Jäta meelde, et laenutaotlus ei ole siduv ja sa saad alati laenust keelduda

See punkt asub mehe pärakus ja selle stimuleerimine võib mehe viia silmapilkse orgasmini. Seda põhjusega – käed on üsna erogeenne piirkond. Kuid tegelikult vallandab otsmikumassaaž dopamiini ja serotoniini, mis viib su härra õigesse meeleollu. Tõmba sellest keelega üle, silita õrnalt sõrmedega, puuduta huultega. Kui õpid keerulistes olukordades olema tasakaalukam ja täiskasvanulikum pool, tuleb see sulle kogu eluks kasuks.

Jäta meelde oma TERVISE numbrid! | Liigume

. Õpi, kuidas oma vead omaks võtta ja usu, et see muudab su elu lihtsamaks.Sa keeldud muutumast. Ei ole kellelegi uudiseks, et paljud  meeste erogeensed tsoonid kattuvad naiste omadega: kael, kõrvad, reite siseküljed ja nii edasi. Alahinnata ei tasuks ka käemassaaži, mille käigus võiks mõne sõrme endale suhu libistada: see on tõeliselt erutav! Nii nagu naistele enamasti meeldib, kui nende rindu stimuleeritakse, pole mehed selles osas kuidagi teistsugused. Isegi paremini, kui lihtsalt hästi – tõenäoliselt oled täiesti suurepärane. Kui tunned, et sinu elu on justkui ummikus, siis tõenäoliselt nii see just ongi. . Väidetavalt asuvad kandades punktid, mis suurendavad seksuaalset pinget. Pead lihtsalt lubama endale natuke aega ja kannatust, et sinnani jõuda. Sa ei tunnista kunagi, et käitusid valesti. Tõmba sellest keelega üle, silita sõrmega, pigista õrnalt.  Jäta kõige parem kõige viimaseks, soovitatakse ikka. Libista mehe jalatallaga üle oma palja rinna – see võib mehe täiesti hulluks ajada. Jäta meelde, et see ei ole päris elu ja kui kujutame ette, et see seda on, siis oleme nukrad juba seetõttu, et elu ei ole pidevalt erksates ja teravates Instagrami filtrite värvides. Liigu käte ja huultega vaagnapiirkonnas edasi-tagasi ilma, et päris püksi poeksid – see ajab ta hulluks! Teada on, et kõik algab mõtlemisest.

Kui sa eelistad laenufirmat, kes sellist piirangut ei sea, peaksid kindlasti enne taotluse esitamist seda kaaluma. Sa ei saa alati oodata, et keegi teine seda teeb, seega ole alati valmis seda enda jaoks ise tegema.Sa ei anna endale ruumi ja vabadust, et lihtsalt olla. Sa ei pea uskuma kõiki, kes ütlevad: "just selleks sinu kahekümnendad eluaastad ongi". Me kõik naudime sotsiaalmeediat, kuid peame sellest ka puhkama. Kui mees on sinu peal, libista sõrm ettevaatlikult sisse ja masseeri seda punkti. Kui seda erutavad piirkonda piisavalt pikalt töötled, võib mees ka orgasmini jõuda. See tekitab mehele erutava tunde justkui oleksid sina juhtimist üle võtmas. Sa väärid ka ise just seda sama kannatust, mida teistele inimestele annad. Lahklihas asub väga palju närvilõpmeid ja selle stimuleerimine ükskõik kas keele, sõrme või seksmänguasjaga garanteerib selle, et mees hullub. Oluline on oma mälestusi siiski mäletada ja mitte neid lihtsalt pusletükkidena telefonis leiduvatest piltidest ja käekotis olevatest tšekkidest kokku panna. See võib sind küll šokeerida, aga on paratamatu, et inimesena muutud. Paljudele meestele meeldib jalamassaaž. Ära ole see inimene, kes ütleb, et tal on "liiga kiire" ja siis tunneb end sellepärast halvasti.Sa ei siruta oma tiibu, isegi mitte natuke. Kui mehe mõtted on viidud õigele rajale, järgneb ta keha sellele üsna ruttu. Mõned laenuettevõtted töötlevad saabuvaid taotlusi nii kiiresti, et võite juba 15 minutiga laenu kinnituse saada. Kui jääd alati samasse paika, ei saa sa kunagi teada, mis elul sinu jaoks veel varuks on. Loomulikult on eluga rahulolu suurepärane, kuid sa võlgned endale seda, et end aeg-ajalt kaugemale viid. "Elu on see, mis juhtub siis, kui sa oled hõivatud teiste plaanide tegemisega" - klišee, aga seda põhjusega. Ära ütle ettepanekutele ära lihtsalt seetõttu, et need pole asjad, mida sa tavaliselt teed. Sa võlgned seda iseendale, et aeg-ajalt lubad endal teha lihtsalt ühe pausi. Pidutsemine on muidugi tore – mõned sinu elu eredamad mälestused võivad olla sõpradega varaste hommikutundideni pidutsemisest ja hullumeelsetest otsustest, aga sa ei saa end ka pidutsemisele kaotada. Suudle mehe rinda ja silita sõrmedega tema torsot. Kui sa tead, et keegi ei mõju sulle hästi ning ta käitub järjepidevalt samamoodi, siis tõenäoliselt pole mõtet loota, et ta muutub.Võtad omaks soovitused, mida sa tegelikult ei vajanud.

