Kasutades tingimutele ning tähtaegadele vastavaid pakkumisi kiirlaenu saamiseks 18 aastaselt, ei võta te suurt riski

Sessiooniküpsiseid ehk ajutised küpsised - kasutatakse iga kord, kui meie veebilehte külastad ja need kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist. Selleks, et pakkuda Sulle parimat võimalikku kasutuskogemust meie veebilehel, kasutame me küpsiseid.

Kasutamise tingimused Lisainfo. Lennarti Raamaturiiuli e-poe Kasutustingimused. Seda veebisaiti kasutades nőustud alljärgnevate kasutustingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga. Kasutades tingimutele ning tähtaegadele vastavaid pakkumisi kiirlaenu saamiseks 18 aastaselt, ei võta te suurt riski. Väga sageli jõuame kassi haigusele jälile alles siis, kui on juba liiga hilja. Kassid kipuvad oma haigusi osavalt varjama ja peidavad end sageli ka haigena ära. Samas on paljud probleemid kõige. Püsivatel küpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või isegi aastateks. Küpsiste kohta saab rohkem teavet veebilehelt:  või  Postitatud Sisu. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehitseja privaatsusseadeid.Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist.NB! küpsiste blokeerimise korral ei saa me tagada kodulehe korrektset toimimist. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks võrgulehe keelevaliku, ostukorvi sisu meelde jätmiseks.

AS Postimees Grupi veebilehtede tellimis- ja kasutustingimused

.

Küpsiste kasutamise tingimused - Kristiine Aiakeskus

. Küpsiste kasutamise tingimused Kirjutas Krister Altosaar.

Küpsiste kasutamise tingimused – Väike Päike

. Sessiooniküpsiseid ehk ajutised küpsised - kasutatakse iga kord, kui meie veebilehte külastad ja need kustutatakse pärast veebilehitseja sulgemist. Laenu tähtaeg – kuni 2 aastat (sõltub laenusummast).

Külmikud - Kasutatud Kodumasinad

. Püsivad küpsised jäävad kasutaja seadmesse alles ka pärast veebilehe sulgemist. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda küpsise tootja lehel. Ajutisi küpsiseid kasutatakse näiteks võrgulehe keelevaliku, ostukorvi sisu meelde jätmiseks.Püsivad küpsised jäävad kasutaja seadmesse alles ka pärast veebilehe sulgemist

Märkused