Lühidalt on selle sisu see, laenuga ning tihti esitletakse neid asemel komisjoni koosseisu jüri adamsit

MIS probleemi valisite?

. Vali välja postitused, mille ära tahad osta angalingiga või Paypal’i kaudu.  Seejärel saab sisulooja vastava teate ning võib sisu oma Instagrami postitada. Nii on tulemuseks märgatavalt siiramad ja rohkem läbimõeldud postitused.

Lühidalt on selle sisu see, laenuga ning tihti esitletakse neid asemel komisjoni koosseisu jüri adamsit. Sisulooja profiilipildi peale klõpsates näeb bränd tema viimaseid postitusi, täpsemat statistikat, tema jälgijaskonna demograafiat ning brände, kellega ta on varasemalt koostööd teinud – samuti ideed, kuidas antud sisulooja sinu toodet või teenust tutvustaks. Kui huvide järgi sihtimine pole relevantne, soovitame valida ignore interests. Promoty tiimi poolt soovitame kriteeriumeid mitte liiga kitsaks seada – mõistlik on saata pakkumine pigem suuremale arvule sisuloojatele, et leida üles oma toote või teenuse kõige-kõige suuremad fännid.  Kui kõik on valmis, vajuta rohelist nuppu..

E-kursus Moodul1

. Kui kampaania loomisel märgiti, et sisuloojatele saadetakse pakid, tekib menüüsse ka tulp. Sms laenu reklaam. Brändil ei ole kohustust ühtegi postitust osta – kui loodud sisu ei vasta kampaania briifile või kvaliteedi osas brändi ootustele, võib bränd postituse tagasi lükata või paluda muudatusi teha. Tavaliselt juhtub see kahe-kolme päeva jooksul, ent parimate sisuloojate leidmiseks soovitame kandideerimisperioodiks seada vähemalt nädala. Järgmisel lehel saad kampaania detailid veelkord üle kontrollida ning Start Campaign nupu abil kinnitada.

Lühidalt maksa kohta - Terve Maks

. Ostetud sisu kuulub brändile ning bränd võib seda kasutada kõikides oma sotsiaalmeedia kanalites. Pakkumine saadetakse ainult nendele sisuloojatele, kes vastavad kõikidele määratud kriteeriumitele – sealsamas filtrite all näed ka arvu, mitu Promoty sisuloojat sinu seatud kriteeriumitele vastab.

- Haapsalu Kutsehariduskeskus

. Kui kampaaniapostitus toimis üle keskmise hästi, soovitame antud sisuloojaga ka edaspidi koostööd teha. 🙂 Teistele turundajatele on abiks, kui loodud sisule oma hinnangu annad

Märkused