Juuksur ise võib kas või 10-15 sms laen kätte sularahas oma cv

Juuksur ise võib kas või 10-15 sms laen kätte sularahas oma cv. vbl kellelgi on mõni oma juuksur kaubanduskeskuses sinu lähedal keda ta julgeb soovitada. kui sa oled juuksur, siis peaksid ju teadma, mis sobiks.

RETSEPT | Vaata, kuidas ise teha vanaema kuulsat.

.

Juuksur õpetab: kõik, mida sa pead teadma juuste.

. Palju on kaubanduskeskuses Salong plussi, seda ketti iseloomustavadki väga kõrged hinnad ja algajad juuksurid. lapsega olen mõnikord käinud aga ei ole rahule jäänud. viimasele: juuksuril on ka raske otsustada kui sind esimest korda näeb ja ei tea kuidas sinu juuksed nt peale värvimist jäävad. Sageli töötavad seal noored kogemusteta juuksurid, sest sinna lähevad need, kellel pole oma klientuuri kujunenud, loodetakse, et suvaliselt sisseastujaid on rohkem kui mõnes nurgataguses kohas. Ee veebilehel on välja toodud erinevad ning neid omavahel ka võrreldud, enne kui suundute laenu võtma võiksite sellega materjaliga lähemalt tutvuda, ehk leiate. Pikkad paksud tagumikuni juuksed. Aega enam oodata pole, sooviks enne sünnipäeva juuksed värvitud saada. Loomulik on helepruun värv mis nüüdseks ka suht palju välja kasvanud. Vajuta siia, et tunnustada. Kuna kogemust pole, siis palungi arvamusi kes käinud. Juuksed on õhukesed,lühikesed. ei käi suvalistes kohtades lõikamas, seegi juuksur sai valitud omal ajal soovituste põhjal. Soov oleks kuldblond või midagi sellist saada terve pea siis. Muidugi on see jutt suur üldistus ja häid juuksureid on igal pool, aga mingi tõde selles üldistuses siiski ka on. lootsin ka midagi uut saada, alguses tahtis mingit imelikku värvikombinatsiooni pähe teha ala roheline+lilla jne…ütlesin aitäh ei, ma kontoriinimene ja ei saa sellist asja lubada. st mis jama sa enne oled värvimisel kasutanud jne.

Juttuga \”soovita midagi\” ei tasu küll huupi minna 😀 enamus juuksurid ei suuda midagi soovitada, tuleb minna stilist-juuksuri juurde ja rohkem maksta ja siis soovitatakse ka. Esileht Tööelu, raha ja seadused.

Märkused