Elina ja Caspar - Tõus ja laskumine rattasõidul

. Kui arvad, et saad oma elu täielikult paika panna, siis eksid.Sa ei seisa enda eest. Jäta meelde, et laenutaotlus ei ole siduv ja sa saad alati laenust keelduda. Haara võimalustest kinni ja ela natukenegi julgemalt. Peenisepeas on tohtul hulgal närvilõpmeid, see on väga tundlik ala. Ütle, kui palju sa neid hindad, vajad ja armastad. Sinu elu tundub palju sisukam hetkest, mil seda aktsepteerid.Sa ei mõtle, et võiksid teha ja saavutada midagi enamat. Vähim, mida saada võid, on põnevad lood, mida kunagi rääkida.Sa elad ainult ekraani taga. Alakõhu silitamine ja suudlemine paneb verevoolu alakehas kiiremini tööle. Ole iseenda suurim toetaja. Isegi, kui see on ebameeldiv. Puuduta neid õrnalt huultega, nii annad mehele märku, et kavatsed ka kõige muuga sama hellalt, pühendunult ja õrnalt ümber käia. Kirglik seks on garanteeritud. Ära unusta, et elus on palju enamat kui vaid jälgimised, meeldimised ja staatuste uuendused. Isegi, kui tunned, et hoopis sinu ees peaks vabandama. Kellegi silmalaugude suudlemine nõuab suurt partneritevahelist usaldust, sest jättes kõrvale intiimsed kehaosad, on silmalaud ühed kõige õrnemad kohad kehal. Libista sõrmedega läbi mehe juuste ja sikuta neid kergelt, kui kirglikult suudlete. Esmapilgul ei tundu võimalik, et meeste otsmiku stimuleerimine võiks aidata neid kuidagi meeleollu viia. Sa tead, mida sa vajad, kuidas end tunned ja mida sa öelda tahad. Duši all mehe juuste šampoonitamine või voodis lebades peanaha masseerimine viib mehe mõtted silmapilkselt seksile. Lamellrehvi kindel eelis seisneb keskkonnasäästlikkuses küll kuulnud ostame laene surmast, kuid need vähem müra ja lenduvaid. Sa annad inimestele uusi võimalusi, kui nad neid tegelikult ei vääri. Kasuta veidi siivutusi või saatke teineteisele seksist nõretavaid sõnumeid ja sa näed, kuidas mehe mõistus ja keha su silme all sünkroniseeruvad. Mehe peenisepea on tema kõige erogeensem piirkond, mis tihti liiga vähe ekstratähelepanu saab. Nii näiteks võib lihtne käesilitus õhtusöögilauas mehele ülierutavalt mõjuda

Märkused