Kas olete kunagi mõelnud, kui pragmaatiline ning laenata üksnes nii palju kui sul on hädavajalikult suvi ja loota credit 2000 eur eesti saak salve saada

Sealt alates ei taha kuidagi teemaga seotud olla. Praktikas on asi põnev täpselt esimese avariini.. sõites parema aja saavad juhtimisõiguse tagasi. lisaks siis mis iganes summa, mille võrra rehvi kulutad. Pigem keerles mõte selle ümber, et kuidas sellele reageeritaks, kui jääks mulje, et asi suuremas mahus kohe kohe toimuma on hakkamas. Tahad teha midagi asjalikku.Kultuurne motopande, Alempoisi sõidud lastekodu lastele vms tuleb meelde! "Huiamise" teemast paraku ei saa aru. Ega ei pea kihutama ju,see kes kihutaks,teeks seda enda riskil Ja tegelikult nagunii kihutatakse,siis oleks mingi siht ja põnevus vähemalt sõitmisel sees Osavõtutasuga, kolme esimese vahel jagaks poti ära. Täna ei hakka isegi proovima,et midagi sarnast teha. Ülejäänid kardiradade lihvimine muutus üsna kiiresti ebahuvitavaks. Õnneks olid siis teed suht tühjad ja õhtune aeg oli ka. Umbes nii nagu kunagi oli Punkarid vs. Kui Ristil Virtsu poole pöörasin, sai kiirkusemine ka tehtud. Mitte mingit huiamise teemat vaid reaalse paugutamise Re: Kas olete kunagi mõelnud. Ega hilisemast ajastki ei mäleta, et kihutamisest reaalset kasu oleks olnud. Raha väljamaksed toimuvad ainult laenuvõtja arveldusarvele pangas. Ei maksa liiga südamesse ka võtta. Samuti ei tohi laenutaotleja olla maksehäireid. Re: Kas olete kunagi mõelnud. Ühiskonnas tuleb ikka aidata kõige viletsamaid, et nad võimalikult palju suudaks paljuneda! Re: Kas olete kunagi mõelnud. "Kui miski väärib kasutamist, siis väärib see ka väärkasutamist!" Re: Kas olete kunagi mõelnud. Mõnekümne huvilisega maanteel teistele liiklejatele "ventikasse s_ttuda" ebamõistlike möödumistega krt teab millistes kohtades pole päris õige. Mitte mingit huiamise teemat vaid reaalse paugutamise Eks see kõla ägedalt jah. Kuna siin on nii seaduskeelekad inimesed siis ma arvan, et see hipide foorum ei huvita seadusemehi. Stardirivistuse saad paika panna selle järgi, kes kõige kiiremini rattaga tallinnast pärnusse rajale kohale jõuab Re: Kas olete kunagi mõelnud. Vahepeal ka Hiina needust. Kas olete kunagi mõelnud, kui pragmaatiline ning laenata üksnes nii palju kui sul on hädavajalikult suvi ja loota credit 2000 eur eesti saak salve saada.

Kas või mis teoreetiliselt juhtub oleneb sellest, kas sel foorumil hoitakse silma peal igapäevaselt.või mitte. Ei ole uhke,et nii sai tehtud,pigem siiani hea meel,et tookord midagi ei juhtunud. Kui siis ainult politsei kaasamine, vihjates võimalikule seaduse rikkumisele. Alla tunni oli kindlalt,aga noh ega see pole enam täna väga oluline ka. Teen ettepaneku ka järgenv kümnend selle peale mõtlemisele pühendada. Teoorias tahaks isegi küsida, et kuhu panuseid teha saab. Noh eks nende tarkade meeste juttudel ole oma iva sees, kuid ilmselt on seal taga ka palju seda BS tausta, et "kõik max või go home".

Raba Autopesula

. http://www.digitalfruit.ee Re: Kas olete kunagi mõelnud. iga osaleja ytleb enda aja ette linnasildist linnasildini ja võidab see kes sõidab kõige täpsemalt enda ette öeldud aega, sellise systeemiga ei loe kiire ratas midagi. Kui mõni neist seda niisama nalja pärast ja oma lõbuks jälgib eks siis võibolla pandaks naljaviluks üks patrull kuskile välja kah. samas ku teemade olemust analüüsida, siis ei pruugi sa väga vanaks elada, kuid siiski. Kui mõelda kui s**t oli tol ajal Risti-Virtsu asfalt siis üllatuseks auto oli jube stabiilne sellel kuumaastikul. Kui sa vanemaks saad võib sull olla piinlik oma ideid lugeda. HV foorumi nimekaimu tegemistega ei ole kursis. Politse jalgpallgpallikohtumised. ennast häirib asja juures kõige rohkem hoopis see, et rada asub enamvähem teises eesti otsas ja sinna-tagasi sõit on üks maru tüütu tegevus ja aja raiskamine Re: Kas olete kunagi mõelnud. Mis politseinkesse puutub siis- loevad foorumit. Jagub neid kasti sõitnud ratturite meenutamise/mälestamise kohti pea kõikidele maanteedele.miks neid uusi tahvlikesi teeäärde vaja on. Krl'i mõttel on mingi iva aaaga kirjeldatu ei erine küll millegipoolest tavalisest ühissõidust. Virtsus selgus, et praamid sõitsid parasjagu vabagraafiku järgi ja molutasin selle võidetud pooltunni kenasti sadamas. politsei, mingis vigursõidus.

Nõmme Raadio Lõunatund - 11. juuli 2013

. Ei oska küll ütelda kui tihti aga olemas nad siin on ja küllap reageerivad suurema seltskonna peale. Tehke see ametlikult üle kõigepealt, siis on esiteks väidetavat legendi kinnitatud ja teiseks reaalne eesmärk püsti pandud. Kuulamine nõuab pingutust, paljast kuulmisest pole midagi kasu. Aga Pärnus rajal käimine on targemate meeste juttude põhjal liiga kallis ja ajakulukas, et minusugune tavainimene seda endale õigustada suudaks. Kihutama ei soovitagi hakata kellelegi, ega ka propageeri kuidagi. Tahad olla tublim, kui teised.mine rajale. aga no need, kes muidu sõidavad nagunii sama rattaga liikluses ja kulutavad põmst ainult keskosa siis see rehvi kulutamine on tasuta. Aga ma proovin aegajalt ikka veel. Ma olen palju aastaid mõelnud,et võiks rahapeale sõidu teha tln-pärnu v tallinn-viljandi vms. sõidan võrriga! Re: Kas olete kunagi mõelnud. Tahad nendega kohvile minna, küsi parem otsekohesemalt. ehk et kui eile poest ostetud supercorsa SC jooks all ei ole siis pole mõtet minna, kui amordi peal ohlins kirjas ei ole siis pole mõtet minna.jne jne

Märkused