Kuna väikelaenu kkm (krediidi kulukuse määr) on 57

Siis selguvad täpsed kuumaksed, laenukulukus, intress ja laenu kogu tagastatav summa ning pakkumisi omavahel võrrelda. Laenude puhul tihti unustatakse võrdlemine ära ja võetakse huupi esimene ettejuhtuv laen, mis ei ole kindlasti majanduslikult kõige mõistlikum tegevus.

Laenud internetist kiirelt | Vali välja sobiv laen

.

Väikelaen - 2019. aasta parim väikelaen Eestis | Suur TOP.

. Käisin selle puhul tema külas, kuigi kiirlaenud poolehoidjaid. Loe täpsemalt väikelaenud kohta meie väikelaenude lehelt. TÄHELEPANU! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Võta esmane pakkumine ja võrdle neid omavahel. tagatiseta väikelaen. Auto ostmiseks või auto tagatiselt laenu puhul autolaenud, reisimiseks reisilaenud, remondiks remondilaenud ja äritegevuseks ärilaenud. Väikelaen on tagatiseta tarbimislaen, mis on eelkõige mõeldud eraisikutele lühiajaliste, aga hädavajalike ning reeglina väiksemahuliste investeeringute ja kulutuste katteks. Väikelaenud on konservatiivsemad kui kiirlaenud, aga liberaalsemad kui tagatisega laenud. Lisaks pakkumisi võrreldes ja mõeldes saad võtta ka endale mõtlemisaega ning teha selgeks, et iga laen finantskohustus ja sellega kaasnevad ka majanduslikud riskid. Iga laen on finantskohustus ja vajab hoolikat järelemõtlemist. krediidi kulukuse määr on laenu otsene kulu, arvestades kõiki laenuga kaasnevaid kulutusi. See on alati täpsem ja parem kui intress, sest intress võib olla küll madal, aga laenukulud ajavad laenu kalliks ning seetõttu KKM iseloomustab laenukallidust tunduvalt paremini kui intress. Krediidi kulukuse määr võib olla suurem või väiksem, sõltuvalt pakutavast laenu täpsetest tingimustest..

Enne otsuse tegemist tutvu laenutingimustega ja konsulteeri laenupakkuja spetsialistiga. Kuna väikelaenu kkm (krediidi kulukuse määr) on 57. Kuna väikelaenu kkm (krediidi kulukuse määr) on 57

Märkused