Käenduslaen

Juhatuse liikme või omaniku asemel võib käendajaks olla ka kolmas isik. Võrreldes pankadega anname laenutaotlustele sagedamini positiivseid vastuseid, pakkudes samal ajal oluliselt kiiremat ja personaalsemat teenindust. Käenduslaenu abil saad soetada äri alustamiseks või laiendamiseks vajalikud seadmed ja vahendid, rentida ruumid, palgata töötajaid ja teha muid vajalikke investeeringuid. Evergreeni käenduslaenu tingimused Käenduslaenu saab taotleda Eestis registreeritud ettevõte, mille juhatuse liige või omanik on nõus andma laenu tagamiseks isikliku käenduse.

- tarbimislaen ilma tagatiseta kuni 5000 euroni

. Eesti mainekaim pank, mis toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Tutvu lähemalt igapäevaste pangatoimingute, finantseerimise, kindlustuse, investeerimise ja säästmise võimalustega.

. Käenduslaen. Käendaja peab omama püsivat sissetulekut.

Käenduslaen ehk laen käendaja olemasolul

. Laenu tagasimaksegraafik on paindlik ja võimaldame seda kohandada ettevõtte rahavoogudest lähtuvalt.

Käenduslaen ehk laen käendajaga (ühe või kahega)

. Käenduslaen sobib väikeste ja kiireloomuliste investeeringute tegemiseks igas suuruses ettevõttele. See hõlmab koostööd pangagrupiga, klienditeeninduse võrgu laiendamist, koostööpartnerite ja ettevõtete riiklike tugiorganisatsioonide komplekssete lahenduste pakkumist kliendile. Riigieelarve seaduse muutmise seaduse eelnõu ilma olevikuta igavikku, aga kannatab hoiatuste põhjal pakutava laenutoote ja ja tulevikuta oleviku, kus kiirlaen. Võtame arvesse sinu ettevõtte eripärasid ja sektorit, kus ettevõte tegutseb.

SEB Liising AS | Seadmeliising | Investeerimislaen.

Märkused