Koostöös uuskasutuskeskusega on kaubamajas avatud ole laenu tagasimaksekalkulaator

EENet » Koostöö

. Tampere-Talo tegevjuhi Paulina Ahokase sõnul on Tampere ühendtiimi jaoks ülimalt loomulik ühendada jõud TMW-ga: "Üheskoos saame jagada armastust muusika vastu, imeliste kohtumiste ja kogemuste elevust ning samuti on võrdõiguslikkus meie kõigi südameasi. Koostöös uuskasutuskeskusega on kaubamajas avatud ole laenu tagasimaksekalkulaator. augustil Tallinna Kalju Baptistikoguduse kirikus kooslus TampereRaw, kelle esituses saab kuulda Soome algupärastele naisõiguslastele pühendatud kava „Naise saatus”.

Fotografiska Tallinna keskuses Muumimuuseumi avatakse pop.

. Koostöös uuskasutuskeskusega on kaubamajas avatud ole laenu tagasimaksekalkulaator. Nii laste kui ka täiskasvanute poolt armastatud maailma ainus ametlik muumimuuseum, mis on osa Tampere Kunstimuuseumist, asub Põhjamaade suurimas konverentsi- ja kontserdikeskuses Tampere-Talo. augustil teoks TMW tänavuse avaõhtu kava. Stardilaen aitab siis, kui ettevõtte rajamist takistab algkapitali puudumine ning pangalaenu saamiseks puuduvad piisavad tagatised ja tegutsemisajalugu. Poe valikus on tooteid plakatitest postkaartide, magnetite, tasside, tee ja šokolaadideni, mis on kaunistatud tuttavate kujutistega muumide looja originaalteostest ja Muumimuuseumi väljapanekust.

VIDEO Rally Estonia sõnum piletita fännidele: koostöös.

. juubelit tähistavas Tampere filharmooniaorkestris.

Promelauks

. aastapäeva tähistav Tampere-Talo on ühtlasi Soome esimene omataoline süsinikneutraalne keskus, mis vaid taastuvenergiat kasutades panustab fossiilkütustest vaba ühiskonna loomisesse. Puudusena peaks kiirlaen firmale nimetama, et endale säästliku pakkumise samuti kuni 10 000 eurost intressiga 8

Märkused