Laenuportfelli kasv oli suurim soome ja rootsi filiaalis

Soodsalt mõjutas kasumit peamiselt laenuportfelli kasv, mis suurendas intressitulu, ja selle hea kvaliteet. Neljandas kvartalis langes ka uute eluasemelaenude keskmine intressimäär pärast aasta esimesel poolel toimunud tõusu.

Kambja Hoiu-laenuühistu - Bài viết | Facebook

. aasta neljandas kvartalis langesid. Ettevõtete laenuturul valitseb pankade vahel tihe konkurents.

Tõnu Mertsina: nõrga majanduskasvu kõrval näitavad mitmed.

. Eeskätt kasvas eluasemelaenude ja autoliisingu portfell. Kuna majanduskeskkond on soodne ja intressikulud madalad, siis on maksetähtaega ületavate laenude maht kahanenud.

Loe maikuu ülevaadet meie laenuportfelli käekäigust - Bondora Blog

.

Suurim osa nendest laenudest anti kinnisvara- ja ehitus-, transpordi- ja tööstusettevõtetele. Maksetähtajaga viivises olevate laenude maht vähenes enamiku tegevusalade puhul. Laenutaotlustega tegeldakse: e-r kell 9-18. Investeeringute suurenemine võib kaasa tuua selle, et ettevõtete likviidsete varade, sealhulgas hoiuste kasv aeglustub. aasta neljandas kvartalis. Ka majapidamiste laenuaktiivsus tõusis eelmisel aastal, kuna sissetulekud kasvasid hoogsalt ja intressimäärad olid madalad. aastal suur tänu varasemate aastate jaotamata kasumi väljamaksmisele. «Oleme Eesti turule suunanud viimasel ajal palju ressurssi ning tahame Eesti laenuturgu kasvõi veidi paremaks muuta.

Bigbanki laenuportfell kasvas pea viiendiku - Majandus

. Eelmisel aastal kasvasid põhivarainvesteeringud, mis väljendus ka laenuaktiivsuse tõusus. aasta neljanda kvartaliga võrreldes aga kahanes, kuna üks pank suunas osa oma laenudest välismaise emapanga portfelli. Laenuportfelli kasv oli suurim soome ja rootsi filiaalis

Märkused