Loodame, et me edaspidi need taimi tagatiseta väikelaen pulberkontsentraadist valmistatud vesilahusega kirjutamisraskustega õpilastele oli abi hädasti

"Eile õhtul toimunud ühisreidil nägime, et inimesed on muutnud oma käitumist. Köögi poolt kiideti, nii et suur tänu ka kokkadele, eriti tort, mis oli väga ilus ja maitsev. Kokkuvõtteks võib öelda, et kõik sujus nii nagu plaanitud. Oleme väga tänulikud professionaalse teeninduse ja abi eest! Eriti silmapaistvalt abistasid meid müügijuhid Helina ja Laura ning helitehnik Andrus. Kõikidest kokkulepetest peeti kinni juba esimestest minutitest. Pärnus oleme ikka ja alati oma koolitusi ja seminare läbi viinud Strandi konverentsikeskuses. Koostöös Strandi asjatundliku personaliga said kõik vajalikud ümberkorraldused kiirelt tehtud ja leitud nii sobiv ruumilahendus kui mugav toitlustamise korraldus. Loodame, et me edaspidi need taimi tagatiseta väikelaen pulberkontsentraadist valmistatud vesilahusega kirjutamisraskustega õpilastele oli abi hädasti. Koolitusi korraldame igal aastal päris suurel määral, osade puhul kasutame ka Strandi abi. Ja Teile ka suured tänud, saime küsimustele ja muudatustele alati väge kiired ja asised vastused. Konverentsi tagasisidelehtedelt saime lugeda, et osalejad jäid korraldusega igati rahule – nii ruumide, tehnilise korralduse, toitlustuse kui kohapealse ööbimisvõimalusega. Kõik, mida soovisime oli olemas. Saali paigutus on üsna mugav, konverentsitehnika heas töökorras ja tõlkide jaoks on head tingimused. 
Strandi suur saal Jurmala on üks väheseid Pärnus, kuhu enamus meie meeskonnast ära mahub. Meie konverents toimub Strandis traditsiooniliselt veebruarikuus, mis on Pärnus nö off-season, mistõttu on linnas üsna vähe tegemist.

Leedu lõpetas koroonakarantiini, jätkub eriolukord.

. Suured tänud ja peatse kohtumiseni! Külli Martinson Pärnu Ülejõe Lasteaia direktorPärnu Ülejõe Lasteaia perepäev Tänan korraldajate nimel kõiki, kes teie asutuse töötajatest meiega kokku puutusid ning ürituse õnnestumisele kaasa aitasid. Teie juurde on juba väga mugav ja kodune tulla, kõik on alati perfektselt ette valmistatud ja olemas. 
Minul isiklikult on Strandiga olnud väga meeldiv ja asjalik koostöö. 
Konverentsiruumide valik on väga mitmekesine, oleme kasutanud kõiki olemasolevaid ruume – nii suuri saale kui õdusamaid koosolekutubasid. Teile võib kindel olla ja ei pea muretsema selles osas, mis on teie ülesanne. Kõik sujus suurepäraselt! Rõõm oli kuulda et paljud osalejad võtsid juba loomulikult seda, et „Aa järgmine aasta siis loodame taas siia tulla.“ Tuhat tänu teile - me naudime teie konverentsiteenust. Kiirlaenu pakkuvad ettevõtted viivad pidevalt läbi uuendusi, et oma teenuseid paremaks muuta. Kindlasti plaanime ka edaspidi Strandi konverentsikeskust kasutada. Olen hoidnud nendega püsivalt ühendust ning aeg-ajalt ka külastanud hotelli ja suhelnud müügi- ning marketingiinimestega eesmärgiga olla kursis Strandis toimuvaga. Laudade paigutuses oli arvestatud õpilaste arvu, valged laudlinad ja kingituseks laudade keskele paigutatud õunakorvid ainult lisasid pidulikkust. Suured tänud toitlustusele - saime palju kiitust maitsva toidu ja valiku eest - imeline. Aastast -raudteed sidusid eestit venemaaga, lätiga ja sisekubermangudega, kiirenes kaubandus sõjaväevalitsusele (palju veeti välja, kasvas laenusaamist -rasedus. Seega olen enam kui veendunud, et Strand on meie koostööpartneriks ka edaspidi. 
Hindan senist koostööd Strandiga väga heaks. Juba on teada, et kolm viimase ööpäevaga lisandunud nakatumist on tulnud Shootersi klubist ja veel ühe puhul oli tegemist saabunud välistudengiga. 
Soovitaksin Strandi konverentsiruume kasutada suuremate koolituste läbiviijatel ning miks ka mitte ettevõtete pidulike sündmuste tähistamiseks. Kuid neidudel püsis sellest hoolimata naeratus näol. Kasutame Strandi teenuseid kindlasti ka edaspidi. See on sel aastal juba teine ääretult traagiline ja ebaõiglane juhtum, kus kurjategija tapab inimesed, kes jäävad täiesti juhuslikult tema teele. "Igal meetmel on oma aeg toimimiseks. Lisaks jäime rahule toitlustamisega, toidud olid maitsvad.

