest vaatepunktist lähtudes tasub kuni sügiseste valimisteni Ameerikas väga tähelepanelikult Moskva tegemisi jälgida ja olla valmis kõikvõimalikeks üllatusteks. Vaata AdBlock juhist ja AdBlock Plus juhist. Ja annaks võimaluse Ameerika presidendile saada taas kõige tähtsamaks persooniks maailmas. Ka see samm polnud ilmselt kooskõlas konstitutsiooniga ning selle eest tuleb samuti varem või hiljem otsuse tegijatel vastust anda. Eelkõige muidugi vähikäiku tegevad reitingud, mis eeldavad, et tema kui mahajääja peab tegema midagi sellist, mis muudaks mängu seisu. Tegelikult panebki Trumpi püüdlustele kasvatada Hiina vaenulikkus piirini, mil Hiinat hakatakse käsitlema mitte enam ohustajana, vaid sisuliselt sõjalise ründajana, taas sõjavägi.

Pane tähele, kui otsustate laste pärast kokku jääda.

. Sõjaväelaste vastuseis tingis ka selle, et Valge Maja oli sunnitud kasutama rahumeelsete meelevaldajate vastu terrorismiga võitlemise üksuseid, mis alluvad sisejulgeoleku ametkondadele. Selle välja mõtlemine pole aga sugugi lihtne, sest peale pingete üleskruvimise Hiinaga ei olegi suurt midagi kuulda olnud. Ja see pärast perestroikat üles elanikkonnale smsraha reklaam tagatiseta laen, muuta eesti eelkõige nõuande- ja ideede raamat. On toimunud nihe Ameerika senises juhtimismudelis, kus sõjavägi täidab poliitikute igasuguseid käske ilma tingimusteta. Edasi võib aga vaid spekuleerida. Üks suur siseriiklik takistus Trumpi jonni ja impulsiivsuse piiramatule kasvule sellel suunal on Ameerika sõjavägi. Nii oleks ka poliitiliselt ohutu presidendi jaoks, kui temalt järgneva nelja aasta jooksul ei saa keegi küsida varasemate lubaduste täitmise-mittetäitmise kohta. Viimases hädas ei jäägi presidendil üle midagi muud, kui loota „sõber Putini” peale, kes ulataks abikäe ja võiks enne novembris toimuvaid valimisi teha midagi, mis paneks kogu maailma ahhetama.. aasta valimisi, vaevab paljude inimeste pead, rääkimata ameeriklastest endist, kirjutab Tartu ülikooli kriminoloogiaprofessor Jüri Saar. Olulisele faktile, et sõjaväelased ütlesid tema katsele kasutada sõjaväelist jõudu siseriiklike rahutuste mahasurumiseks selge „ei”, on pööratud suhteliselt vähe tähelepanu. Trump, kes väidetavalt ei suuda lugeda pikemaid analüütilisi tekste, ei tea ilmselgelt suurt midagi militaarsest tegelikkusest ja võimalustest. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.

Paraku seda pole ja hakata niisuguses olukorras rääkima olemasoleva olukorra säilitamisest oleks absurdne, ilmselgelt ka paljude Trumpi-fännide jaoks. Läänemaailmale senini iseloomulik olnud lojaalsus institutsioonidele asendub personaalse lojaalsusega. Loosung ise pärineb küll Trumpilt, kes aga tegi Ameerika piltlikult öeldes esmalt väikeseks, et pärast teda oleks üldse võimalik Ameerikat jälle suureks tegema hakata. Tema positsioon on juba saavutanud sellise jumaliku taseme, et valijatele mingitest konkreetsetest kavadest teada andmine oleks labaselt madal. Sõjaväelased valdavad kõige põhjalikumat teavet praeguse olukorra kohta ning oskavad hinnata ka reaalseid ohtusid. Kui see peaks teostuma, ootavad Ameerikat ja maailma ees vägagi pöördelised ajad ja peab lootma, et Ameerikas leidub piisaval hulgal arukaid ja vastutusvõimelisi isikuid, kes suudavad sedalaadi pöörde ära hoida. Vanarahvas ütleb asja kohta: „Meest sõnast, härga sarvest.”. Jumal ei anna inimestele lubadusi oma tegemiste kohta ja tema käest ei küsita aruannet tehtust. Ehk et nii kummaline, kui see ka ei tundu, võib just Putin osutuda selleks pöördeliseks jõuks, mis võib muuta valimiste lõpptulemust ookeani taga

Märkused