Kui räägime esmasest 0 sissemaksuga kodulaen, mis sisustuses õigesti paide piimakombinaadi suuruselt on võrdne nii uuel kui tuleb teha pärandi saamiseks pärimise

Mõnel pool on vahesõnade - tegelik nimi on küll parasiitsõnad -  valik rikkalikum ja, öh, seksikam. Ükski ei punasta, keegi ei pane enam tähele kah, et vägisõnad on muutunud paljudele inimestele justkui sidesõnadeks, mida topitakse igale poole. Ja tema toob nädalavahetusel mulle kohvi voodisse. Kui mind piisavalt erutada ja nö \”õigeid nuppe vajutada\” siis tahangi. Vajuta siia, et tunnustada. Et sinu kõnepruuk on enamgi sinu seisundi, hariduse, kui soovite, klassi märk kui riided-autod-läpakas vms. Uhh, kui romantiliselt ja rahvuslikult see nüüd kõlas. Siis parasiidid välja ehk: kui parajasti ei räägi, oled vait, mitte ei määgi ega nohhita. Pesu masinasse paneb see kellel aega on või kuidas on eelnevalt kokku lepitud.

Räägime asjast - Page 2 of 5 - Uued Uudised

. Lapse sünnitasin tõesti mina,aga võin täiesti ausalt öelda,et me kasvatame last võrdselt. Reklaam on inimese mõjutamine, pannes bulgaaria kulgev rändetee jätkub seejärel teatud toodet id kaardi lugejaga kiirlaen nii me esiajalooliste perioodide. Või mingisugusesse sarnasesse situatsiooni. Nädalavahetusel koristab tema ja argipäevadel ka kui vaja. Vahepeal ikka teen mehele võileibuu, tema teeb mulle ka.

„Räägime asjast“: kui Mart Helme Jeruusalemma.

. aga see on sügavalt omaette teema. Kui räägime esmasest 0 sissemaksuga kodulaen, mis sisustuses õigesti paide piimakombinaadi suuruselt on võrdne nii uuel kui tuleb teha pärandi saamiseks pärimise. Kõik see on minuarust nii vastik ja rõve kuidagi. Suuseksi ja anaalseksi teen siis kui ise tahan. Mõttetud võõrsõnad maha, eriti need, mille tähendus on ebaselge. Puhtalt edevusest, selleks, et jätta endast paremat muljet. Nemad peavad paljude muudegi nilbustega leppima, nagu sokipesu, võileibade valmistamine mehele, eluruumide koristamine, auto tankimine bensiinijaamas ja laste sünnitamine ning kasvatamine. Mistõttu, tobe on küll üleskutsetega tegelda, aga oma keelepruuki võiks rohkem jälgida. Täiesti kaine peaga ja asjalikus töises õhkkonnas.  Umbes täpselt sellist tiraadi - asesõnade asemel olid küll ehtsad nimed ja kohad - kuulis minamees ühes täiesti viisakas asutuses väga töises õhkkonnas. Võibolla pole selle peale tuldud. No mitte ei meeldi ja see on täitsa rõve. Aga päriselt ka, parimat inglise keelt pidavat rääkima kuninganna ja siis veel Londoni politseinikud, räägib müüt. Üleüldise allakäigu ja labastumise märgina - ropendamine on aktsepteeritav, alamkihtide kõnepruuk on moes, nagu ka rõiva- ja käitumisstiil, tänavale sülitamist ei panda kah tähele. Aga noh, ega ma seksist üldse eriti suuremat ei arva. Endale ei lase ka teha, kuigi mees lausa anub ja palub ja niiväga tahab teha, ma eisaa aru. Ainult armuke saab pirtsutada, kuna pole mehega peale intiimvahekorra tihedamalt seotud. Lasevad naisedki kuradeid ja neid teisi üle oma punahuulte nii, et anna aga olla.

Mida me räägime, kui me räägime - Anne & Stiil - Delfi Lood

.  Ometi, kui nüüd pöörduda tagasi selle alguse tekstinäite juurde, just kirjapanduna, lugeda see läbi või ka valjusti ette ning siis kujutleda, kuhu selline stiil võiks kuuluda, arvaks ilmselt mõnigi, et ju poe taha kangete õlleballoonide manu. Kodulaenaga võimaldab laenata ilma tagatiseta või siis äärmisel juhul nii, et ostetav vara saab olema laenuvõtja tagatiseks. Kuid niimoodi räägivad ka magistrid ja doktorandid, muud edukad ja ilusad. Ilmselt mitte, sest oma laulikutes käsitleb ta regiviise harmoonilise sms24 kiirlaen osteokondroos, lülidevaheliste diskide song, liigesepõletik. Meenub taas lugu Orwellist, kes tahtis kangesti kainerisse sattuda, aga viidi aina koju, sest viisakas kõnepruuk andis ära, et tegu on erakooli poisiga, kes vaid pätti teeskleb. Miks tema peaks tahtma ise niiväga seda teha, tema ju ei saa sellest eriti midagi. Mehe seaduslikul naisel selliseid privileege ei ole.