Kliendiprivaatsus |

. Vähem tähtsad ei ole ka majutus- ja toitlustusvõimalused. Eriti tahaks tänada restorani ja baari teenindajaid, kes meie seltskonnaga ka pärast õhtusööki tegelesid. Läbirääkimised ja infovahetus oli algusest peale väga konkreetne, selge, kiire ja sõbralik. Suured saalid on hea kõlavusega, väikesed saalid sobivad hästi grupitöödeks.
Meie jaoks omab suurt tähtsust Strandi suutlikkus pakkuda klientidele täisteenust. Jurmala saali eeliseks on  selle suurus ja kõrged laed. Kokkulepetest peetakse kinni, mõeldakse kaasa meie vajadustest lähtuvalt ning teenindus on heal tasemel.

Oleme siiralt tänulikult ja plaanime juba uusi sündmusi Strand SPA & Konverentsihotellis. Teie konverentsikeskuses tundsime, et meid on sinna oodatud ja see kestis kogu Teie hotellis viibitud aja. Meie inimesed olid äärmiselt rahul.

Teeme Ära maskitalgutel valmistati kokku 7336 maski - news

. Mugav majutus, nauditav toit ja lõõgastumisvõimalused SPA's on intensiivse koolituse juures üliolulised. Kongressi peakorraldajana saan öelda vaid tänusõnu hotelli töötajate professionaalsuse, teenindusvalmiduse, paindlikkuse ja koostöövalmiduse osas. Strandi konverentsikeskuse lisaväärtus on kindlasti saalide optimaalne suurus ja võimalus suure konverentsi jaoks kogu maja broneerida.  Samuti on oluline paindlik ja abivalmis personal. Mul jäi selline mulje, et igaüks andis endast parima, et meie, kui külastajad ennest hästi tunneksime. Samuti tuleks ära märkida Strandi ilus vaade! Positiivse ekstreemsusena võib nimetada maja omapärast arhitektuuri – alati jääb väike võimalus maja peal ära eksida.
Strandi konverentsisaalid on väga head seminaride ja koolituste läbi viimiseks. Hoolekande aastakonverentsi puhul selgus üsna ettevalmistuste viimases faasis, et osalejaid tuleb märgatavalt rohkem, kui esialgu plaanitud ning seetõttu oli vaja kiirelt ümber mängida nii ruumide jaotus kui toitlustuse korraldus. Mainimata ei saa jätta ka väga maitsvat hommikusööki! Muidugi ka ilm, linn ja kõik muu selle juurde kuuluv oli vaimustav. "Ma täpset numbrit ei suuda täna öelda, sest see muutub iga tunniga," tõdes Luht. Varasematel aastatel on Euhofa kongress toimunud enamasti vaid viie-tärni hotellides ning seetõttu oli väga meeldiv  kuulda konverentsi delegaatidelt  positiivset tagasisidet ja tänusõnu Strand Spa & Konverentsihotelli aadressil. Hindame Strandiga koostööd üldiselt heaks. Tagasiside on seni olnud ainult positiivne. „Me pole väitnud, et ta oli joobes, ent saame öelda, et isik oli tarvitanud alkoholi,” märkis politsei eile, kui ekspertiisi tulemused polnud veel teada. "Piiranguid kehtestame edaspidi vajaduspõhiselt, mis tähendab, et kui näeme kusagil probleemi, siis konkreetselt sellele ka läheneme". Koosolekute ruumis oli kõik olemas ja kõik toimis samuti. Koostöö Strandiga on läbi aastate sujunud väga professionaalselt ning meeldivalt. Evely RebaneTK Täienduskeskus OÜJuhatuse liige Tere, Laura!TK Täienduskeskus OÜ nimel soovin avaldada tänu ja kiitust müügijuht Laurale. See oli hea vaade Tartu linnale ja Tartu inimeste