Kui intressisumma arvestatakse laenujäägi põhjal, tuleb lisa maksta tunduvalt vähem, sest koos laenujäägiga väheneb ka intressisumma

Liitintress – Vikipeedia

. Need on põhilised küsimused, mida tuleks endale enne hoiuse avamist esitada. Muus valuutas seda hoiust avada ei saa. Kui kasutate mõnd SEB paketti, siis on ka püsimaksekorraldusega tehtavad sissemaksed Teile tasuta. Kui teatate raha väljavõtmise soovist meile kolm kalendripäeva ette, siis on väljamakse tasuta. Tähtajalise hoiuse puhul hoiustate oma säästud kindlaks perioodiks. Meie pangas saate anda sellise teavituse investeerimiskonto avamisel korraga kõikide nende finantsvarade kohta, millelt saadud tulu Te edaspidi investeerimiskontole kannate. Kui olete liitunud SEB paketiga, siis on püsikorraldus Teile tasuta. Kui intressisumma arvestatakse laenujäägi põhjal, tuleb lisa maksta tunduvalt vähem, sest koos laenujäägiga väheneb ka intressisumma.

Automaatse deponeerimise saate aktiveerida lepingut sõlmides või hiljem internetipangas lepingut muutes. Mida pikem on hoiustamisaeg, seda suurem on tõenäoliselt teenitav intress. Hoiusele ei saa teha lisasissemakseid ja hoiustatud summat ei saa enne tähtaja möödumist kasutada. Milline neist Teile sobib, oleneb sellest, kui suurt summat ja kui pikaks ajaks soovite hoiustada ning kui kiiresti tahate raha hoiuselt uuesti kätte saada. Samuti peate investeerimishoiuse lõpetamisel kandma hoiusumma ja intressi investeerimiskontole. Kogumishoiusele saate internetipangas või kontoris nii ülekandega kui ka sularahas teha sissemakseid mis tahes ajal ka iseseisvalt. Täpsema info leiate Tagatisfondi kodulehelt www.tf.ee. Esimese sissemakse oma kogumishoiusele saate SEB kontoris teha tasuta. Kui intressisumma arvestatakse laenujäägi põhjal, tuleb lisa maksta tunduvalt vähem, sest koos laenujäägiga väheneb ka intressisumma. Hoiuse tähtaega on võimalik automaatselt pikendada. Piiri ületava summa kanname igal õhtul automaatselt Teie hoiusele. Mõlemat teenust on kõige lihtsam avada internetipangas.

Hoiused - Inbank - Pane oma säästud intressi teenima

. Tulumaksuseaduse kohaselt peab klient maksukohustuse edasilükkamiseks panka teavitama, et kõnealune intress on saadud investeerimiskonto raha eest soetatud finantsvaralt. Kui vajate hoiustatud summat enne kolme kalendripäeva möödumist, lisandub teenustasu. Esimese sissemakse võite teha hiljem, endale sobival ajal ja suuruses. Hilisemate sissemaksete ja ülekannete eest kogumishoiusele võetakse tasu vastavalt hinnakirjale. Kui automaatse deponeerimise puhul kanname igal õhtul kogumishoiusele Teie arvelduskontolt selle summa, mis ületab arvelduskontole määratud piiri, siis püsikorralduse puhul määrate hoiusele tehtava ülekande suuruse ise. Teenuse saate aktiveerida lepingut sõlmides või hiljem lepingut muutes. Siinkohal peab siiski arvestama, et kiired kiirlaenud laenatakse veel juurdegi.

Laenamine intressiga: kanded pearaamatus -

. Seda isegi juhul kui hoius avati investeerimiskontolt, kuid intressi väljamaksmisel on hoius seotud arvelduskontoga. Hoiust on võimalik avada tähtajaga üks nädal kuni kolm aastat. Maksukohustuse edasilükkamiseks peate investeerimishoiuse avama investeerimiskontolt. Kogumishoiusele tehtav ülekanne ei vähenda Teie internetipanga arvelduskonto päeva- ega kuulimiiti. Võite teha sissemakseid nii sageli, kui soovite, ja sellega oma hoiusesummat pidevalt kasvatada. Hoiuselt saate raha välja võtta kohe, kui selleks tekib vajadus

Märkused