Lisatagatise olemasolul on võimalik laenu võtta ka 0%-se omafinantseeringuga

Lugege lisaks: Noore pere laen KredExi käendusel Kui olete sobiva kodu välja valinud, täitke eluasemelaenu taotlus. Kui aga soovite enne valiku tegemist oma võimalusi arutada, siis tulge terviknõustamisele. Kodulaenu lisatagatiseks ei sobi äripinnad, hoonestamata kinnistud, vallasvara, autod, käendus ja finantsinstrumendid.

Pärast positiivse vastuse saamist saate isikliku pakkumise. See kehtib nii ostetava kui ka lisatagatiseks pakutava objekti kohta. Kui objektil esinevad puudused, on kokkuleppel pangaga need võimalik teatud tähtajaks kõrvaldada ja seadusega vastavusse viia ka pärast eluasemelaenu võtmist. Kui objektil esinevad selles osas puudused, võib pank aktsepteerida, et puudused kõrvaldatakse pangaga kokkulepitud aja jooksul pärast laenu välja maksmist. Seda juhul kui taotleja krediidivõime sellises summas laenu võtmist võimaldab. Tagatise seaduslikkus Tagatiseks pakutav objekt peab olema seaduslik - vajalik on ehitusloa/ehitusteatise ja kasutusloa/kasutusteatise olemasolu. Oluline on, et taotletava kodulaenu teenindamise kõrval suudaks laenutaotleja tasuda kõik senivõetud kohustused ja elamiskulud. Tutvuge sellega hoolikalt! Seejärel saate sõlmida lihtkirjaliku laenu lepingu, millele lisatakse maksegraafik. Selle tagatiseks aktsepteerimisel on oluline ka objekti turuväärtus  ja dokumentatsiooni, sh nõutavate lubade korrektsus. Mogo laenude sobivus oleneb suuresti ka inimesest ning tema personaalsetest vajadustest ja võimetest laen tagasi maksta. Pärast kalkuleerimist täitke meie kodulehel avaldus ja saatke see meile. Vastuseks saadame teile indikatiivse laenupakkumise.

Hüpoteeklaen – Mercury Credit

. Kui lisatagatiseks olev kinnisvara ei kuulu laenusaajale, peab sellele hüpoteegi vormistamiseks lisatagatise omanik tulema ise notarisse  või vormistama sobiva sisuga notariaalse volikirja. Lisatagatise olemasolul on võimalik laenu võtta ka 0%-se omafinantseeringuga. Oluline on, et taotletava kodulaenu teenindamise kõrval suudaks laenutaotleja pere tasuda kõik senivõetud kohustused ja elamiskulud.

Kodulaen kinnisvara tagatisel | Kodulaen - kalkulaator ja.

. Üldised eluasemelaenu saamise tingimused Laenu andmisel hindab pank konkreetse laenutaotleja krediidivõimelisust, võtab arvesse ka tagatise väärtust ning leibkonna kulusid. Pangale ja laenuühistule vajalikke kinnisvara hindamisakte väljastavad eestis: 1partner, arco vara, dtz kinnisvaraekspert, domus, endover, kaanon kinnisvara, lvm. Kodulaenu tagatiseks sobimatud lisatagatised on äripinnad, hoonestamata kinnistud, vallasvara, autod, käendus ja finantsinstrumendid. Samas ei pea see tingimata kuuluma laenu taotlejale. Laenuandmise analüüsis hindab pank konkreetse laenutaotleja krediidivõimekusest, võttes arvesse ka tagatise väärtust ning leibkonna krediidivõimekust. Kui lisatagatiseks olev objekt ei kuulu laenusaajale, peab lisatagatise omanik viibima notariaalse tehingu sõlmimise juures. Kui meie pakkumine sobib ja olete kindel oma maksevõimes, palume teil tulla EHITAL KREDIIT OÜ kontorisse. Väiksema omafinantseeringuga on võimalik kodulaenu võtta lisatagatise olemasolul. Kui kliendil puudub rahasumma sissemakse tasumiseks, saab kasutada lisatagatist. Laenusumma €500 – €10 00 perioodiga kuni 5 aastat ning intressimäär alates 11. Täita tuleb ka paberikandjal laenu taotlemise ankeet. KredExi kasutamine eluasemelaenu võtmisel KredExi käendusel on võimalik taotleda kodulaenu siis, kui vähemalt üks laenutaotleja kuulub KredExi poolt määratud sihtgruppi. Laenud ilma tagatiseta. Tagatise seaduslikkus Tagatiseks pakutav kinnisvaraobjekt peab olema kooskõlas ehitusnormidega - vajalik on ehitusloa/ehitusteatise ja kasutusloa/kasutusteatise olemasolu. Kui kliendil puudub omafinantseeringu tasumiseks raha, saab kasutada lisatagatist. Tutvustame teile kõiki kodulaenu vormistamisega seonduvaid nüansse. Kuna kinnisvara omanik vastutab ehitusnormidele mittevastavuse eest, siis on ostjal mõistlik paluda senisel omanikul kõrvaldada kõik puudused enne ostu-müügilepingu sõlmimist. Seda juhul kui taotleja krediidivõime sellises summas laenu väljastamist toetab. Aktsepteeritakse ka kinnisvara, mis kuulub laenutaotleja vanematele.. Tagatiseks seatava kinnisvara sobivus sõltub selle turuväärtusest, objekti seaduslikkusest ning laenatava summa suurusest. Helen Külaots vabakutseline ajakirjanik Saate oma laenu igakuise tagasimakse suuruse arvutada välja meie laenukalkulaatori abil või pöördudes abi saamiseks meie konsultandi poole. Pärast laenulepingu sõlmimist lepime kokku sobiva aja notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu sõlmimiseks. Lisatagatis ei pea kuuluma laenutaotlejale.

Märkused