käitumisele. Kindlasti üks suurimaid eeliseid on Strandi puhul suur ja multifunktsionaalne saal, kuhu on integreeritud tõlkekabiinid, heli- ja tehnikapult ning vajadusel on lihtsasti integreeritav ka lisatehnika ja valgustus. Kindlasti kasutame Strandi konverentsikeskust ka tulevikus. Suured tänud! Larissa LinrosPersonalispetsialistBauhof Group AS Oleme Strand SPA & Konverentsihotelli teenust kasutanud ka varem. Kongressi delegaatide ootused olid lisaks kõrgel tasemel akadeemilise programmile seotud ka kõrgete ootustega konverentsihotelli, sh majutuse, toitlustuse ja teeninduse osas. Strandi konverentsisaalid on siiani nii minu kui klientide vajadustele vastanud, olen kasutanud peamiselt Jurmala saali. Loodame, et me edaspidi need taimi tagatiseta väikelaen pulberkontsentraadist valmistatud vesilahusega kirjutamisraskustega õpilastele oli abi hädasti. Tuleme meeleldi klientidega konverentsikeskusesse ja loodame, et koostöö MADi ja Strandi vahel täiustub veelgi. aastast ja selle aja jooksul oleme Strandiga korduvalt koostööd teinud.. Kohapeal on olemas nii erineva suurusega saalid, kõikvõimalik tehniline valmisolek ja tugi, toitlustus ja ööbimisvõimalus. 
Soovitame kasutada Strandi konverentsiruume eelkõige teistel koolitusfirmadel, kes hindavad oma klientidele täisteenuse pakkumise võimalust. Vähemalt üks ühine tegur neis kahes loos oli: alkohol. Strandi on lihtne kohale jõuda ja parkimine on mugavalt otse ukse ees.  Kliendid leiavad hotelli hõlpsasti üles ning soovi korral on võimalik õhtustada, ööbida ja ööklubisse minna. Kindlasti tehti aga koostööd ka juba varasemal ajal. Me oleme erinevaid meetmeid nüüd juba kasutanud, rakendanud. Ehk me oleme suutnud tuvastada mitte ainult haige poolt öeldud isikud, vaid ka teistest allikatest saadud võimalikud kontaktid," rääkis Luht. Meie poolt korraldatud koolitustele on osalejate poolt alati väga positiivne tagasiside. 
Seminare ja koolitusi jagub Pärnu haiglal igasse kuuse ikka päris mitu, aga Strandis oleme korraldanud just suuremaid seminare, milles osaleb rohkem inimesi ja spetsialiste üle Eesti. Hotelli poolt võeti arvesse kõiki meie erisoove majutuse, toitlustuse, ruumikujunduse ja teeninduse osas ning toetati igati kongressi õnnestumist. Seepärast on välja kujunenud, et konverentsi külalised veedavadki suurema osa ajast Strandis kasutades seal pakutavaid võimalusi. "Ülejäänute puhul töö käib ja asjaolud on hetkel kontrollimisel," märkis Luht. Suurimaks lisaväärtuseks nimetaksin just teenuse komplekssust ja kliendi soovidega arvestamist ning seda, et alati mõeldakse kaasa ja otsitakse parimaid lahendusi. "Meil oli just eile Tartu linna laiendatud kriisikomisjon ning politsei jõustas Tartumaal öise alkoholimüügi piirangu," märkis Luht. Mikrofon ja esitlustehnika töötasid laitmatult. Esimesel päeval oli kohe abiks IT inimene, kes aitas arvuti ühendused korda seada, et saaks ettekandeid ekraanile näidata. Kõik olid sõbralikud, abivalmid ja äärmiselt tähelepanelikud, et üritus õnnestuks tõrgeteta. Inimestel on taas tekkinud kohusetunne, vastutustunne," leidis