Laenuperiood: kuni 120 kuud

Neid nõuded pole väga palju, kuid ühisrahastuse platvormid hindavad laenusaaja krediidivõimet üsna karmilt. Laenuperiood: kuni 120 kuud.  Rohkem teavet Menüü EST RUS ENG BLOGI RUS ENG Laenutaotlus Vali sobiv summa: Vali periood: tagasimakse kuumakse kuumakse kuumakse kuumakse kuumakse. Tänu meie teenusele, tead sa just, milline laen on just sulle parim. Samuti ei taga me esitatud teabe täpsust. Me ei müü ühtegi finantstoodet, ei paku tarbimislaene ega finantsnõustamist. Põhineme täielikult läbipaistval informatsioonil..

Tervise- ja ilulaen - Bigbank

.

LAHENDUS LAENUD – Laenu pakkumine kõigile. Pakkuda.

. Me ise ei osuta pangateenusi ega krediiditeenusi. Coolfinance.ee on võrgupõhine võrdluslaen. Samuti ei korralda ega vahenda me ühegi lepingu sõlmimist.

Tegeleme vaid laenupakkumiste ja krediiditeenuste võrdlemisega. Laenude võrdlemine aitab sul hõlpsamini leida enda soovile vastav lahendus. Mõndade laenude puhul on krediidikontroll samuti tagasihoidlikum ning laenu võivad saada isegi need, kellel pole kõrge palk, kellel on olnud maksehäireid või on oldud seadustega pahuksis kunagi. Võrdlemine on lihtne – vaata lihtsalt Lemony Loans lehte ja leia enda soovile vastav laen. Laenude võrdlemisel võid leida ka laenu, mis aitab korda ajada ebameeldivad olukorrad, mis on juba tekkinud või võivad tulevikus tekkida

Märkused