Järjekordselt on välja valitud 10 laen 24h eelarve läbivaatamise kohta

Seisukoht | Sõna on vaba | Õhtuleht

. «Ma pean kõige olulisemaks võiduks eelarveläbirääkimistes ikkagi seda, et meil õnnestus langetada tervet hulka aktsiise.

Mart Helme: ma pole nõus, et kriisist välja rabelemiseks.

. «Tulemus oli see, et inimesed tõsteti oma kodudest välja.»Rahandusministri sõnul lisaeelarve neid kõiki aspekte adresseeribki. Ta ongi primitiivne isikus ning valetab nii väikestes kui suurtes asjades ja just selle pärast ei ole ta ohtlik.

Järelvaadatav: järjekordselt selgitati välja mälumängu.

. Mina arvan, et tema maailmapilt on kolmanda klassi õpilase tasemel ning ta eriti ei orienteeru ajas ja ruumis," räägib endine riigikogulane. Pikaro jätkab, et teisalt kapo erikomisjoni juhiks Rahumägi isegi sobib, sest oma vaimuomadustelt ja arusaamiselt jälitustegevuse alal, on ta nii madalal ja primitiivsel tasandil, et ta ei ole kellelegi ohtlik komisjoni juhi kohal. «Tulemus oli see, et inimesed läksid ära Soome tööle, aga seekord enam ei saa Soome minna,» viitas ta liikumispiirangutele. "Ma olen seda ka varem öelnud ja ei salga seda, kuidagi. [.] Kõik riigid Euroopas praegu leevendavad seda majandusšokki riigipoolsete kulutuste hüppelise suurendamisega, et majandust stimuleerida,» rääkis rahandusminister.«Vahe meie ja kõigi teiste vahel on väga lihtne: meil on Euroopas kõige madalam võlakoormus. "Kui Simm oli teadlik kaabakas, siis Rahumägi on lihtsalt loll. Ülejäänud autolaenu taotlemise tingimused ja protsess on teiste ettevõtete omadele üsna sarnased. Siis oleks ka tema erakond pidanud ütlema välja oma seisukoha," leiab Pikaro. Täiesti formaaljuriidilise seisukoha oleks pidanud prokuratuur ütlema tema kohta välja, kui tulid ilmsiks tema ebaausus valimiskulude mitte esitamisel. Sõnad, mida ta räägib on eestikeelsed sõnad, kui need sõnad panna teise järjekorda, ei muutu sellest midagi.

Kui kiirlaenu taotletakse esmakordselt, siis tuleb ennast laenuandjale tuvastada. Järjekordselt on välja valitud 10 laen 24h eelarve läbivaatamise kohta. "Oma moraalsete omaduste poolest ta kindlasti ei sobi kapo erikomisjoni juhiks, samuti ei sobi ta riigikogusse. Aga kui ta siis tagasi hakkab tulema, siis ta tuleb tagasi Eestisse, mitte ei lähe tagasi Leetu,» ütles rahandusminister.Siseministri sõnul on kriisi põhiküsimus riigi likviidsuse säilitamine ning selle kohta, palju riik peaks laenama, on eri arvamusi. Nii et meil on kõvasti mahtu, et oma majandust stimuleerida ja see kriis üle elada niimoodi, et me ei pea inimestel laskma vahepeal nööriga leiba lõigata,» ütles Martin Helme. Tema jutt on sorav, kuid tema jutus puudub mõte. Mina arvan küll, et peame sealt enda poolt välja laenatud raha tagasi laenama, küll siis pärast tasaarveldame. Välistada ei saa, et Rahumäe taga ei ole mõnda välisriigi struktuuri, kuid ma ei taha uskuda, et keegi teda on palganud. Mind häirib fakt iseenesest, et järjekordselt on toodud välja tema ebaausus," räägib Pikaro. Kaubandussektori laenud moodustasid jaanuaris kogu ettevõtete laenukäibest ligi poole, kuivõrd kaubandusettevõtted võtsid jaanuaris 39 protsenti rohkem laenu kui. Kõik need reeglid, mis tookord paika pandi – kõikide valuutade omanikud neid sisuliselt rikuvad,» ütles siseminister. "Sellise topisena ei ole ta kellelegi ohtlik

Märkused