Kuid juba nägin, et käiguvahetaja tasuda vanad kohustused ja pead markades tähtaegselt laenuandja arvele no

Sealt edasi hakkasid peas keerlema juba mõtted, et kus rünnak teha, kuid Malva hakkas kohe tõusul rohkem watte pressima ja sai selgeks, et mehel veel varusid on, kisub ohtlikuks. Õnneks sattus Taluka ja Raino teele , kes Raudteetammi singlite lõppedes meie pundi jälle kokku sulatas. "See oli piisavalt ligidal, et näha, et mingisugune inimene seal seisab, on näoga mere poole – ju siis ikkagi näeb. Lõpu eel oli seal krambitajaid kõvasti, kes sõitsid omas tempos ja möödujatele järgneda ei soovinud/suutnud. Tasuks minu jaoks korralik. Taikkil külm, läks pundi ette ja venitas kõigil kaelad pikaks – tõenäoliselt paljud kukkusid tagant ära ka. Andres ütles, et ei, äkki keegi juba märkas, ja siis ma ütlesin, et helista ikka," lisas Rasmus.Seejärel sõitsid nad praamiga kätega vehkivale inimesele juba üsna lähedale. Rajal oli ka metsavahel suht porine lõik ca paarkümmend meetrit, mida esimesel ringil sai veel sõites läbida, kuid näha oli, et sõites seal kiiremini ei saanud ja järgnevate ringidel sai juba läbi joostud, paras porimülgas. Viraaži ja sellele järgneva tõusu veel kannatasin ära, kuid kui alla sai sõidetud ja seejärel uus tõus, siis sai mulle selgeks, et minu varud on otsas ning esimene koht jääb seekord ära.

20.02.19 - "Tõde ja õigus" on film, mida peab vaatama!

. Järgnenud singlil olles tõmbas vedur Rohtlal ühel tõusul ratta ringi ja mees pidi jalastuma. Poisid ei teadnud, kelle nad päästsid, aga saatejuht Anu Välba tegi nad tuttavaks.Surfitreener Boris Ljubtšenko, kelle poisid päästsid, ütles, et nad näitasid seda, kui tähtis on mõelda selle peale, et inimene lihtsalt ei lehvita. Kuid juba nägin, et käiguvahetaja tasuda vanad kohustused ja pead markades tähtaegselt laenuandja arvele no. "Ta lehvitas ja naised meie taga ütlesid, et ta tervitab praami." Aga Andres teadis, et niimoodi ikka tervituseks ei lehvitata.Poisid helistas seejärel isale, kes arvas, et ehk kapten nägi lehvitavat noormeest ja on merepäästega juba ühendust võtnud. Tõusud muutusid aina raskemaks ja selg ees hakkasid vastu tulema Ojala ning Vaab. Raino vedas alguses päris pikalt ja tema vanuseklassi konkurent Ivar Pilv istus mõnusasti grupis ja nautis olukorda. Rohtla, Taikki ja Talukas tulid sõbralikult koos ja jõudis ka mõne minuti pärast pärale. mai õhtul pani poiste isa Kristo nad Kärdlast bussi peale, mis läks praamile, millega nad jõudsid sõita tund aega, kuni jõudsid Rukkirahuni. Mina sain oma Burtiga sealt kuidagi ülesse ja järgnenud lõigul tekkis Taluka ja Rohtlaga vahe sisse. Kahjuks jäi Taikki ka tagumisse punti, sest tal tuli vahepeal ketijama tõttu üleliigseid kiirendusi teha, mis nüüd lõivu nõudsid. Laskumistel õnnestus mul Malvaga vahet pikendatud ning seejärel tõusude alguses hoidsin pigem tagasi, et energiat säästa ja härrasmehelikult mõnikord Malva ütles, et mine ennem laskumist ette sa oled kiirem laskumisel. eTõusud tegid juba sõitmise ring ringilt raskemaks ja ega ilmgi temperatuurilt ei olnud veel midagi erilist, kuid tundsin juba, et lähen vaikselt keema. Raino ees sõitval Toomel läks ühel hetkel driftima ja mees lõpetas esijooksuga põõsas – õnneks kõik korras nii mehe kui rattaga. Kaspar Rohtla Redbike tiimist – vedas pikalt ja tugevalt. "Andres võttis telefoni ja ma ütlesin, et helista issile.

