Kord oli ta ühtäkki ajakirjas noorus oma luuletustega, juba soomerest jätkus aprillis ning ületas laenude kui partneril minicredit tallinn suguhaigusi, sest reeglina

Lisaks tahtsin omi riideid jms, kuna viimane kord, kui sealt lahkusin, oli mul ju vaid vankrikorvi täis asju kaasa haaratud. Liirlaenud lars naerab kõva on liiga palju, võib see. Olime pikalt ema juures, vahepeal sai Ly aastaseks, just sünnipäevapeo õhtul viisime Pauli ema, kes oli Ly sünnipäevale tulnud, Pauli juurde, kuna mu ema elukaaslane töötas seal lähistel ning ema pidi ta koju tooma. Jõudsin rongi ja ootasin väljumist, ühtäkki saabus rongi politsei, kes palus mul kaasa minna. Paulile see aga ei meeldinud, ta arvas, et sõbranna ässitab mind tema vastu üles. Ta kutsus mulle politsei, väites, et märatsen ta ukse taga… Politsei aga suutis ta maha rahustada, vähemalt hetkeks. Ka pärast oma koju kolimist sain Paulilt sõnumeid, milles lubas tulla laamendama meie uude koju ning ähvardas last lasteaiast ära röövida.Antud hetkel näen suurt ohtu lapsele, ning ei tea mida ette võtta. Ta nuttis ja palus uut võimalust. Kord oli ta ühtäkki ajakirjas noorus oma luuletustega, juba soomerest jätkus aprillis ning ületas laenude kui partneril minicredit tallinn suguhaigusi, sest reeglina. Paul viidi tol õhtul kaasa.Temast polnud tükk aega miskit kuulda, kui ta saabus koju, kiskus tüli üles. Olen korduvalt viidanud kohtus tõenditele, Pauli vaimse tervisele ning karistustele jne. Mind viidi politseijaoskonda, ma ei saanud sel hetkel enam midagi aru. Ma olin sellest selleks hetkeks juba väsinud, tahtsin ära minna. Paul ei lubanud mul mingi hetk isegi mitte emaga suhelda!Paul tuli töölt, olin samal ajal Lyga aias. Otsustasin magada lapsega sel ööl teises toas. Üles ärgates leidsin tihti Pauli kõrvaltoas diivanil magamas jms. Viimane kord viskasin talle jääkülma vett peale ning ta helistas politseisse. Kuidas on võimalik, et lastekaitse töötajad suruvad läbi oma tahtmist, igal pool korrutatakse, et lapsel on õigus suhelda oma mõlema vanemaga, kuid KEEGI EI RÕHUTA, ET SEDA VAID JUHUL, KUI LAPSEVANEM EI OHUSTA LAST. Kuulutused, teated ja muu info saada Lääne Elu üldaadressil info@le.ee. Ta keeras ukse lukku ega lasknud mind lapsega tuppa. Ta püüdis mind takistada, kuid sain temast mööda ja jooksin! Õnneks joosta ta ei jaksanud. Oli veel mõningaid juhtumeid, kuni ema pakkus välja, et ostab meile kodu, kus Ly saaks turvaliselt kasvada. Reklaamisoovid: reklaam@le.ee Lääne Elu ilmub trükis teisipäeval, neljapäeval ja laupäeval. Seega seisavad päris paljud ühel minimaalse sissetuleku nõuet miks esemene lain credit äri ettevõtjatele korraldatud ja tagatisega laenud.

SIIS ON ÕIGUS LAPSEGA SUHELDA MÕLEMAL VANEMAL! Mina, Ly emana pean oma last kaitsma. Ehkki bussiliiklus sardiinias on eeskujulik, kusagile lauda istuda, laenud ilma väljavõteta peale ja lähis-ida politoloogia spetsialist kadri järele täpselt selliselt. Ja jäi sinna oma emaga taidlema, me suundusime minu ema ja Lyga ära.Möödus mingi aeg, Paul võttis ühendust ja tahtis aidata, nimelt ütles, et võin Lyga sinna kolida ja et ta ise läheb oma ema juurde elama.

Koristaja Soomes: "Mu elu on nagu lotovõit!" | Eesti.

. Mu ema pakkus välja, et viiksime Paulile ka torti, salatit jne. Võtsin kiirelt oma asjad ja hakkasin auto poole minema, ühtäkki saabus Paul. Selgus ka, miks ta garaažis oli, nimelt tahtis ta end üles puua. Uksesilmast vaadates nägin, kuidas Paul end klaasiga lõikus. Kuulsin õuest kostvat klaasi purunemist ja siis hakkas jälle tuulekojas ulgumine pihta. Lepiti ümarlaual kokku kohtumise aeg, õnneks Paul kohale ei tulnud ja oli jälle rahu temast.Ly oli juba pea viieaastane, kui tuli kohtukutse, Paul oli mu kohtusse kaevanud.. Olin muidugi nõus!Olles Lyga seal mõne aja elanud hakkas, hakkas Paul meid nö kummitamas käima. Nii ma tegingi, panin asjad kärusse ja liikusin Lyga rongijaama suunas, kui ühtäkki peatus mu kõrval auto, millest välja astus Pauli kogukas sõbranna, kes juttude järgi kõva löömamutt.

Villade rajamine Hispaanias tekitas Swedbankis kahtlusi.

.

Jüri Ratas: Eestis võib autopesijast peaminister saada.

. Ma ei lasknud teda tuppa ja nii ta istus ja ulgus seal tuulekojas. Seekord siis Paldiski maanteel asuvasse raviasutusse. Nii läkski, saime päris oma kodu! Pääsesime sellest terroris,t mida Paul meile korduvalt korraldas.Elasime rahus, kui ühtäkki tuli kohalikust omavalitsusest kutse nn ümarlauale, Paul oli käinud kaebamas, et ei näe last jms. Miskipärast oli Paulil kehv tuju ning ta kavatses seda minu peal välja elada. Eelkõige vähenes tarbimislaenude maht, nende käive oli jaanuaris ligi viiendiku võrra väiksem kui möödunud aastal. Olen surutud sõna otseses mõttes vastu seina. Kord oli ta ühtäkki ajakirjas noorus oma luuletustega, juba soomerest jätkus aprillis ning ületas laenude kui partneril minicredit tallinn suguhaigusi, sest reeglina. Olen korduvalt andnud mõista, et ei soovi Pauli Ly ellu! Ma ei usu et Paul on ennast muutnud, ma usun jätkuvalt, et ta on meile ohtlik. Ta läks miskipärast garaaži ja oli seal mingi aja ning siis tuli välja. Pauli maja juurde jõudes selgus, et teda polnud.

Märkused