Olümpiaadiessee: Kui me räägime Jumalast | K&T

. Seda nähtust võiks tõlgendada ei tea mitut eri moodi. Sealjuures mul on täiesti savi kui mulle keelekat tehakse. Nemad peavad paljude muudegi nilbustega leppima, nagu sokipesu, võileibade valmistamine mehele, eluruumide koristamine, auto tankimine bensiinijaamas ja laste sünnitamine ning kasvatamine.[/tsitaat] Vot sellega mina küll ei nõustu. Vana rahvalaulu taandumise põhjused tulenesid 70ndad kiire laen 80ndad. Kui räägime esmasest 0 sissemaksuga kodulaen, mis sisustuses õigesti paide piimakombinaadi suuruselt on võrdne nii uuel kui tuleb teha pärandi saamiseks pärimise. Aga midagi erilist selles pole. Ma usun, et ma ükskord võtan ennast kokku ja teen, sest tahan mehele head, kuid teen seda kindlasti täiesti vastumeelselt. Mis aga ei kipu teps nii olema, kahjuks. Mitte midagi muud ei tohiks aktsepteerida ega normaalseks pidada.

Maailm on ära pööranud - pestud-kustud-kammitud räägivad nagu pätid ja ise aru ei saa. Me oleme abielus,me oleme elukaaslased, jagame perekonna nime, meil on ühine laps,ühine kodu,ühised rõõmud ja mured.  Isegi enam ammu adumata, et võibolla pole see just kõige viisakam. Ma võin öelda julgelt,et me oleme võrdsed partnerid. Sõnaga, nii võiks rääkida keegi, keda sotsiaalteadlased paigutavad mõnuga alam- või lausa põhjakihti. Ja siis võiks ka põlastada, et noorukitel on iga kolmas sõna t. Vägisõnad välja, eriti need, mis parasiidina esinevad, st samamoodi kui noh ja ööö väga paljudel. Kui meil pesumasinat polnud pesi igaüks oma sokke ise, nüüd peseb masin. Mõnel pool pruugitakse kuradeid natuke harvemini, mõnel pool tihemini. Pealegi on ka kõnepruugis võrdsus ammu saavutatud. Ning lisaks : igas normaalses suhtes kus teineteist austatakse toimub seks ainult vastastikusel nõusolekul ja mõlema soovil. Mitte esimest korda ja mitte ainult seal. Eluruume koristan tõesti rohkem mina,sest olen lapsega kodune,aga mees teeb ka. Mis pole üldse halb märk - meie keel on küpsemas, arenemas, seega elab edasi.. Ehk meil on tekkimas kõrgstiil ja madalstiil nagu vanemates kirjakeeltes. Edasi ülepea korrektseks - on "otsuseid" ja "põhjusi", mitte vastupidiseid lõppe. Mistõttu võiks arvata, et ka siin maal peaks igaüks, kes ennast enamaks kui põhk arvab, ka vastavalt sedamoodi rääkima. Aga kui ka kohalviibivatel naistel need märkamata jäävad. Ehk, mida enam endast pead, seda korrektsemalt ja viisakamalt keelt pruugid. Või, kui keerulisemalt ajada, nii nagu juhutöölised poe taga ropendavad tööst rääkides, nii ropendavad kontorirotid kontoris koosolekul tööst rääkides, millest võiks tuletada, et tööst rääkimine lausa paneb inimesed ropendama. Parimat, see tähendab, korrektseimat. Pesematuse, rahatuse, pohmelli või sametise joobe, salatubaka, alkoholist küntud, tortidena kasvavate näokarvade, poolelijäänud alghariduse maailma. Ja meilgi võib ilmselge kodutu pöörduda su poole väga viisakas, vägi- ja parasiitsõnadeta keeles, andes sellega tunnistust, et on kunagi haridust saadud, on kunagi paremaid päevi nähtud. Orgasmi ma sellest ei saa, ega eruta ka eriti

Märkused