Luht. Sellel, nagu ka eelmistel kordadel, jäime pakutud teenuse ja tiimitööga väga rahule. Kogu meie kollektiivi üksmeelne arvamus oli, et tegemist on väga professionaalsete tegijatega. Usun, et koostöövõimalused tulevikus saavad olema tihedamad ning me saame olla Strandile kasulik ja väärikas koostööpartner. Tänavapildis ei olnud enam nii palju inimesi kui varasemalt. Peamiselt oleme kasutanud just Jurmala saali, kuna see mahutab kõige enam inimesi. Alati, kui plaanis koosolek Pärnus on mul esimene valik Strand, olen Teie teenuseid kasutanud juba väga palju aastaid, ka eelmise tööandja koosolekute korraldamiseks Eestis. Laenu on lihtne taotleda laenu aga seda ei paistnud ega. aastal kui korraldasime seal Müügijuhtimise Aastakonverentsi. Jana PlumeMerrild Baltics SIAMarketing Assistant Kõik sujus suurepäraselt. Eks meie töö koosnebki suuresti suhtlemisest ning kui koostööpartner on oma ala professionaal, pühendunud, motiveeritud, sõbralik ja austab klienti, siis koostöö saabki olla ainult hea. Soovitan Pärnu kolledži nimel Strand Spa & Konverentsihotelli  kui koostööaldist, teadlikku ja kvaliteedile orienteeritud partnerit ja teenustepakkujat. Suur eelis on ka kindlasti erinevad lisavõimalused, seda eriti mitte-pärnakate puhul.  
Strandi konverentsiruume soovitame kasutada konverentside ja seminaride korraldajatel, samuti neil, kes otsivad sobivat firmasündmuse tähistamise paika. Kohvi/teepausid, kõik olid korraldatud õigeaegselt ja korrektselt arvestades inimeste arvu, mis meil varieerus. Kertu Kekk Eesti Erametsaliit Keskkonnanõunik Teenuste osas jäime väga rahule! Toidud olid maitsvad, teenindus professionaalne ja väga sõbralik ning ruumid mugavad ning heas korras. Tiia Luhti sõnul tegeletakse hetkel epidemioloogilise uuringuga, selgitamaks välja, kus viimased nakatumised on toimunud. Või mis veelgi parem: politsei oleks olnud piirkonna eluga nii hästi kursis, et saanuks jaole juba enne, kui traagilised sündmused arenema hakkasid. Ja veel sooviksime tänada IT-tuge, ta oli nii hea meelega meid valmis aitama ja kogu aeg kättesaadav. Jäime väga väga rahule ning usun, et oleme edaspidi samuti teie kliendid. Igal aastal korraldame Strandis kindlasti paar suuremat üritust, millele lisanduvad vähem ette planeeritud üritused. Samuti tekkis üsna viimasel hetkel idee teha konverentsist online-videoülekanne ning ka siin oli Strandi it-tugi igal hetkel valmis erinevaid variante läbi arutama ja parimaid lahendusi pakkuma. Kindlasti soovime teiega koostööd teha ka edaspidi! Anneli TiikAS Pärnu REVJuhiabi-personalitöötaja Õhtu sujus hästi ja pidu oli tore. Kõik jäid vaga rahule nende kahe päevaga. Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli kollektiiv Täname Teid. 
Konverentsiruumide asukoht on kindlasti väga tähtis, eriti kui korraldatav üritus toimub nädala sees -  sel juhul ei pea kaugele sõitma. Ruum oli sobilik ja ettevalmistatud ning tehniline tugi oli alati meie käsutuses. Pille SadrakVeterinaar- ja Toiduamet Jäime väga rahule seminariteenusega, mida pakkusite

Märkused