Laenu kasutamise otstarve on mõningatel juhtudel (näiteks elusasemelaenu puhul) piiratud, samas tavalisele laenule, mis on võetud kinnisvara tagatisel, laenuandja

Eraisikute puhul peab laenu suurus olema tasakaalus konkreetse isiku sissetulekute ja olemasolevate kohustuste suurusega, et laenu tagasimaksmine ei raskendaks igapäevast toimetulekut.

Ärilaenud - Bigbank

. andmed taotleja laenukohustuste kohta ning et olen teadlik ja aru saanud Bigbank AS üldtingimustega seatud kohustustest, sh ärisuhte loomiseks vajaliku teabe esitamise kohustuslikkusest ning andmete tõele mittevastavusega kaasnevast vastutusest. Laenu kasutamise otstarve on mõningatel juhtudel (näiteks elusasemelaenu puhul) piiratud, samas tavalisele laenule, mis on võetud kinnisvara tagatisel, laenuandja. Kodumaa Kapitali Hoiu-laenuühistu meistrite käe all valmivad paindlikud käsitöölaenud. Andmete esitamisega kinnitan, et olen Bigbank AS-i kliendiandmete töötlemise põhimõtetega tutvunud ning nendest aru saanud.

Laen kinnisvara tagatisel - Bigbank

. Kodumaa Kapitali HLÜ laenutegevus on ühistulise tegevuse põhimõtetest lähtuvalt suunatud oma liikmete finantseerimisvajaduste rahuldamisele. Samuti saad lepingut allkirjastada meie esindustes. Soovin kiiresti laenu. Kui telefon helises ja sealt tuleb tasuda mõistlikus ulatuses ette, teised asutused või organisatsioonid, kes ootavad laenutaotlusi, et teie finantsmured. Kinnisvara tagatisel laenu taotlemine Taotlemiseks täida laenutaotlus, vajadusel esita pangakonto väljavõte ning meie laenuspetsialist võtab peagi ühendust vajalike dokumentide ja lepingu sõlmimise täpsustamiseks.

KKK - Ärilaen ja laenu refinantseerimine | DELTA Credit

.

Laen eraisikule - Kodumaakapital

. Lepingu allkirjastamine Kõige mugavam on laenulepingut allkirjastada ID-kaardi või mobiil-ID abil veebis. Kinnisvaralaenu taotlemiseks on lisaks oluline Bigbanki poolt aktsepteeritud hindaja koostatud kinnisvara hindamisakt. Aktsepteeritud kinnisvarafirmade nimekiri on välja toodud Bigbanki kodulehel: https://www.bigbank.ee/koostoopartnerid/. Laenu tagatis on Eestis asuv kinnisvara või hoonestamata maa. Bigbank AS üldtingimustega on võimalik tutvuda Bigbank AS klienditeeninduses või kodulehel aadressil www.bigbank.ee.

Märkused