Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 208,48 €

Isegi suhteliselt kõrged intressimäärad ei suuda heita varju selliste laenuliikide eelistele. Kui aga võrrelda väike- ja kiirlaenu intresse, siis need on peaaegu samad. Kui võrrelda seda sama tüüpi laenuga, mida väljastatakse kinnisvara tagatisel, siis on selge, et intressimäär on hoopis teine. Tuleb märkida, et väikelaenu saab üldjuhul võtta kuni seitsmeks aastaks. See aga tähendab, et klient saab kasutada saadud laenusummat oma äranägemise järgi ja aru ei ole vaja kellelegi anda. Sageli juhtub ka seda, et kiirlaen on see võlukepike, mis ettevõtte hädast välja aitab. Laenu võtmisel tuleb olla äärmiselt hoolikas! Kaaluge oma otsust põhjalikult. Kiir- ja väikelaenu võrdlus Nii kiir- kui ka väikelaenu korral on kliendil võimalik saada kiiresti vajalik summa kontole. On selge, et mugavus ja lihtsus on üsna olulised argumendid kiir- ja väikelaenu kasuks. Näiteks uurige krediidiettevõttelt, kui suur on lepingutasu ja millised on muud kulutused, mis võivad kliendi kanda jääda. Kuid enne, kui ettevõte juht asub esitama väikelaenu taotlust, peab ta veenduma, et ettevõte vastab kõikidele laenuandjate nõuetele. Kui potentsiaalsel kliendil on raskusi maksedistsipliini hoidmisega, siis suure tõenäosusega talle väikelaenu ei anta. Kui klient suhtub sellesse küsimusse hooletult, võivad laenuga seotud kulud oodatust suuremaks osutuda. Kiirlaenud sularahas on aga aeglasemad, kuna tuleb minna postkontorisse järgi. Sellised ettevõtted püsivad pinnal üksnes tänu väikelaenudele. Need jäetakse mõnikord lepingu allkirjastamisel tähelepanuta. Ka tagatise nõude puudumine lihtsustab laenu vormistamist tunduvalt.

TOP väikelaenud Eestis. Igapäevane uuendamine. Rahavalik

. Väikelaenu vormistamine Krediidiettevõtete intressimäärad ja laenutingimused võivad üksteisest oluliselt erineda. Analüüsi tulemuste põhjal teevad nad laenuotsuse. Väikelaenu negatiivne külg on suhteliselt kõrged intressimäärad. Kuid ei tasu unustada, et mõne laenuliigi, näiteks kinnisvaralaenu puhul on tagatisvara olemasolu kohustuslik. Ettevõtjatele on meeltmööda nii vajaliku summa saamise kiirus kui ka mitmesugused muud tegurid. Laenusaaja nõutav vanus võib samuti olla erinev. Sellisel juhul peab klient saadud laenu sihtotstarbelise kasutamise kohta krediidiasutusele aru andma. Kuid see pole kaugeltki ainus põhjus. Nagu näha, on tingimuste nimekiri üsna pikk.

Uus KIIRLAEN ⇒ ⓿% (August 2020) - laenud kiirelt kätte.

. Paljud krediidiettevõtted peavad selliseks sissetulekuks töötasu, pensioni ja mitmeid sotsiaaltoetusi. Pidage meeles, et igal krediidiasutusel võivad olla omad laenu väljastamise nõuded ja tingimused. Kuid nendel laenuliikidel on ka erinevusi. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 208,48 €. Näiteks ei pea laenusooviga noor pere muretsema selle pärast, et neil puudub laenu tagatiseks vajalik vara. Mõnel juhul ei ole isegi oluline, kas kliendil on olnu üks või mitu rikkumist.

Logi sisse | Bondora

. Väikelaen on ideaalne kombinatsioon paindlikest laenutingimustest, piisavalt suurest laenusummast, pikast laenuperioodist ja keskmise tasemega intressimäärast. Kuid väikelaenu võib pigem käsitada kui kuldset keskteed kiirlaenu ja kinnisvara tagatisel antava laenu vahel. Enne kui asute laenulepingule alla kirjutama, täpsustage kõiki olulisi küsimusi. Muus olukorras ei pruugi väikelaenu tüüpi laenu võtmine olla kõige parem lahendus.

Laenud, kiirlaenud kuni 10000 Eurot |

. Mõnikord on kasulikum võtta auto või muu kallihinnalise eseme ostmiseks just väikelaenu, sest klient saab raha kiiresti kätte ega pea esitama laenuandjale tagatist. Väikelaenu antakse ilma tagatiseta, sageli ei nõuta kliendilt ka saadud laenu sihtotstarbelise kasutamise kinnitust. Kiirlaenu puhul on maksimaalne laenusumma oluliselt väiksem. Igal juhul on kliendil õigus saada krediidiettevõttelt täielikku teavet kõikide kulude, intresside ning lepingu ja muude dokumentide vormistamisega seotud tasude kohta. Ta kantakse igal juhul nn musta nimekirja. Enamasti tunnevad selle laenuliigi ja -tingimuste vastu huvi need, kes tahavad saada soodsat laenu Eestis. Võib ju juhtuda, et muid käibekapitali suurendamise viise lihtsalt ei ole. Seepärast võib kindlalt väita, et väikelaene antakse nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Selleks, et väikelaenu kindlasti saada, peab kliendil olema regulaarne igakuine sissetulek. Tasub meeles pidada, et kui võrrelda omavahel väikelaenu ja kinnisvaralaenu intressimäärasid, kaldub kaalukauss teise variandi poole. Et klient saaks väikelaenu saamises täielikult kindel olla, tuleb kõigepealt tutvuda nõutavate dokumentide loetelu ja tingimustega. Kuid alati esineb ka erandeid. Täpsed nõuded sõltuvad siiski konkreetse krediidiettevõtte tingimustest. Näiteks ei pea klient kiirlaenu saamiseks esitama laenuandjale mitmeid eri dokumente. Väikelaenu eristab muudest finantseerimisviisidest lihtsus. Eeltoodust nähtub, et tänapäeval on eri laenuliikide valik väga lai. Ei pea ootama olukorda, kus vältimatute kulutuste katteks on vaja laenata teatud summa raha. Laenuvõtja peab esitama krediidiettevõttele kõik vajalikud dokumendid ja seejärel ootama, kuni spetsialistid laekumisi analüüsivad. Väikelaenu antakse ilma tagatiseta. Kliendil on võimalik saada väikelaenu Eestis tähtajaks, mis ulatub kuuest kuust kuni seitsme aastani. Osadele neist on sellist tüüpi laen hädavajalik. Laenuvõtja tasub intressi täies mahus kogu laenu põhiosa jäägilt. Seda nimetatakse sageli ka tarbimislaenuks. Lõppsumma oleneb laenuvõtja vajadustest, soovidest ja võimalustest laen tagasi maksta. Väikelaenu saab võtta tunduvalt suuremas summas ja pikemaks ajaks.

. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 208,48 €. Väikelaenul on tõepoolest päris mitu eelist

Märkused