Laenulimiidi piires saad vabalt valitud ajal enda arvelduskontole vajamineva summa saata

Laenulimiit on paindlik ja mugav laenuteenus. Täidame sinu unistused! Kindlasti on sinul erinevad salasoovid ja unistused, mille täitmist lükkavad edasi erinevad põhjused. Meie soovitame võimalusel tasuda rohkem, kui arvel näidatud miinimumsumma – sellisel juhul maksate kokkuvõttes vähem intressi ning laenulimiidi kontol on rohkem vaba limiiti, mida ootamatute olukordade puhul edaspidi kasutada. Selleks pead sa lihtsalt logima sisse oma iseteenindusse kasutades isikukoodi ja pin-koodi.

Määratud limiidi piires on kliendil alati võimalik laenu võtta. Lisaks on kindel tagasimakse kuupäev minimaalsele kuumaksele, kuid igal ajal võib laenulimiiti rohkem tagasi maksta. Juhul, kui kliendil on eelmised kohustused likvideeritud ning maksehäired on lõpetatud, siis koostame peale uue laenutaotluse saatmist uue laenuanalüüsi. Laenulimiit on paindlik ja mugav alternatiiv kiirlaenule. See on paindlik ja mugav laenutoode. Sellel on erinevaid nimesid – krediidikonto, krediidilimiit, laenulimiit. Juhul, kui selleks põhjuseks on enamasti raha ja selle olemasolu, siis tasub kaaluda Ferratumi laenu taotlemist. Iseteenindusest saad kiire ja mugava ülevaate, kui palju on sul hetkel limiiti kasutusel, kui palju on vaba raha, millal on arve maksmise tähtaeg ning samuti saab seal arvet vaadata ning vajadusel kontaktandmeid muuta. Laenulimiidi piires saad vabalt valitud ajal enda arvelduskontole vajamineva summa saata. Kasutamata ja tagasi makstud laenulimiidi piires saab alati täiendavalt laenu võtta. Ferratum Bank on vastutustundlik laenaja ja seetõttu ei väljasta me laenusid klientidele, kellel on avatud maksehäired. Laenulimiidi piires saad vabalt valitud ajal enda arvelduskontole vajamineva summa saata. Juhul, kui sul on kõik kasutusel olev summa tagasi makstud, siis jääb sinu laenulimiidi konto endiselt avatuks ning sa saad sealt lisaraha välja võtta igal ajal, mil vaid soovid. Ettevõtete kodu- ja välismaalt võetud laenude ja emiteeritud võlakirjade kogumaht suurenes kolmandas kvartalis rohkem kui 350 miljonit eurot, ulatudes 16 miljardi.

Mis on laenulimiit? | Ferratum

.

Ferratum – Kiirlaen ja laenulimiit summas kuni 3 000€

. Nende kõigi põhimõte on üks – sul on kindlaks määratud limiit, mille piires lisaraha kasutada. Tutvuge finantsteenustega, mida soovitavad meie kliendid. Laenulimiit määratakse kliendile vastavalt kliendi maksevõimele.. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi – limiidi määramisel on abiks personaalne laenuanalüüs enne laenuotsuse tegemist. Enne lepingu sõlmimist tutvuge tingimustega ning vajadusel konsulteerige spetsialistiga. Logi lihtsalt sisse meie kodulehel olevasse iseteeninduskeskkonda ja täida taotlus.

Märkused