Laenu taotlemiseks vajalikud dokumendid:

Oleme jätnud keerulised finantsterminid kõrvale ja toonud välja väga lihtsalt ja arusaadavalt kuidas kujunevad laenude summad, intressid ja muud olulised faktorid laenu võttes. Laenu taotlemise protsess: Järgi juhiseid meie kodulehel ning esita laenutaotlus, täites kõik kohustuslikud väljad.

Eluasemelaen | Luminor

. Tagatiseta laen tähendab tegelikult tavalist väikelaenu või kiirlaenu, mille puhul on ainsaks laenu tagatiseks sinu sissetulek.

Laenu tingimused -

. Laenu otsusest anname Sulle teada paari tööpäeva jooksul. Loe sellest pikemalt Kuna laenude taotlemine igalt laenupakkujalt eraldi on tüütu ja aeganõudev, on see kõige lihtsam viis saada teada, millist laenu enamus laenupakkujad on nõus teile pakkuma.

Laenude pakkumised leiad laenulehelt

. Laenuandjad teevad omapoolse esialgse maksehäire kontrolli ning vaatavad, vastavalt teie soovile, millist laenu nad teile vastavalt teie finantsseisule pakkuda saavad. Viimase kahe kuu jooksul mul laenupakkujatele tarbimislaene veel teised kiirlaenud ja väikelaenud. Lugege pikemat ülevaadet laenudest , et leida milline laenutoode võiks teie laenusooviga kõige paremini kattuda..

Enamasti on nende laenude kulutamise otstarve sätestatud laenutingimustes. Soovitud laenusumma kanname ettevõtte arveldusarvele üle peale laenu- ja tagatislepingu sõlmimist. Investeerimislaen pikaajaliste eesmärkide täitmiseks, ettevõtte põhivarade soetamiseks või parendamiseks. Erinevalt teistest laenu taotlemise portaalidest, ei teeni meie raha teie andmetega, vaid saame väikese komisjonitasu laenuandjalt, kui teie peaksite läbi meie lehe laenu saama. Laenu taotlemiseks vajalikud dokumendid:. Käibekapitalilaen lühiajaliseks investeerimiseks või ajutise käibevahendite puudujäägi finantseerimiseks. Positiivse otsuse korral sõlmime Sinuga laenulepingu. Meie kliendihaldur võtab Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot

Märkused