Laenu andes on aastas võimalik teenida 15% intressi

Laenudele lisaks pakub Kreditex kõige uuema võimalusega ka ühisrahastust, mis on hea alternatiiv senistele Omaraha ja Bondora platvormidele. Põhjalik info nii laenu võtmise kohta, kui selle tingimuste kohta on leitav Kreditexi kodulehel. Kreditex`st saab laenu ka siis, kui teil on võlgnevusi, seda põhjusel, et ettevõte pakub hüpoteeklaenu. Kreditex on hea võimalus laenu saada nendel inimestel, kes võlgnevuste või madalama palga tõttu pangast laenu pole saanud. Portaal deklareerib tulumaksu teie eest, teil puudub vajadus seda ise teha.

. Deltamaxi kaudu on arendusse laenu andnud Vene kalaärimees, Hillar Tederi hea tuttav Dmitri Ozerski. Seotud lood:     Ratas vastas vaid lakooniliselt, et nimetatud Venemaa ettevõtjat või temaga seotud ettevõtteid Porto Franco OÜ osanike hulgas ei ole. Esita taotlus Tallinn, Rävala pst. Ta lisas: „Valitsusele esitatud materjalid on kaitstud ärisaladusega." Riigikogu liige viitas teises küsimuses mais ilmunud artiklile, mille kohaselt rahastab Porto Franco arendust Venemaa ettevõtja Dmitri Ozerskiga seotud ettevõte MMG Kapital. Platvormil on ka reitingusüsteem, mis muudab laenu andmise investori jaoks veelgi mugavamaks. Esilekerkivate probleemidega tegeleb Kreditex ise ning laenu väljastanud investor ei pea sellega oma pead vaevama. Sellise laenu võtmise võimaluse abiga saate oma senised võlgnevused ära maksta. Kreditex pakub kolmes erinevas suuruses hüpoteeklaenu.

Firma laen eraisikule -

. Huvitaval kombel on laenude summad, tagasimakseperiood ja intress ettevõttele sama, mis eraisikule. Laenu saab võtta nii auto, kui kinnisvara tagatisel. Ostetava sõiduki vanus ei määra autoliisingu saamist. Ratase sõnul pole riigi eesmärgiks kasumi teenimine raskustesse sattunud ettevõtete aitamisel, vaid pakkuda finantseerimisvõimalust Euroopa Komisjoni riigiabi raamistiku raames.

Laenud | Laenutaotlus | Laenude tingimused

. Neli viiendikku Porto Francost kuulub Rauno Tederi ettevõttele Deltamax.

Kreditex hüpoteeklaen, autolaen, laen inimeselt inimesele

. Kreditexi peamiseks tegevusvaldkonnaks on tagatisega laenude väljastamine. Investeerimisega saab alustada isegi siis, kui teil puudub eelnev kogemus. Võrreldes mõne teise laenufirmaga on Kreditexi nimi paljudele üsna tundmatu, kuigi tegemist on väga hea mainega laenufirmaga, mis tegeleb seadusliku tegevusloa alusel. „Kui pangad annavad arendusprojektidele laenu, siis tavapäraselt seatakse tingimuseks, et omanikuga seotud ettevõtetele ei tohi laenulepingu kehtivuse ajal mingeid väljamakseid teha, muuhulgas omanikelaene tagastada. Kasuliku info rubriigist leiate kõik, mida peaksite Kreditexi ja selle laenuteenuste kohta teadma. Soovi korral saate laenu ka auto tagatisel, siis on laenu tingimused sarnased liisingu omadele. Seega eeldab sellest ettevõttest laenu võtmine alati tagatise olemasolu. Ta küsis, miks leppis valitsus maksumaksja raha laenates sedavõrd kõrge riski ning ebasoodsate tingimustega riigi jaoks. Autoliisingu pakkujad laenud ja liisingud lamasime, ütles heidi järgnevad tunnid aitab teil kontrollida insuliini ja. Lisavõimalusena on saadaval ka ärilaenud. Küsimus võib tekkida laenu andmisel aga mitte saamisel. Lisaks laenu väljastamisele tegeleb Kreditex ka autoliisingutega. Lisaks saate sealt juurde lugeda ka investeerimise ja autoliisingu kohta. Raha on ikkagi laenuandja oma ja ei ole tulu saajale.

Ratas keeldub avaldamast Porto Franco laenu üksikasju.

. Kui soovid avada hoiust, saad sissemakseid teile sobival ajal ja portfellid hoius on finantsasutusse (hoiu-laenuühistu. Kõige huvitavam võimalus, mida Kreditex pakub on kinnisvara soetamine oksjonilt. Laenu andes on aastas võimalik teenida 15% intressi

Märkused