Just nimelt sellepärast on äärmiselt oluline, et tutvuksite kõigi laenu tingimustega enne, kui otsustate kiirlaenu võtta

EKI keelenõuanne

. „Mulle on lisaks teatrile väga südamelähedane muusika ja selle maailma võlud.

Kuidas saada oma unistuste töökoht, isegi kui sa ei tea.

. Minu elus on olnud aastaid, kus olen nagu orav rattas, kes jookseb projektist projekti, ja siis vahelduvad need jälle rahulikumate perioodidega,“ ütles Juss. Just nimelt sellepärast on äärmiselt oluline, et tutvuksite kõigi laenu tingimustega enne, kui otsustate kiirlaenu võtta. Ta mõtles, et selle põhjus saab olla vaid selles, et nad kas ei tea, kuidas küpsetada või nad ei tahtnud selleks aega kulutada.Seega otsustas ta hakata tegema poes presentatsioone, kuidas kiiresti maitsvaid toite valmistada. Enda kohustuste täitmine, isegi nende lihtsate nagu kohalkäimine, näitab sind paremas valguses kui teisi töökaaslasi. Samuti toob tema ametikaaslaste jaoks hetkel kehtiv olukord ja niinimetatud uus maailm tuleviku osas palju ebaselgust.

„Ilma arvutita on raske kõige planeerimist ette kujutada, sama asi on ka telefoniga,“ kinnitas ta.Tegelikult on heaks variandiks nende kahe seadme kombineerimisel hoopis tahvelarvuti. „Väga populaarsed on erinevad harivad rakendused, mille abil saab vabal ajal uusi oskusi ja teadmisi omandada. Seega ei jää teel olles täitmata ükski oluline tööülesanne ja aega jääb ka meelelahutuseks või enesearenguks.Just nimelt enesearengule on uued nutiseadmed aina enam kaasa aitama hakanud. „Muidugi ei asenda tahvelarvuti kunagi täielikult sülearvutit ja nutitelefoni, kuid paljusid tegevusi saab selle hõlpsasti kaasaskantava seadmega lihtsustada,“ sõnas tehnoloogiaettevõtte Huawei Eesti koolitusjuht Jekaterina Mishina. Just nimelt sellepärast on äärmiselt oluline, et tutvuksite kõigi laenu tingimustega enne, kui otsustate kiirlaenu võtta. Tööandjale silma jäämine võib aidata aga omakorda karjääriredelil kõrgemale tõusta. Nüüd, kus ta on saanud rohkem puhata, sooviks Juss jälle uutesse töödesse ja projektidesse sukelduda. Tema esitlused kasvasid ülimalt populaarseks ja ei läinud kaua aega, kui kohalik telekanal teda omale telekokaks palus.Teha poes toiduvalmistamise esitlusi oli Ray enda idee, mida keegi teine ei nõudnud talt. Seotud lood: „Vabakutseliseks olemise juures tuleb ise meeletult vaeva näha, et tööd ja projekte tulevikus oleks ning juurde tuleks. „Alguses oli väga raske ennast üles töötada ja jalga ukse vahele saada,“ sõnas ta. Oma ideed jälgides on ta jõudnud tänaseks oma unistuste töö juurde. Võib-olla said need üheks osaks minust. Väljakutseid ei tohi karta, sest igast väljakutsest saab enda kohta midagi uut teada,“ sõnas Juss. Ka tema uusima projekti, parasjagu käimasolevad suvised Jaak Joala kontserdid, on publik hästi vastu võtnud.Varem olid just kontserdid ja ürituste korraldamine Jussi jaoks uus maailm, sest siis oli ta peamiselt hõivatud teatritööga. Ta pani tähele, et paljud inimesed ostsid poest valmistoitu, selle asemel, et osta tooteid, millest ise süüa teha. Nii ka Juss, kes organiseerib ise laval käimise kõrvalt ka erinevaid üritusi, mida on ajaga hakanud aina rohkem juurde tulema. Teisalt ei saa unustada ka aega iseendale.

Eesti Maa Kinnisvara | Põllumaa, hoonete ja metsa ost-müük.

. Samuti teeb igapäevaelu väga mugavaks võimalus korraga mitme seadme vahel töötada – näiteks kirjutada tahvelarvuti ekraanil teksti nutitelefoni, esitada telefoni salvestatud muusikat läbi tahvelarvuti kõlarite ja võtta sealt vastu kõnesid. Sellistes olukordades on sul kaks võimalust, kas turvaliselt maas lamada või püsti tõusta ja uuesti proovida.Kasuta võimalusi ja võta riske, sest kui istud vaid ühe koha peal, siis näevad ka teised sind vaid selle inimesena, kes on hea vaid ühel alal. Laen th bank… kust saada kiirlaenu kõige lihtsamalt. Siiski usub Juss, et kõik on normaliseerub kiiresti.

"Hommikusöök staariga": lingamiprintsess Epp Kärsin

. Üks tuntud Eesti vabakutseline näitleja on mitmetes lavastustes, seriaalides ja telesaadetes kaasa löönud Juss Haasma, kellele meeldib vabakutselise elu sellepärast, et töö kõrvalt jõuab tegeleda ka enesetäiendamise ning muusikaga

Märkused