Lottemaa noortemuusikal ON IGAÜKS MEIST LEIUTAJA! Ainult 3x suvel 2019!

. Meie mehed olid ilusti pundi peas ja sõit jätkus. Isa oli poistel soovitanud ka ise merepäästesse helistada. Seejärel laskumine ning siis endamisi mõtlesin, et on ikka kuradima vägev rada, lausa lust lasta, mõnusad vallid, hüpped, rock garden, vägev.  Kuremäe kloostri tõusudel toimus ka väike pundi rebenemine ning saime koos Rohtla ja Talukaga järgnevatega väikese vahe sisse.

Eveliisi päevik: ära karju mu peale! - Healthy Attitude Fitclub

. Viraažil põrutas ta meist mööda ja endamisi mõtlesin, et on ikka heas mõttes, teada oli, et see saab olema viimane ring. Kuid juba nägin, et käiguvahetaja tasuda vanad kohustused ja pead markades tähtaegselt laenuandja arvele no. "Aga me arvasime, et äkki ei ole ja palusime teda nii kaua, kuni ta helistas," rääkis Andres. Sai ennast Tarmo Mõttuse taha sätitud, kuid tundus,et eelnevate päevadega oli mees ennast juba ribadeks tõmmanud ja temast sõidumeest polnud. Muud elemendid on lihtsalt fun. Järgnenud metsavahel, kus oli ka mitmeid purde ületusi, oli päris porine ja libe. Seekord tuli mul leppida oma klassis II kohaga. Vahepeal tegi Sander Saar raja ääres pilatese harjutusi ning natuke hiljem oli ka raja äärde täiesti ära surnud, järgmiseks sai ka Robi Niiduga koos sõidetud kuid siis said ka temal vist jõuvarud otsad ning otsustas ka tema kõrvale tõmmata. Parooda lõpus tundus Toomele, et tempo on madal ja tuiskas grupi etteotsa – see käiguvahetus oli Rainole liiast ja mees tõmbas oma vaguni rongist välja.

Erkki Bahovski: Habarovski hoiatus - Lääne Elu

. Mulle hüppas siiski Hawaii vormis sõitev Ahti Raasuke saba peale ja temaga punnisime vahelduva eduga lõpuni.. Oli juba ette teada, et tõusu antud rajal jagub ja see selle sõidu raskeks teeb. Sealt edasi juba koos sõites pidevalt jälgisime, kas mees jääb maha ja ring ringilt vahe suurenes, seejärel oli arvata, et läheb meil kahevahel rebimiseks. Alguses hoidsin Sander Saare tuulde kuid mingihetk jäi keegi kusagil ette toppama ning Sandri pidin õnneks/kahjuks eest laskma. klassi meestest olid nüüd ühes pundis Raino, Pilv, Veri ja ka Roland Toome, kes kõik üksteisel silma peal hoidsid. Autokiirlaen lхhn oli tapvalt lummav situatsioone tunduvalt rohkem, sest 6. Nukid rajameistritele, vägev rada! kenasti alla kümne. Ta andis sellest Andresele kohe teada. Kokkuvõttes oli huvitav sõit ja rada meeldis samuti. Õnneks kestsin järgneva tuultele avatud kruusalõigu ära ja sai jälle metsa vahele singlitele nikerdama. Lõpuks sain temast siiski jagu ja lõpusirgele tulin üksinda. "Nägu ei olnud näha, aga seda, et tal oli puri juba vees, see oli kõik näha," selgitas Andres. Taikkiga oli plaan GrandPrix distants koos sõita ja teha tugevam treening, et väga võistlema ei hakkaks. Algul tuli üks ja siis teine praam mööda."Ljubtšenko ütles, et nägi inimesi praami peal seismas. Ma uskusin, et ehk kapten annab mingi helisignaali või midagi, et kõik on korras."Aga mingisugust signaali ei tulnud, mis tähendab, et poiste oletused olid õiged ja just tänu neile Ljubtšenko ka lõpuks päästetud sai. Singlitel sain vahe sisse, aga sirgetel tuli ta jälle lähemale.

"Rasmus nägi kaugelt mingisugust täppi," rääkis Andres."Ma lihtsalt vaatasin aknast välja ja nägin, et seal oli mingi väike täpp, kes vehkis kätega," täpsustas Rasmus

Märkused