Laen pärnu

Väljastatav summa tagatise hetke turuväärtusest. Meie pandimajades saate alati diskreetselt hinnata oma kuld- ja hõbeehted. laenu intresside ja viiviste tasumisel saab lepingu perioodi vajadusel. Soovi korral saate oma ehted saate meile hindamiseks ka posti teel, kasutades selleks SAATMISPAKETTi. Turvalisuse tagab esindustes.Kogu teenindust jälgib videovalve koos heli salvestusega. Laenuleping sõlmitakse kontoris kohapeal.

Kui laenu võttes peaks juhtuma, et teil pole võimalik laenu õigeaegselt tagasi maksta, või laenulepingut õigeaegselt pikendada, realiseerime pandi oma e-poe, või komisjonikaupluste kaudu. Laen kulla ja hõbeda tagatisel Kulla ja hõbeda puhul võetakse laenusumma aluseks hetke maailmaturuhind. Lisaks aktsepteerime: investeerimiskulda, kullagraanuleid ja kullakange. Väljaostmata jäänud tagatiseks oleva eseme realiseerime Luutar Laenude komisjonikauplustes.

Avaleht - Swedbank

. * Laenu intress ja lepingutasu sõltuvad laenatavast summast ja kliendikaardi olemasolust.

Reet Hendrikson -- Jaan lä'eb jaanitulele ( 1969, Estonian Folk )

. " Tutvu finantsteenuste tingimustega www.laen.ee ja vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga!Ärilaen. Laenu perioodiks jääb tagatis Luutar laenudesse hoiule.. Laen pärnu. Oluline on teada, et tagatiseks sobivad ka katkised kuld- ja hõbeesemed. raha kohe kätte.  laenu tagatiseks ning selle võid sobival ajal välja osta. Küsi tagatisesemele eelpakkumist Üldised laenu tingimused Laenu intress alates päevas. Lihtsalt vali vajalik summa ja saada sooviavaldus teele. Laenu minimaalne tähtaeg ja maksimaalne päeva. Monefit on justkui Sinu digitaalne rahakott – alati Sinuga kaasas. Tagatisesemeteks sobivad terved ja katkised kulla ja hõbeda sisaldusega esemed. Kui peakski juhtuma, et te ei saa ennem laenulepingu lõppemist laenu tagatiseks jäetud eset välja osta, ei jää sellest ühtegi märget, st see ei mõjuta teie krediidireitingut Luutari, ega ühegi teise laenuandja juures. Sulle avatud krediidiliini saad kasutada täpselt sellises ulatuses, mis parajasti mõistlik. Usaldusväärne laenuandja! Kõik tagatiseks/ pandis olevad esemed on meie poolt kindlustatud. Võta kaasa isikut tõendav dokument ja too laenu tagatisese/ pant sinule sobivasse

Märkused